Jump to content

Tehnikas likvidācija


ezis666
 Share

Recommended Posts

Likvidēju veco tehniku.Abi bija ejoši' date=' ar maziem defektiem.

Bildes šeit http://foto.inbox.lv/ezis-666/05-01-2005

Aaaa. Siemens S25 ja nemaldos, ar nosaciiti kraasaino ekraanu :D

 

Man tāds bija - až veselus divus gadus to lietoju! Strādāja PILNĪGI bez gļukiem!!! Pārdevu to tikai tad, kad sāka parādīties pirmās aķīša miršanas pazīmes... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kas šitā par likvidēšanu?

 

Kamazu pilnu ar sprāgstvielām piedzenam klāt pie tā kalkulatora un bums!!! Tā ir likvidēšana. Protams, amīšu tomahawk ar 1 m precizitāti būtu vēl iespaidīgāk...

Link to comment
Share on other sites

haha:)! - ļoti labs:) - un beigās vēl sadedzina lielā mucā, lai nemētājas pa kaktiem un nesmird apkārt:) - labulabais:) - riktīgs slaidšovs, ar liesmām beigās, kā riktīgā bojevikā:))) - tikai vēl pašās beigās vajadzēja bildi ar izglābto princesi....

Link to comment
Share on other sites

haha:)! - ļoti labs:) - un beigās vēl sadedzina lielā mucā' date=' lai nemētājas pa kaktiem un nesmird apkārt:) - labulabais:) - riktīgs slaidšovs, ar liesmām beigās, kā riktīgā bojevikā:))) - tikai vēl pašās beigās vajadzēja bildi ar izglābto princesi....[/quote']

 

 

 

kaa tu agraak izteicies par to dedzinaasjanu

 

aaha:) - taapeec jau viss rajoons taads izmiris - pat ziiliites un zvirbulji knapi kustas' date=' kad dazs laps te taadus kraamus gaisaa izkuupina:)))[/quote']
Link to comment
Share on other sites

haha:)! - ļoti labs:) - un beigās vēl sadedzina lielā mucā' date=' lai nemētājas pa kaktiem un nesmird apkārt:) - labulabais:) - riktīgs slaidšovs, ar liesmām beigās, kā riktīgā bojevikā:))) - tikai vēl pašās beigās vajadzēja bildi ar izglābto princesi....[/quote']

 

kaa tu agraak izteicies par to dedzinaasjanu

 

aaha:) - taapeec jau viss rajoons taads izmiris - pat ziiliites un zvirbulji knapi kustas' date=' kad dazs laps te taadus kraamus gaisaa izkuupina:)))[/quote']

 

tas piestāv - ezis kultivē tādu smagu imidžu:) - melni dūmi.... beigti putniņi.... mūžīgi degošs katls ar detaļām.... utt:))))))) - labi jau labi:) - ņirgājos:) - tipa tāda datorspēles vide - gotiskais drūmums:) - smogs, kvēpi, liesmas:)))) - un galvenajā lomā - sašautas, ievainotas datordetaļas, aiziet pie dieviem:)

Link to comment
Share on other sites

Guest JAy_t_

Man un nelielai entuziastu grupinjai ir plaans likveideet 2 vecus krievu tv, tiks uznjemts video, likvideeshanaa tiks izmantots traktors u.c. smagaa tehnika.

Link to comment
Share on other sites

Man un nelielai entuziastu grupinjai ir plaans likveideet 2 vecus krievu tv' date=' tiks uznjemts video, likvideeshanaa tiks izmantots traktors u.c. smagaa tehnika.[/quote']

 

man jau kadu gadu ir doma likvideet savas spraagstvielas un vienu kompi :oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest JAy_t_

Pagaidaam esmu likvideejis shadas lietas (viss ir fikseets video, moska iemetiishu): Vecs krievu putekljusuuceejs, mobiilais PHILIPS DIGA, LG kaseshu, FM, CD atskanjotaajs, CD playeris.

Link to comment
Share on other sites

Guest JAy_t_
Man un nelielai entuziastu grupinjai ir plaans likveideet 2 vecus krievu tv' date=' tiks uznjemts video, likvideeshanaa tiks izmantots traktors u.c. smagaa tehnika.[/quote']

 

man jau kadu gadu ir doma likvideet savas spraagstvielas un vienu kompi :oops:

 

Vareetu buut iespaidiigi..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...