Jump to content

HD Testi


Tornis
 Share

Recommended Posts

Ja nu kādam nav slinkums uztjūnēt TV vai STB uz 38.kanālu - 610MHz , tad Rīgā un apkaimē brīžiem redzami būs HD testi, ko, tīri tehniskos nolūkos, lai notestētu savietojamību dažādiem dzelžiem, enkoderiem, etc, pa vakariem un dienām būs iespējams redzēt. Ar pārtraukumiem... Tad nu lūgums te piepostēt klāt, kur, ar kādu antenu, kādu TV vai STB tie testi IR redzami. Brīdinu, ka kontents tur ir tāds, kāds nu ir dabonams bez sapīšanās ar maksas licencēm un autortiesībām...

Piemērs: Ķekavas pusē ar 50cm Yaggi bēniņos un Philips 47PFL9703H testus redzu :) Šobrīd rāda klintis un jūrju ;)

Link to comment
Share on other sites

ar piefiksēju ka kopā ar ar LTC jau sen testēto HD kanālu vēl uzradās vēl viens HD tests.

man tikai skaņu šim rāda jo ltc dekoders nav hd, diemžēl, :(

Link to comment
Share on other sites

daysleeper

vai bez tās Conax kartes var uztvert kaut kādu HD Testu? Man rādās testa kanāls, bet nav tās CI kartes, attiecīgi uztveru tikai tos pašus bezmaksas kanālus.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par info, tūlīt pārbaudīšu. Līdz šim HD bija atrodams tik 778 MHz, bet kodēts, un arī ar Conax karti nerādīja.

 

Edit: tiešām ir. Nosaukums - LVRTC HD Test, rāda HD 1080 standartā, MPEG4 ar stereo skaņu, bitrate - 12.0 Mbps. Rāda mūsējo Melo-M koncertu tagad :)

 

Signāla līmenis sucks (lēkā starp 28-40% atrodoties 7km no Zaķu salas), apmēram tāpat kā bija pavasarī, kad LVRTC rādīja MPEG2+radio.

Un vēl viena lieta, pārslēdzoties no šī kanāla uz LTV1, sākas briesmu lietas :) :

 

un ejot atpakaļ, arī:

 

Labojas ar TV restartu.

Nezinu, varbūt tā ir ffdshow vaina, bet kad skatījos LTC testa HD, tādas lietas negadījās. Kaut kas ar formātu

Labots - Mml
Link to comment
Share on other sites

@Dexs> ar kādu bitreitu tas viss tur iet? 6mbit/s HD sucks ass...

komenteejam komenteeshanas peec ?! bitrate 11880-12000(gandriiz statisks)

 

bildes kvalitaate vareeja gan buut drusku labaaka, sat kanaali ar taadu bitrati ir baudaamaaki

(bet nu cik tas ienaakoshais HD ir HD man nav jausmas)

 

ik pa laicinjam ~5-20min viss sabirst kljuchos un peec iisas pauziites atjaunojas.

identiski simptomi bija veel peedeejaa meenesii kad SD kanaali dziivojaas 610Mhz-os -

ilgus gadus viss bija gludi liidz briidim kad raidiishanas parametri tika saakti mainiit

no

Prov;		Freq;	Chan;	CodeRateLP;	CodeRateHP;	Constelation;	TransmisionMode;	Guard;
DLRTC		610	DM38	1/2		3/4		Qam64		8k			1/8

uz

Prov;		Freq;	Chan;	CodeRateLP;	CodeRateHP;	Constelation;	TransmisionMode;	Guard;
DLRTC		610	DM38	1/2		3/4		Qam64		8k			1/16

vai arii otraadi

un kas izbriina shobriid Guard ir 1/8 kaa laikos kad SD gaaja gludi

 

 

liidz tornim ~2km, antena uz jumta

signaals:

a) Dreambox 8000 papagailjos SNR:24dB AGC:37% BER:0

b) Philips LCDTV papagailjos Quality:Good Strnght:~48%

 

Philips TV atsakaas pievienot kanaalu listei (Baltkom un LTK HD kanaali ir pievienoti)

 

 

p.s.

reperuaars ir reaali sarezhgjiic ilgstosham testam kur nu veel loopaa :)

pameegjiniet izmest makshkeres vai Luxe.TV HD no 9East nevar retransleet, manaa uztveree tuvu kvalitaates etalonam

Link to comment
Share on other sites

Dotajā brīdī uztveru šo testa HD jeb "LVRTC HD Test" kā raksta mana tehnika 36 km no Rīgas ar ārējo 12 elementu antenu gan ar AZbokša DTV uztvērēju gan ar LG 47LH7000 televizorā iebūvēto DTV uztvērēju, signāla līmenis abiem pa vidu skalai tātad 50 proči no maksimālā. Bildes un skaņas kvalitāte noteikti labāka kā daudziem sat HD kanāliem. Ir ar ko salīdzināt. Malači, var ja grib.

Labots - Exy
Link to comment
Share on other sites

@Dexs> ar kādu bitreitu tas viss tur iet? 6mbit/s HD sucks ass...

komenteejam komenteeshanas peec ?! bitrate 11880-12000(gandriiz statisks)

Nē, es vienkārši nemaz necerēju, ka var palaist ar lielāku bitreitu. LTC IPTV Discovery HD tam lielisks piemērs. Lai gan tur neta trubā vaina, nevarētu pavilkt lielāku bitreitu (izņemot optiku). Te atkal ir cita problēma - ierobežotas frekvences.

Anyway, kas tas par logo tajā kubikainajā skrīnā?

Link to comment
Share on other sites

Daugavas stadiona rajons, Topfield uztvērējs, ar istabas antēnu signāls uzrādās nedaudz vājāks kā LTC LV kanāliem, bet kvalitāte lielāka. Bilde izskatās normāli, tikai ik pa ~40 sekundēm attēls noraustās/nokubikojas, uz LTC kanāliem pārslēdzas bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

ik pa ~40 sekundēm attēls noraustās/nokubikojas

ja attēls, par kuru tu runā, ir jūra un klintis, tad tie kubiki ir pašā ierakstā.

/skatos, tagad signāla formāts nomainījās uz MPEG2 (bitrate ~18.5 mbps), un to bez nekādas bremzēšanas spēj rādīt pat mans 2 gadus vecs PC. Labi būtu, ja šajā formātā LTC arī beigās raidīs.

 

Gļuki, par kuriem rakstīju augstāk, arī vairs nav novēroti :)

Link to comment
Share on other sites

@Mml

cik nopratu 610Mhz-iem nav sakara ar LTK

 

tie kluchi nobirst kad fragments aiziet pa apli - iisinja taa cilpa tagad(~40sek)

 

 

glupais Philips LCD paarskeneejot 610mhz tagad saka 1 channel stored, bet kanaalu listee nekaa

(skatiities var tikai kad tiko paarskaneets un nav cits kanaals sleegts)

 

uz Dreamboksha 8k viss bumbaas

 

 

bitrate

video: min 18092 max 18160

audio: min 422 max 424

Link to comment
Share on other sites

Uz Sony LCD ar MPEG2 uztvērēju kanāls noskanējas un paliek atmiņā, bet ir tikai skaņa. Kaut arī tagad rādot MPEG2, televīzorā iebūvētajam uztvērējam arī jābūt, laikam, ar HD atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

Būtu jau jauki, bet neticu, ka tā paliks. HD ar 18mbit/s un MPEG2 noteikti izskatās jauki! :)

Link to comment
Share on other sites

75 km no Rīgas ar lēto poļu režģi un LTC pirkto 32 collu Philips rāda ka prieks

Link to comment
Share on other sites

Nezinu ka to Telecentrs darta bet ja jus sakiet ka iet gan MPEG4 gan 2 HD tad visdrizak tas ir vienkarsi ieraxtits TS uz kada servera kurs iet "loopa".

Cik zinu LVRTC ir MPEG4 HD encoderis bet diezvai vini to lieto jo tad izejmaterialam janak no kada HD magnetafona kura viniem noteikti nav. Tadel visdrizak tie ir sagatavoti faili ko vini nemaz nav gatavojusi. Ta ka par enkodesanas kvalitati seit nav jegas spriest.

Ja izejmaterials ir ists HD tad ari pie 6-8 Mbps bilde bus loti ok un nav nepieciesams 12+ Mbps ar MPEG4.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka LVRTC ir viss, kas viņiem nepieciešams. Un uztaisīt tv kanālu jau nemaz nav tik grūti. Es domāju, ka video tiek laists no drusku krutāka datora vai jau gatava risinājuma - PlayBox.

Link to comment
Share on other sites

Niaj - esmu parliecinats ka viniem nav HD avota no ka padot HD-SDI signalu uz HD MPEG4 enkoderi. Ja ka rakstiju varetu but ka vini spele sos SPTS no kada TS servera bet dodu galvi kila ka ne no leta un nekvalitativa Playboxa.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Vai kāds var apskatīties šo HD kanālu tagad un pateikt, vai bilde ir pludena?

Jo es tagad uz sava PC redzu bildi ar kādu 5-7 kadriem sekundē. Statistikā framedrop neuzrādās, CPU stabili turas uz kādiem 60%, RAMs uz puses, tā kā teorētiski resursu nepietrūkst, kur tad problēma?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...