Jump to content

ge force 4 go 440


Guest ArmagedonBe
 Share

Recommended Posts

Guest ArmagedonBe

man ira viens jautājums? Vai nekas slikts nenotiks, ja es savai NVIDIA Geforce 4 Go 440 uzlikšu jaunākos NVIDIA Geforce 4 driverus (viņi taču saucas Forceware, vai ne?)?.

Man ir mātesplate no INTEL (man viens cilvēks teica, ka no tā ir atkarīgs vai drīkst likt citus driverus vai nē).

Ļoti lūdzams atbildiet.

Link to comment
Share on other sites

Pēc tik švakas nfas neko nevar pateikt!

 

Bet nekas slikts notikt nevar!

Uzliec tos draiverus pārbaudi vai korekti viss strādā un lieto laimīgs... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac
man ira viens jautājums? Vai nekas slikts nenotiks' date=' ja es savai NVIDIA Geforce 4 Go 440 uzlikšu jaunākos NVIDIA Geforce 4 driverus (viņi taču saucas Forceware, vai ne?)?.

Man ir mātesplate no INTEL (man viens cilvēks teica, ka no tā ir atkarīgs vai drīkst likt citus driverus vai nē).

Ļoti lūdzams atbildiet.[/quote']

 

 

Cik atceros GF Go sērija bija notebookiem? Vai es ko jaucu? Bet pēc būtības draiveri ir vienādi gan desktopiem gan notebookiem. Bet tomēr iesaku aiziet uz Notebooka ražotāja mājaslapu, un no turienes "novilkt" sertificētu draiveru paku.

Link to comment
Share on other sites

Guest ArmagedonBe

tu neko najauc. bet (man ir DELL INSPIRON 8200) jaunākie driveri manai kartei ir 2003 gada janvārī izdoti. Nekas jauns nav. Man ar viņiem visu laiku karās Half Life 2. :(

Bet it kā nekas slikt notikt nevarot, ja?

 

 

a un starp citu, kas ir tas ForceWare?

Link to comment
Share on other sites

es shos instaleeju uz 1 laptopa... neuzinstaleejaas... tb nekas slikts nenotika - kjip instaals aiziet, bet driveri tie pashi... meklee notbooka lapaa :/

Link to comment
Share on other sites

man taada pat noshugraamata ir ... paprovee OMEGAS modeetos draiverus uzgoogleet un uzlikt, vajadzeetu dereet

Link to comment
Share on other sites

Guest ArmagedonBe

ja nav grūti varbūt ieposto linku kur to atrast - drošībai, ja nu google nedraudzējas

Link to comment
Share on other sites

Guest ArmagedonBe

milzīgs paldies. uliku tos omega driverus. viss kedā. HL2 nekarās vairs. Milzīgs tev paldies sharix.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...