Jump to content

DVD-5;DVD-9


mazais-5
 Share

Recommended Posts

Nu ir taa, ka DVD5 ir single layer disks (4,37 GiB)

DVD9 ir double layer disks (7,92 GiB)

 

Cik man zinaams kvalitaate nemainiisies.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Tas nav viennozīmīgi.

 

Galvenais princips - "no sūda konfekti neuztaisīsi". Tu vari labas kvalitātes filmu pārkompresēt uz sliktātku kvalitāti, bet ne otrādi.

 

Tātad, jautājums ir - kāds ir bijis izejmateriāls, no kura šie diski ir uztaisīti? Ja Tu ņem filmu uz DVD5, un to rekompresē, lai tā aizņemtu visu DVD9, tad kvalitāte neuzlabosies. Ja Tu ņem filmu uz DVD9, un tad rekompresē uz DVD5, tad kvalitāte zudīs. Ja Tu ņem Blu-Ray disku un pārkompresē gan uz DVD5, an DVD9, tad DVD9 būs labāks par DVD5, bet abi būs sūdīgāki par oriģinālo BD.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Bieži gadās, ka oriģinālais DVD9 disks ir pilns ar papildus materiāliem, bet pati filma reāli aizņem DVD5 izmēru. Tad bez kvalitātes zudumiem var pārdzīt uz DVD5, izmetot visu lieko.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildēm.Viss skaidrs.Bet vēl viens jautājums. Ja man ir BluRay filma,un BluRay atskaņotājs,vai es redzēšu to kvalitāti uz TV,kuram ir A/V ieeja,s-video ieeja?

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

Paldies par atbildēm.Viss skaidrs.Bet vēl viens jautājums. Ja man ir BluRay filma,un BluRay atskaņotājs,vai es redzēšu to kvalitāti uz TV,kuram ir A/V ieeja,s-video ieeja?

Tieši to kvalitāti tu noteikti neredzēsi, to pat grūti salīdzināt ar DVD5 un DVD9, tas attēls mazliet atgādina, piemēram, augstas izšķirtspējas fotoattēlu, kurš saglabāts JPG formātā ar maksimālu kompresiju, kas veido tādas kā apdauzītas kontūras un saplacinātu bildi bez dziļuma.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...