Jump to content

3D filma


Maped
 Share

Recommended Posts

Paldies, brilles jau pasūtīju (20 pārus!!) red/blue no ebaja par 3.50 LVL. :)

 

Stulbi, ka .lv lapa, bet krieviski. :D

Labots - Maped
Link to comment
Share on other sites

Lai skatītos tās 3D filmas nevajadzēja 200hz monitorus ? Uz viss prastākā LCD ar 60Hz arī ies 3D ?

Labots - Kristaps0
Link to comment
Share on other sites

Es sapratu, ka šādā gadījumā (kinītī) izmanto katram attēlam savu polarizāciju... vai ta monis (CRT) spēj polarizēt vai mainīt polarizāciju? Man liekas ka LCD jau dod ārā polarizētu.... ?

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

Es ar no kaada, kas TIESHAAM zin gribeetu uzzinaat visu, kas un kaa!

 

Kaa ir ar tiem LCD, kaa ar CRT?

 

Kko lasiju, ka CRT der arii tie, kas atblsta 100Hz!

Link to comment
Share on other sites

AA! Skaidrs! tad pasuutot taas gjoshaas brilles(zils/sarkans, kartona raamii) es vareeshu skatiities uz sava CRT 3D filmas???

 

Un vel... man ir Nvidia video karte, kas atbalsta 3D speeles! taas es ar uz sava CRT vareeshu speeleet?

Link to comment
Share on other sites

polarizāciju jau nodrošina brilles :) ekrāns jau nav nekāds polarizācijas filtrs.....

Link to comment
Share on other sites

Patiesi, polarizētas brilles nav nekāds brīnums. Bet, lai dabūtu 3D, arī monitoram ir jāizdod 2 dažādi attēli, katrs savā polarizācijā.

Link to comment
Share on other sites

ir dažādas sistēmas....bet zinu ka dažas toč nodrošina to efektu uz parastiem monitoriem nevis speciāliem ekrāniem...slinkums googlēt....kādreiz pat V-kartēm bij viņas komplektā + demo rullīši...

Link to comment
Share on other sites

uz lcd 60hz var mierīgi skatīties. bet ir 2dažādas krāsas: zila/sarkana un zaļa/sarkana. man dažas rādā ar manām zili/sarkanām, bet dažas ir tikai miglu bilde.

vislabākais laikam ir tās pelēkās pa ~200$ no nvidia - tur viss ir super 3d, bet monitoru laikam vajag ar 120hz

Link to comment
Share on other sites

Ā, tas nVidia variants nav polarizēts. Man jau tā likās. Tur ir cits triks izmantots - briļļu stikliņi reāli ir katrs viens liels LCD "pikselis". T.i. katrs stikliņš var būt vai nu caurspīdīgs, vai necaurspīdīgs. Uz galda atrodas maziņš infrasarkanais raidītājs (savienots ar kompi), kurš brillēm visu laiku sūta, kurai acij būt "vaļā", un kurai "ciet". Uz monitora tiek pārmaiņus rādīta kreisās acs bilde un labās acs bilde. Tie 120Hz ir tāpēc, lai summā katrai acij būtu vismaz 60Hz bilde. Jāatzīst gan, ka man, piemēram, no 60Hz mirgošanas sāp galva, tāpēc šo risinājumu laikam neizvēlēšos. :p

 

Elitāri jau būtu, ja varētu uztaisīt LCD monitoru, kas raida divus attēlus, katru perpendikulāri polarizētu. Tad varētu iztikt ar parastajām polarizācijas brillēm, un nebūtu nekādas mirgošanas. Bet tas laikam būtu pārāk dārgi, lai atmaksātos. :(

Link to comment
Share on other sites

Patiesībā nesaprotu, kāda x-sa pēc tie 120Hz. Normāli būtu 48Hz (2x24 - kino variants), vai 50Hz (2x25 - TV variants) - pat jeņķu NTSC, kur standarts 30Hz, pietiktu ar 2x30.

Vilx - tad jau tu uz kino iet nevari - tur tikai 24Hz :D.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

24 Hz monitoram un 24 kadri kinofilmai gan gluži nu nebūs viens un tas pats. :) Un kino tāds jēdziens kā Hz vispār nepastāv. :)

Link to comment
Share on other sites

Ir sistēmas ar diviem lcd. Ir redzētas darbībā. Visnotaļ patīkami, tiesa, tās nav filmas, kas tiek skatītas, tā tiek vaidoti zemes virsmas modeļi un zīmētas kartes.

Dual LCD stereo

Un visas tās izvirtības tikai tādēļ, ka vairs neražo CRT monitorus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...