Jump to content

WRT120N


ICEnutty
 Share

Recommended Posts

Grossmeister

Ja gribi noskaidrot atšķirības , nāksies vien pašam palasīt pdf`us ar specifikācijām .

Link to comment
Share on other sites

un ko tas nozime? Home...majas, tatad parasts, bet tas otrs? (piedodiem, im new one!)

Labots - grisha
Iepriekšējā posta citēšana pilnā apmērā
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

es esmu nopircis WRT120N , labas atsauksmes par so produktu nevaru dot, jo taadu nav!! neiesaku pirkt, jo :

- kompleektaa naak liidz network magic (kaukaada uuber programma) trial versija, pec trial nets apstaajas...

- lietojot so ruteri bez network magic, regulari pazud internets, briiziem vienkaarshi vins ir ljoti leens...

 

neiesaku sho pirkt, vienas probleemas un galvassapes. pie rutera ir pieslegts PC un portativais! viss

Link to comment
Share on other sites

Man ir 160N. Neko sliktu nevaru teikt. Uz vistas biju sainstalējis arī to līdzi nākošo programmu, bet pārejot uz win 7, neko neesmu instalējis, pats visu atrada un nets bija uzreiz automātiski. Tikai nav zin;ams, kad tas N burts varētu kļūt noderīgs, laikam jau ne tik drīz, jo visas pārējās iekārtas ir b/g.

Link to comment
Share on other sites

Man ir 160N. Neko sliktu nevaru teikt. Uz vistas biju sainstalējis arī to līdzi nākošo programmu, bet pārejot uz win 7, neko neesmu instalējis, pats visu atrada un nets bija uzreiz automātiski. Tikai nav zin;ams, kad tas N burts varētu kļūt noderīgs, laikam jau ne tik drīz, jo visas pārējās iekārtas ir b/g.

 

a kas tā par programmu, kas nāk routerim līdzi?

Link to comment
Share on other sites

amiss: lietojot so ruteri bez network magic, regulari pazud internets, briiziem vienkaarshi vins ir ljoti leens...

 

amiss, vai esi pārliecināts, ka tā nav interneta provaidera vaina, ka nestabils un lēns?

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Kurā vietā tu redzi kādu network burvi? Tu domā to kas ir CD lai katrs n00bs varētu mājās iekonfigurēt to? Nu nelieto to. Pieslēdzies pie weba un konfigurē kamēr zaļš paliksi. Esmu pāris klientiem licis šā modeļa routeri un neviens nav sūdzējies par kādām problēmām. Iespējams tu pārāk aktīvi izmanto tīklu (torrenti DC++ ..) CPU nekāds milzis jau tam nava. Stipri atkarīgs kāds ir I-net upload. Iesaku visādiem torrent dc++ konfigurēt Qos un nedot tiem vairāk par 50% no maksimālā upload ātruma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tikko mēģināju konfigurēt QoS uz WRT120N, bet nevar uzlikt. Lieku 80 portu kā High priority, bet saglabājot tas no saraksta pazūd. Tāpat tas ir ar default aplikācijām, piem ,Skype, Messenger utt. It kā izvēlāties var, bet saglabāt nesaglabā. Lietoju mēnesi, līdz šim problēmu nekādu nebija. ātrums labs, visu laiku 150 vai 135mbps savienojums. Ir visas nepieciešamās standarta lietas.

 

Labots: strādā tikai uz IE, ar Firefox nevar uzlikt QoS.

Labots - atikons
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...