Jump to content

Softi Azbox


LVaive
 Share

Recommended Posts

Esmu "Čaiņiks" dravniecības jomā. Vai kāds var iesācējam saprotama veidā nest apskaidrību, kā ar bitēm rīkoties, kā dabūt medu, kads softs vajadzīgs utt. Man ir Azbox HD Premium. Saprašana = nulle. Varbūt info uz e-pastu var dabūt?

Link to comment
Share on other sites

Patiesībā vajag tikai gribēt. Dažas stundas pasēdēju forumā www. pristavka.de( jāprot krieviski ) un medus sāka tecēt. Ja tikai visiem stāstīsi cik ļoti tu neko nesaproti, tad nekas arī nenotiks. Vēl jau var arī uzaicināt talkā kādu pieredzējušu medus cienītāju. Iesaku gan izurbties cauri pašam, vēlāk tas ļoti pat noderēs.

Bet vispār AZBox softu maiņa un konfigurēšana ir daudz vienkāršāka un saprotamāka kā citiem linuksveidīgajiem.

Link to comment
Share on other sites

koijotss2

labi ja iesākts šāds topiks tad turpinu šeit :crazy_pilot:

Tāds jautājums par softu uz azbox hd , dreambox bij tāda funkcija kā ieraksts uz kompja hdd ja nav iespēja pievienot hdd ,vai šeit var tā izdarīt nevaru atrast ?

Un otrs vai uz datora var strimot sat uztvēreja video kā drimam uz enigma web interfeis :polling:

Link to comment
Share on other sites

Viselementārākais ir viena džeka Goran uzrakstītais manuālis angļu valodā - http://www.satdudez....t=112527&page=2

Vienīgi ar jauno FW nav vairs zem EMU viss, bet zem plugins.. Ja netiec galā dod ziņu iekš SKYPE /jankais/ palīdzēšu! Principā nekā grūta tur nav. Viss easy peasy :)

 

Uz atbildi par strīmu uz PC - ir visādi webinterface jau sataisīti, bet pagaidām AzBox FW neatbalsta streamu uz PC...

Par filmu ierakstīšanu teikt nemāku.. neizmantoju pagaidām!

Labots - jankais
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
koijotss2

man tāds jautājums pa YouTube atskaņotāju , vai man vienīgam rāda video ar aprautiem galiem ,apmēram 1min nederāda :crazy_pilot: , ir kāds risinājums :aggressive:

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds būtu gatavs sasetapot manu AZBOX Premium, lai varētu tecināt medu. Šo to pats darījos, bet zināšanas par maz un īsti arī neķeru, kas, ko un kapēc... sad.gif

Ja jā, tad lūdzu info PZ.

Link to comment
Share on other sites

varu palidzet. No problems.. Man gan ir Elite bet tas diži neko nemaina!

Cik saprotu tu jau SKYPoji man...

Labots - jankais
Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

Man tāds jautājums-Upgreidojot softo(azbox elite)uz jaunāku vai meus konfigurācijas saglabāsies vai viss būs jātaisa no jauna?

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

koijotss2

Saglabājas, ja caur usb un internetu veic apgreidu netīrot DOM :on_the_quiet2:

Labots - Leshij
Pēdēja posta citāts
Link to comment
Share on other sites

varu palidzet. No problems.. Man gan ir Elite bet tas diži neko nemaina!

Cik saprotu tu jau SKYPoji man...

 

 

Paldies Jankais! Medus tek, ir salds.

 

Vai kāds var pateikt, kā veidot un rediģēt favoritus neizmantojot pulti. Kurā direktorijā tie glabājas?

Labots - LVaive
Link to comment
Share on other sites

Visa informācija par kanāliem, satelītiem un to uzstādījumiem glabājas mapē DISK2. Pirms pāršūšanām u visa veida eksperimentiem iekopē no šīs mapes failus all_shannel.dat, antenna_list.dat, ( ar FTP, laba programma ir Filezilla) datorā un ja pazūd kanālu sarakstī caur FTP iekopē atpakaļ pārstartē un kanālu saraksti ir atgriezušies! Ir dažādas kanālu editēšanas programmas AZboksim (Maz piemēram) bet neiesaku, daudzi sūdzas par grūti izskaidrojamiem gļukiem kad tie editori ir padarbojušies pa kanālu listēm. Par pulti neka labāka nav. Sataisi savas iecienīto kanālu buķetes nobekapo uz kompi un tad vari eksperimentēt cik gribās.

Link to comment
Share on other sites

Help! NTV+ paketē nevaru sameklēt visus kanālus, tikai 52. Mēgināju manuāli skanēt pa frekvencēm, taču daudzās frekvencēs neuzrāda siglāna kvalitāti, respektīvi tā = 0. Kur varētu būt problēma? Varbūt nav pietiekami precīzi uzregulēta galva. Uz vienas bļodas man ir 5E, 9E, 19.2E un 36E? Vai varbūt škivis par mazu. 80cm offset.

Link to comment
Share on other sites

NTV+ ne visi transpoderi Azboksim ir pareizi! Noraksti no LYngsat pareizos un transpoderu rediģēšanas izvēlnē izlabo uz pareizajiem. FEC visur liec pareizo- 3/4 nevis kā ir ievadīts - AUTO

Tas pats ir arī ar poverhnostj plus paketi un platforma paketi. Slāvi ziniet ...

Link to comment
Share on other sites

koijotss2

Nezinu kā jums tur ntv+ neskanējas , man dajebkuru softu skanēja un ar visu mazo šķīvi 60cm , viss drīzāk galviņas uzstādījumos nav cirkulārās galvas frekvences 10750mhz un tur tas suns aprakts :pooh_door:

vienīgā problēma ar transpondieriem bij Platforma hd tur nācās pamainīt :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

Jau mēģināju salikt manuāli, bet signāls tik un tā = 0.

Paltforma HD viss ir kārtībā, pat nevajadzēja neko rediģēt.

Link to comment
Share on other sites

koijotss2

36.o eutelsat w4 - lnb freqvency 10750mhz- tur blakām ir 36,1 ar eutelsat :unsure: ,pārējos antēnas iestatījumus mainīju un skatījos kamēr vislabākais signāls parādas :blind:

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

Vai kāds uz AZBOX ir mēģinājis ar CheopsCamd-0.98 atvērt Platformu. Šur tur sat forumos rakstīts ka varot.

Link to comment
Share on other sites

koijotss2

es mēģināju ar CheopsCamd-0.99 , ver vaļā gan platformu hd un uz 13e xxx un +++ uz 36e ar rāda tākā , tākā prieks ka drīz nevajadzēs pirkt medu , joi tek azbox cienītājiem par velti :pooh: ,te vēl var palasīt http://www.pristavka.de/index.php/topic3427.0.html

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

A ka to CheopsCamd-0.99 var uzinstalēt, man kautkas nesanāk, varbūt kads var sīkāk paskaidrot pareizo procesu.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

koijotss2

caur OpenXcas pluginu var uzlikt , bet tur ir nelielas niances kas apspriežas forumā pristavka.de , bez kurām var i neiet pristavka .de :t_p_o_n_e:

Labots - koijotss2
Link to comment
Share on other sites

Vai kāds šodien ir provējis atvērt Platformu ar CheopsCamd-0.99, man nerāda, a vakar vakarā vēl rādīja.

Varbūt Kādam ir kādi jaunumi?

 

Sveiki!

Vai tiešām neviens nav notestējis kā tur ir ar to CheopsCamd-0.99, ver vai never PLATFORMU.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...