Jump to content

Cardsharing dreamsky?


mixxx2005
 Share

Recommended Posts

Vecvecākiem tika iegādāts unisat šķīvis ar tūneri(dreamsky konkretu modeli uz sitienu nepateikshu, bet liekas ka

DREAMSKY DSR-7000 vai 6000) ( , cerot ka būs iespējams skatīties LV programmas par brīvu) , - protams tāda veixme nenotika un bij baigais aplauziens, tgd kad sāku interesēties par cardsharing'u ieraudzīju ka k-kādiem dreamskyiem ir arī tāda iespēja, tad nu gribu apjautāties vai šiem abiem modeļiem ir tāda iespēja?

 

un kas man nepieciešams no hard un ,kas no soft ware vajadziigs?

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

varētu nedaudz vairāk info , kas n kā jādara , vai arī iedot kādu linku ,kur tas raxtīts?

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

esmu jaun-latvietis ... po ruskij njepanjemaejsh.... ;(

 

P.S. google labi partulkoja, paldies...

 

P.S. Atvainojos par muļķīgo jautājumu, bet kur reāli var dabūt rs232 kabeli ? ebayaa var atrast tikai šī kabeļa otro variantu ''female'' a ma vajag vadu, ar diviem ''male'' galiem..

Labots - mixxx2005
Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

okey, par vadu tgd skaidrs, vienkārši mekletajos nepareizi raxtiiju, nākošā problēma kā parasti uzpeld >

 

Lai varētu (kā šis forums pieradis teikt) ''ievākt medu'' bez PC , bet pa taisno vajagot k-kādu IP-box , kas tas tāds ira? un kā es tādu varu atrast ebayā, or k-kur citur?(vēlama arī aptuvenā cena)

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

P.S. piemēram ja nopērku Dreamboxu 500s (protams klonu) ,man vinjam ari vajadzees IPboxu pirkt atsevishkji vel klaat?

 

P.S.S. ŠITĀDS VERĶIS + pārveidotājs no tā printer port uz RS2323 der kā tas IP boxs?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...