Jump to content

Interneta draiveri


tomaats
 Share

Recommended Posts

Gigenieks

tomaats sameklē savu mātesplati ražotāja lapā un tur jābut draiveriem tīkla kartei ;)

P.s. Visas šīs ciparu rindas ko bootieši mēdz savos postos iepīt 90% ir pa tukšo vai ne pa tēmu, redz nevienam šis te --> ECS NForce4M-A v1.1 <--- neko neizsaka! :blink: A, ja tu pateiktu mātesplates ražotāju un modeli, tad ir cita lieta :)

Link to comment
Share on other sites

gaminators

Dazam, tiesam neko neizsaka, bet daza izsaka!   se tev > "links" <  un izvelies IDE  Chipset driver. 

Labots - gaminators
Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

OK, tad šoreiz man fail. :dornis: (pa kreisi es :grin: ) Kam negadās kļūdīties!

P.s. Jā bet kopumā ir pat ļoti bieži doti kaut kādi pilnīgi nesaistīti parametri topikos vai nesaprotami ciparu un burtu virknējumi.. (tā vietā, lai uzrakstītu īsi un saprotami):yes4:

Link to comment
Share on other sites

gaminators
:D  Ir gadijies ta, ka vajadzeja atrast draiverus prieks videokartes, bet uz kartes nebija nekadi iniciali nu galigi neka! iznemot divaino kodu, kas lidzigs strihkodam, kas ir uz precem veikalos.  Nacas google meklet 15-20 min un viss bija atrasts :D
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

negribu taisīt jaunu tēmu par šo pašu lietu,man problēma tāda ,ir pavecs dators ar intel D845HV mātesplati ,kurai ir atsevišķa interneta kartīte PLANET ENW-9504. Un pārinstalējot datoru internets vairs neiet, device maneger uzradās ethernet controler zināmās dzeltenās ?? zīmes cik saprotu nav draiveri:)Tad intel mājas lapā novilku tipa to neta draiveri ,planet enw-9504 ari,tik nevienu nevar uzinstalēt nesaprotu kāpēc ,um vēl kas everestā man pie interneta adapteriem rāda realtek rtl8129,kura draiveri nekur nevaru atrast .... pasakiet ar kuru draiveri jāsāk un kur dabūt to trešo:)))post-69404-126012723275_thumb.jpg(kartite PLANET)

Labots - caks2
Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Iznjem to sasodiito valu neta karti aaraa un apskati kas ir uz chipa - ja krabis un Realteks, tad dodies uz shejieni un pumpee tik nost. He, kaada tev os ja sho "pasaules" standartu neatpazina?

 

Tfu, ja karte ir tā ko pieminēji, tad speciāli priekš Tevis -> LINKS

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

ir jau tas krabis ,kā bile redzams ti nav tur tas rtl8129 ,ir tik 8139 un tur tik xp ar 512 ramu var pavilkt:)un ir jau man tāds ,kuru linku iedevi:)un instalējot šo parādās uzraksts FATAL EROR there is no lan board found:(

Labots - caks2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...