Jump to content

emachines e725 xp wlan driver


edulcer
 Share

Recommended Posts

Ir emachines e725 portatīvais (ar win xp sp3 virsū), taču lai kā pa gūgli meklētos, kaut kā nesanāk tam atrast ejošus wlan draiverus.

Visi pārējie draiveri ir uzinstalēti un strādā lieliski.

it kā oficiālajā support lapā ( http://support.emachines.com/em/driver/nb/e725.html ) priekš xp tādi ir ielikti,taču tie tāpat nedarbojas.

 

Tātad varbūt kādam ir kādam ir izdevies šo problēmu atrisināt vai ir kādas spīdošas idejas,

jo likt virsū vistu būtu tā kā pēdējā izvēle, ja nekā citādi nevar.

 

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Pirmkārt, uz tā datora lido gan XP, gan Vista, gan 7.

 

Otrkārt, prātīgākā izvēle ir 7.

 

Treškārt, tajā support lapā ir divi Wi-Fi draiveri - Atheros un Broadcom. No sākuma ar Everest vai kā savādāk ir jāuzzin kāda Tev ir Wi-Fi tīkla karte.

 

Ceturtkārt, gan Atheros, gan Broadcom lapās ir gan XP, gan Vista, gan 7 draiveri gan 32-bit, gan 64-bit.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Un KĀ sauc to karti? Paņem un apskaties! Vai nu fiziski (tā daru es ja neskaidrības) vai apskaties device propertijos to ID rindu un salīdzini ar draivera inf failā minētajām rindām. Lapa ir doti 2 draiveri, kā redzi. Vieniem ir jāsakrīt. Ja ne - meklē pēc tās ID rindas. Izskatās šādi apmēram PCI\VEN_10E&DEV_8168&SUBSYS_Ja pēc tās nevari sagūglēt tad iemet to rindu te.

 

P.S. Eme525 ir BCM4312 b/g neko lētāku laikam Acer nevarēja atrast :) Bet toties kas pa uztveršanu, jōōōp :good:

 

P.S.2. Un nē, nevajag teu Win7. XP ir pareizā izvēle.

Labots - AiKaramba
Link to comment
Share on other sites

Pamegjini ar device id pagooglot draiveri...dabu vinu caur device manager panemot konkretai iericei properties un Details sadaljaa atradisi sho nr..tas butu vieglakais variants kaa ieguut draiveri, ja nezini kuru tev vajag..

 

bet piekritu, ka labak butu uzlikt 7to..

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Bļin, kas šitais par stilu useriem ieteikt googlēt pēc Vendor un Device ID? Kāda velna pēc cilvēkam jājat smadzenes? Lai paņem novelk Everest Demo ZIP versiju un paskatās Network => PCI / PnP Network. Tur būs skaists ražotāja un modeļa nosaukums, pēc kura tad iekārtas ražotāja lapā arī atradīs draiveri!

Link to comment
Share on other sites

Nju man liekas ka tur nebūs tā vaina ar wifi čipu veidiem un ražotājiem... :D

Pirms neilga laiciņa instalēju xp draugam uz emachine e725 un ar nju nekādi wifi nevarēja piedabūt strādāt izmēģināju gan līdzi dotos draiverus priekš xp gan no neta vilktos Device manager vienkārši rādas network controler uz jautājumzīmes un neko padarīt :@ tā arī palika neuzlikts wifi :(

Labots - ricijs
Link to comment
Share on other sites

nu cik es nopratu, tad device instance id ir

PCI\VEN_168C&DEV_002B&SUBSYS_E016105B&REV_01\4&318470AD&0&00E1

 

un es jau sākumā notestēju abus support lapā dotos draiverus, bet neviens nedarbojās.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

P.S.2. Un nē, nevajag teu Win7. XP ir pareizā izvēle.

Beidz taču vienreiz gvelzt glupības!

P.S. "teu" vēl pamatskola jāpabeidz un latviešu valoda jāpamācās!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Šoreiz ir tas gadījums, kad Tev ir pajauna karte un tā vēl nav Everest datu bāzē, ko viņš arī rāda kā "NoDB". Tātad šoreiz ir tas gadījums, kad ķeramies manuāli pie "VEN_168C&DEV_002B". Uzsearčojot pēc Device ID Tev ir Atheros AR9285. Tik tālu skaidrs, bet... Zini, šis ir jautrs gadījums, jo, vismaz pagaidām, draiveri tiešām neatradu! :( Atheros lapā šāda vispār nav un tajā eMachines lapā pieejamajiem draiveriem nevienam nav iekšā Device ID "002B". Pagaidām izskatās, ka bez maz jāmēģina iebarot AR92xx famīlijas citu iekārtu draiverus, ja tos var atrast.

 

Vot būtu Tev Windows 7 vai Vista, pievienotu ar vadu pie interneta un varbūt, ka Microsoft Update datu bāzē ir šim draiveri! Nav jau teikts, bet kas zin..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Atheros gan šoreiz pa di*su prasās tā smagi sadot! Un Acer/eMachines arī. :)

 

Bet labi, ka vispār atradās un, starpcitu, AiKaramba/Andron Mc - noderīga lapa! (ja Tu to devid.info parādīji) Vismaz vienreiz kaut ko prātīgu esi izdarījis... ;) Bet nickus mainīt gan ir zīdaiņa līmenis!

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

to lapu es pats uzgūglēju...

Andron Mc paldies, ka norādīja, ka jāmeklē pēc šī device id

Labots - edulcer
Link to comment
Share on other sites

Starp citu, cik man to laptopu ir bijis, visiem Wlan čipa modelis ir papīra uzrakstīts un lapša pakaļā pielīmēts. Vai Emašīna būtu izņēmums?

Link to comment
Share on other sites

nu man uz galda ir divi: Toshiba Satellite un iepriekš minētais emachine.

nu nav nevienam nekādas uzlīmes, kur būtu minēts par wlan.

ir tikai 2 uzlīmes(uz vienas ir modelis, sērijas nr. u.c. nieki un uz otras brīdinājums par to, ka lienot iekšā var dabūt pa pirkstiem.)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...