Jump to content

Problēmas ar televīzijas ziņu video skatīšanos


AndisK
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Vai kāds var man palīdzēt? Lieta tāda, ka es nespēju redzēt www.tvnet.lv online tv arhīvos vecos LNT vakara ziņu raidījumus, piemēram, http://www.tvnet.lv/onlinetv/lnt/zinas/article.php?id=339601 2. jūnija LNT vakara ziņas. Man vienkārši never vaļā tās. Un vēl es neredzu LTV arhīvos Panorāmu, piemēram, http://www.ltvarhivs.lv/ltv/14/4837/page/12 6.augusta panorāmu es nevaru redzēt. Vai kāds nezin kas par vainu?Kas man varētu palīdzēt? Man ir Mac Book Pro ar Mac OS X 10.5.8 versija, 2.4 GHz Intel Core 2 Duo, Atmiņa 2GB 667 MHz DDR2 SDRAM. Uzinstelēju visas iespējamās interneta programmas FireFox, Internet Explorer 5. Es nezinu kādām versijām ir jābūt šīm pārlūkprogrammām. Varbūt tur ir vaina? Varbūt kodeksi man trūkst, tikai kādi? Varbūt pleijeris neīstais? Kādu man vajag lejupielādēt?Kādus kodeksus? Iesakiet, palīdziet, lūdzu! Man tiešām vajag tās ziņas arhīvos redzēt un ne vienu vien :(

Link to comment
Share on other sites

Nez par Panorāmu, jo tur tas tupais abonements jāpasūta, bet tvnetā spied kā parādīts bildē, nevis gaidi to lodziņu zemāk.

post-69711-125486287981_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nez par Panorāmu, jo tur tas tupais abonements jāpasūta, bet tvnetā spied kā parādīts bildē, nevis gaidi to lodziņu zemāk.

 

 

Tur tas pats jocīgākais, jo kā es tur uzspiežu tā man rāda tikai pēdējo ziņu atkārtojumu, kas ir bijušas pa TV, respektīvi 6.oktobra ziņas :( Savukārt 2009. gada Panorāmas ziņas un visu pārējo, kas ir šogad tapis var skatīties bez maksas, bez abonenta, bet citu gadu raidījumi gan ir pa maksu. Tātad jebkura ši gada Panorāma tur ir bezmaksas, bet neiet man arī :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...