Jump to content

OC x2 5000+ līdz 3gHz?


nevertell
 Share

Recommended Posts

Man ir M2N sli n680 dēlis ar ak mans dievs x2 5000+. Bez akmandies cool&quiet max temperatūra pie slodzes 47* grādi. Cik daudz es varētu no šī te uzspiest ? Vismaz līdz 3 ghz dabūšu ?

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Mjā, virsrakstu gan varēji labak noformēt. Citādi vienīgā atbilde, ko dabiski gribās dot, ir - tik ilgi, līdz viss iznāk.Tagad par tēmu - spied pakāpeniski, ik pa pāris desmitdaļām, līdz sasniedz vēlamo mērķi - trijnieku. Kad tas ir gatavs, notestē spiedumu uz izturību un ilgmūžību, ja dienu nostāv un neizcepās, tad viss ir gatavs.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nu, tagad pakāpeniski testēju, pašlaik ir 2,79 ar stock voltāžu, fsb ir 215. Ekšulī, tagad, kad pareizi palaidu ventilātorus, pie 2,79 ghz un pilnu slodzi tā pat ir tie 47 grādi. Tas gan ir vienam kodolam, otram ir 44, vai mazāk. Tas gan ir tikai ar stock dzesi.

 

Nu, sasniedzu savu 3,0 ghz. Es gan pats vcore nečakarēju- atstāju to uz auto. Vai tas ir slikti ? Dīvaini ir tas, ka nevarēju ar burnP6 sasniegt maksimālo temperatūru, pat tos 47* ne, laidu kopā ar wine ar nīd for spīdu pro strīt- tad max 50*. Cik saprotu šim procim sūdi sākas no 55*.

 

P.S. 70 grādi videokartei (8600gt) klokotai pie slodzes ir normāli ? Bij novērots ar spaiks pie 85* grādiem.

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...