Jump to content

2HDD


Tarpins
 Share

Recommended Posts

Sveiki man tads neliels jautajums taka sito kasti nopirku ar 19GB HDD , tad radas doma iznemt no vecas kastes 40 GB un pielikt klat sitam .

Tad nu atskruveju kjasti un redzu kaudzi ar vadiem visadi izmeginos kka nestrada otrs HDD ( deam ) ..

Kas man ir vajadzigs lai kompim pieliktu vel vienu HDD ???

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tiesam? :help: tad jau es to butu izdarijis ja tur butu rakstits :wacko2:

Labots - Tarpins
Link to comment
Share on other sites

Tāda izmēra? :)

Var jau likt uz otra IDE kontroliera, tad gan vēl vienu kabeli vajadzēs/mudžeklis kļūs lielāks...

Link to comment
Share on other sites

nu varu no otra old pc izraut to kapeli tjipa to gareno jo vini tur saskan tjipa :flood:

Link to comment
Share on other sites

Tev jau pirmajā atbildē viss ir pateikts. Džamperus pareizi saliec !!! Vecajam Master, jaunajam Slave un viss kārtībā. Un kur tad CD-ROM? Ja liksi kopā ar to - tāpat džamperi jāsaliek pareizi, lai darbotos.

Piemērs ir bildē, bet dažādiem HDD un CD-ROM tas ir atšķirīgi - skaties uz uzlīmes.

Tas gan, ja IDE HDD - (par 19GB HDD gan dzirdu pirmo reizi:D ).

post-602-125499009115_thumb.jpg

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

varetu ari paradit kadi tie vadi izskatas kas tur jasprauz ( ned*rsiet gudribas naku pec palidzibas nevis pec apsmiesanas )

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tur nav vadi jāsprauž , bet gan īsslēdzēji - jumpers .

Link to comment
Share on other sites

Negribetos ticet ka 20Gb un 40Gb ir SATA (retums priekš 3.5 colliniekiem)!

 

Tadeļ labāk parliecināšos kads izskatas HDD:

(attela augšējais vai apakšējais variants):

sata.jpg

 

Kādi kabeļi ir piesprausti:

SATA:

C250-2138-rn.jpg

vai IDE:

454px-IDE_cable_40_pin_&_80_pin.jpg

 

Maz ticams, ka nav norādes par Jumperiem (tadu joku esmu noverojis senajiem zem Gb cietajiem)!!!

Ja nav shemas par kuru raksta "raiviic" jabūt vismaz līdzigi kā šajā attēlā:

178316_Full.jpg

Master un Slave var but ar MA un SL (vai līdzīgi) .

 

Par Jumperiem vai HDD nenak lidzi kas lidzigs kā pedeja attela tas spraužamais zilā krāsā (var but arī cita krāsa ;) )

Labots - tapa
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tarpins , apjautajies foruma biedriem , gan jau kāds tuvākdzīvojošais tev viņus par velti iedos .

Link to comment
Share on other sites

(labots)

nu ja ap cik vinji varetu pikot tie jumpers ???

Labots - Tarpins
Link to comment
Share on other sites

Džampers viekārši savieno 2 kontaktus. Ja tev tā nav, bet rokas pareizajā vietā aug, tad droši vien spēsi mājas apstākļos atrast ar ko savienot tos kontaktus.

Link to comment
Share on other sites

Mosh labaak vienkaarshi nofochee savu hdd saimnieciibu un ko, kur, kaa esi sasleedzis

un iepostee bildi.

 

Citaadaak jau puse dienas pagaajusi, bet pat veel neesi nosaucis ne hdd ne maatesplates modeljus,

ne arii kaads daudz-maz droshi speej pateikt, ko tu tur esi nepareizi sadariijis.

Link to comment
Share on other sites

nja aizbraucu uz spici un man iedeva to jumper pa brivu veselus 2 :D

K4 bet tagat man ir cits stulbs jautajums visu es pareizi sasprauzu bet man tur nav 5 caurumi bet gan 4 tikai kura tad izsti spraust jo tur nav rakstits kurs ir kurs ka jums tur uz HDD :aggressive:

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

parasti master ir vainu pašā kreisajā vai pašā labajā pusē. Pamēģini abus variantus līdz aizies

Link to comment
Share on other sites

man stasta kad vaig formatet lai ietu tas HDD otrs..

bet fiska tada kad vnkman ir win millenium un es nemaku ar sito rikoties mby kads var paskaidrot ka format ???

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Moshka tjipa davai latvies valod jautajien uzdot vjg?

Link to comment
Share on other sites

visu izdariju pareizi :) .

Bet tagat rodas cits jautajums. :sarkasms:

Ka instalet uz "Windows millennium Edition"

otru HDD ?

Jo kompis vinju neuzrada :blink: ..

Link to comment
Share on other sites

Esi pārliecināts, ka pareizi? Kur neuzrāda - BIOSā, vai Windows vidē (My Computer)? HDD ir formatēts? Starp citu - ja dators tik vecs, ka ar 19GB HDD un Millenium - pieļauju, ka MB 40GB neatbalsta. Daudziem vecajiem HDD bija iespēja ielēgt 32GB limitu (arī ar džamperi) - paskaties, vai nav tāda iespēja.

Jā, ja dzelzis vecs un švaks - no Millenium gan tiec vaļā - tad jau Win 98SE ir daudzkārt labāks.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

http://www.morepc.ru/motherboard/dfi/dfi-am33-e.html

varat ievertet plati nekas nav rakstits pa kkadu snagu ka HDD max izmeru..

taka man doma ka tikai jaformate bet kur lai uz si pc es vinju formateju un citu riku man nav ar ko formatet :sarkasms:

 

Esi pārliecināts, ka pareizi? Kur neuzrāda - BIOSā, vai Windows vidē (My Computer)? HDD ir formatēts?

HDD: nav formatet

Bios of my computer: my computer :aggressive:

Link to comment
Share on other sites

... radas doma iznemt no vecas kastes 40 GB un
Tad gribi teikt, ka vecajā kastē tev stāvēja neformatēts HDD, pat bez partīcijas ??? Tikai nestāsti :D. Tātad, ja BIOSā redzi, arī iekš My Computer ir jāredz. Ja tomēr ne - vai nu 32GB limits, vai kaut kas ne tā.

Nu ja ļoti gribi, mēģini formatēt. Tādai arhaiskai sistēmai, ar Millenium, vai nu iebootojies no StartUp disketes un tālāk ar FDISK uztaisi partīciju, tālāk jau Format D (vai kāds nu tev tur burts sanāk, tikai neraksti Format C - paliksi vispār bez sistēmas :D) vai arī iebootojies, piemēram, no Hiren's Boot CD un tur atradīsi softus (kaut vai Partition Magic) ar ko visu izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Vai tu vari mums parādīt/apstāstīt - ko tu redzi BIOS`ā pie Standard CMOS Features ?

Link to comment
Share on other sites

ko jus man prasat tadas lietas ? :D

es kads datorikis esmu 1 gadu sezu pie pc un jau prasa visadus brinumus no manis ielienat caur teamweaveriti un paskataties pasi skype:har44a

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ja jau esi uzņēmies , bez vērā ņemamām priekšzināšanām , šādu pasākumu , tad kaut kā nāksies visus šos "brīnumus" apgūt , lai galarezultātā tiktu pie daudz maz pozitīva rezultāta . Bez tam ne visi lieto team viewer vai skype un windows vides BIOS`ā neietikt . Tavā gadījumā visoptimālākais būtu paaicināt ciemos kādu zinošāku draugu , kas tev visu tur sataisītu un pie reizes arī apstāstītu šo un to .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...