Jump to content

VIASAT Zelta paketes TV kanālu saraksts


roko
 Share

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • base7

    16

  • Dexs

    33

  • mafijs

    32

  • raimonds

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stipri apšaubu, ka atgriezīsies. Visticamāk var sākt aizmirst par tiem kanāliem viasata pakās.

Informācijas jau nekādas nav.

Link to comment
Share on other sites

Un galvenais, ka par Lattelecom nedienām ar VTV, viasatieši drukā visās malās un lieliem burtiem, bet par saviem melnajiem plankumiem labāk paklusē... Nožēlojami!

 

Bet vispār patīkami, ka beidzot kāds mēģina nosūkt asini asinssūcējam :)

 

Šo divu kanālu neesamība pamatīgi iegriezīs Viasatam.

Link to comment
Share on other sites

Neoficiāli Lietuvas viasatā klīststot runas,kad PBK kanāls vairs vispār nebūs pieejams viasat piedāvājumā.par REN arī nekas nav zināms.

Link to comment
Share on other sites

Man arī Viasat nepatīk un viņu biznesa vadības metodes bieži ir neveiklas un ietiepīgi stulbas,bet pietiekoši nekaunīgas.

Tomēr Viasat un Baltcom un citi ir ļoti vajadzīgi,lai pastāv konkurence Latvijas TV tirgū.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka varianti ir vajadzīgi... un jo vairāk, jo labāk, bet Viasat ir tie, kas pārvērš visu sev monopolsituācijā pērkot ekskluzīvās translēšanas tiesības (kuras vispār vajadzētu aizliegt ar likumu) un visādas citādas riebeklības sastrādājot.

VTV ienākšana, manuprāt, ljoti ietekmēs Viasat darbību... Jau tagad zinu vairākus, kas nomainījuši Viasat pret VTV un pats arī to visdrīzāk, ka darīšu.

Vēl tik jāpiestrādā pie VTV kvalitātes, popularitātes un iespējām, un Viasat zelta laiki būs garām... Cerams, ka sāks šamie saprātīgāk darboties.

Link to comment
Share on other sites

Tiko SMS atnāca no mana mīļā VIASATA. No 05.05 tiks partraukta VIASAT Sport translācija. Skataties sporta parraides VIASAT Sport Baltic, VIASAT Hockey, VIASAT Golf kanālos. Atvainojamies par neertībām Tavs VIASAT.

Ideāli būs no boksa jāpāriet uz golfu :D :D :D

Labots - GulbisRG
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, bet tā huiņa man nah nav vajadzīga!!! Vel japaciešas 2. mēnešu un tad basta!!!

Link to comment
Share on other sites

Te jau vispār nebūtu runa par " drakoniskajiem" viasat līguma noteikumiem,bet gan par kanāliem.varētu arī tos līguma noteikumus pieciest,ja vien būtu kanālu lielāka daudzveidība.šamējie jau ir vairākus gadus Latvijas teritorijās,bet kanālu piedāvājums ir nožēlojams,lai neteiktu vairāk.LTC tikko ienākot tirgū un piedāvā n-tās reizes vairāk kanālu.arī vairākiem kanāliem diez kāpēc tas pats LTC spēj piedāvāt to pašu NAT GEO,utt arī ar krievu valodu,kamēr viasat tikai angliski.Turklāt jāņem vērā,kad via milzīga daļa klientu ir pensionāri,kas krievu valodu domāju zin labāk,nekā angļu ;)

Link to comment
Share on other sites

Base7, man kaut kā liekas, ka Viasat ir tāds kapeiku *isēju kantoris, kuri taupa katru santīmu, lai tikai vairāk piķi noslauktu no abonentiem.

Noteikti PBK un RenTv paprasīja vairāk naudas un arī NatGeo iespējams prasīja papildus naudas par krievu celiņu, ko Viasat nebija gatavi maksāt.

Bet tās tikai manas domas.

Link to comment
Share on other sites

Tak tas jau zināms,kad kompānija,kam ir šo kanālu izplatīšanas tiesības uz baltiju,pieprasījušas pēc viasat domāt neadekvātu samaksu par šo kanālu retranslāciju.

runājot par krievu celiņiem,tak via ņem tos kanālu versijas,kas domāti skandināviju tirgum(ar visām skandināvu valodām),nevis tās versijas,kas domātas austrumeiropai(ar krievu celiņu).vari 2x minēt kapēc. :aiwa:

p.s.Bet,piemēram visas LV kabeļtv ņem austrumeiropas reģionam domātās versijas,tāpēc arī visos KTV tīklos rāda ar krievu valodu(arī LTC)

p.s.varbūt arī neprecīzi izsakos,bet doma ir pareiza.

p.p.s.diez kādēļ praktiski visas citas Latvijas KTV šos kanālus rāda un nedomā atslēgt.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Tiko SMS atnāca no mana mīļā VIASATA. No 05.05 tiks partraukta VIASAT Sport translācija.

 

Šitas viņiem skaitās "jaunu kanālu pievienošana"

Link to comment
Share on other sites

es domāju, ka viasatā šie kanāli vairs neatgriezīsies. Tagad ir Lattelecom pārklājums un caur to varētu būt daudz lielāka popularitāte iegūstama tieši konkrētajiem kanāliem.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju Nat GEO krievu celiņa vienkārši nav, jo iet Nat Geo skandināvijas versija, kurā iet citi raidījumi.

Audio celiņu tam pielikt nevar, bet Viasats taču nepieliks vēlvienu kanālu (Viasats nevar atļauties laikam vairs Sirius kapacitāti), visi jaunie kanāli aizvieto vecos (un jā, kanālu skaits ar katru reizi samazinās).

Link to comment
Share on other sites

Eu, nu bet kas notiek? Viasatam čista arī "jāsavelk josta", ka -5 kanāli nost.

Link to comment
Share on other sites

Ja tiešām tā ir "jostas savilkšana" un, ja tā turpināsies, izskatās, ka drīzumā varētu sagaidīt Viasata kanālus arī kabeļtelevīzijās un pats galvenais, cerams arī LTC VTV un interaktīvajā TV.

Kā jau teicu, zinu vairākus, kas nomainījuši Viasat pret VTV... Liekas tas pamatīgi sit Viasat pa kabatu.

Varbūt beidzot nāks pie prāta... Cerams :)

Link to comment
Share on other sites

Ar šitādu reorganizēšanu viņi nevar nākt pie prāta. -5 kanāli (nu labi, Nature vismaz būs). Un jaunu jau nebūs. Cenu arī nost nemet. Ja šitā turpināsies drīz Baltijas valstis var palikt bez sava satelītoperatora (kurš nav tas labākais, bet nu tomēr vismaz pastāv). Un ja tā notiek, tad tikai spekulācijas vai vispār kāds gribētu ienākt Baltijas tirgū. Un ja gribētu - visticamākais no 1W vai 36E pozīcijām.

Link to comment
Share on other sites

Dex, man liekas, ka pagaidām Viasat pārāk lepni, lai sadarbotos ar citiem... Pagaidām vēl mēģina peļņu noturēt līmenī atslēdzot kanālus.

 

[politiskā pauze]

Tas līdzīgi kā ar LV valdību... Budžeta deficītu mēģina mazināt nogriežot budžeta līdzekļus pa labi un pa kreisi, bet neiedomājas, ka efektīvāk to būtu izdarīt palielinot ienākumus, nevis samazinot izdevumus. Sarežģītāk, bet daudz efektīvāk.

[politiskās pauzes beigas]

 

Ja Viasat vada gudri cilvēki, un, ja viņi spēs pārkāpt savam lepnumam un attieksmei "mēs vislabākie, ar pārējiem negribam neko kopīgu", tad agrāk vai vēlāk viņi to sapratīs... Cerams, ka agrāk :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un ja tā notiek, tad tikai spekulācijas vai vispār kāds gribētu ienākt Baltijas tirgū. Un ja gribētu - visticamākais no 1W vai 36E pozīcijām.

HTB+ nebūtu slikts variants, taču viņiem būs jāspēj paņemt uz 36E Latvijas kanālus, ieskaitot TV3 un (vēlams arī TV6 un TV3+).

Viasats ar labu tos neatdos.

Link to comment
Share on other sites

neispējami, ņemot vērā, ka ntu nevienā ES valsti nav ntv. Tirgus ir mazs, un letāk ka sky.de paka nevarētu būt, pilnai pakai nosakot adekvatu makstu tā būtu minimums 100 euro, jeb 70ls mēnesī, atbilstoši visām licenzēšanām un raidīšanām ES. Ja jau pirmkrizē neienāca, tad tagad mazinoties maksātspējai tas ir vēl mazāk ticams. Un krievi nedos ES valstij savus iekšējos kanālus, ja jau eiropai raida savas versijas ziņu kanāliem, ar krietni lojālāku informāciju.

Link to comment
Share on other sites

VIASAT politiku vispār nesaprotu, kāpēc viņi atstāj pus Latviju bez sava flagmaņa Baltik Sport? Kurš normāls cilvēks Rīgā liks iena kanāla dēl VIASAT šķīvi vai arī maksās IZZI par VIENU kanālu 4,50ls? Ja vēl VIASAT iegūs vienīgais tiesības translēt KHL Dinamo spēles? Tad Latvija paliks bez hokeja , tāpat kā palika jau bez F1?

Link to comment
Share on other sites

sport baltic paliek, aizvieto Viasat sport, kura iet nhl, bokss un tadas lietas.

 

Kurš kabeļ TV operators vēl bez IZZI piedāvā Baltic sport?

Link to comment
Share on other sites

sport baltic paliek, aizvieto Viasat sport, kura iet nhl, bokss un tadas lietas.

 

Māris domāja nevis atslēgto kanālu, bet Viasat politiku nedot šo kanālu retranslēt citiem TV kanālu provaideriem...

 

P.S.

ZTV, vismaz man, vēl rāda...

Labots - vertigo
Link to comment
Share on other sites

Mari - es domāju, ka KHL nebūs Viasat ekskluzīvs. Mājas spēles domāju, ka joprojām turpinās filmēt LTV un LTV ir KHL sadarbības partneris galu galā. Lai gan - nauda jau nosaka visu. Tas jau Viasata garā no LTV2/LTV7 savākt sportu un tad to rādīt "ekskluzīvi" tiem dažiem desmitiem tūkstošu.

Link to comment
Share on other sites

vai tad nerāda šo kanālu?

ka pa brinumu rada. sodien piesledza. oficiali nav vins piejams vismaz vinu majas lapa nav tads info.
Link to comment
Share on other sites

Mari - es domāju, ka KHL nebūs Viasat ekskluzīvs. Mājas spēles domāju, ka joprojām turpinās filmēt LTV un LTV ir KHL sadarbības partneris galu galā. Lai gan - nauda jau nosaka visu. Tas jau Viasata garā no LTV2/LTV7 savākt sportu un tad to rādīt "ekskluzīvi" tiem dažiem desmitiem tūkstošu.

 

KHL noteikti nebūs ekskluzīvi Viasat aizbildniecībā...

KHL tagad strādā uz līgas popularitātes audzēšanu, kas nozīmē radīt cik vien daudz iespējams, cik vien lielai auditorijai iespējams.

Un redzot, kas pašlaik notiek ar Viasat popularitāti, KHL, pārdodot ekskluzīvās translācijas tiesības jebkuram kantorim, ietu tieši pretējā virzienā.

Labots - vertigo
Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Lattelecom rullē KHL kanālu uz urrā!

Kāda var būt runa par Viasata exclusiv?????

Pilnīgi nesaprotama biznesa politika no viasat puses, tagad kad tirgū ienācis tik spēcīgs spēlētājs kā Lattelecom - viasat ņem nost kanālus vietā neko nepiedāvājot! /nature neskaitās - tas jau iet n-tos gadus/

Absurda teātris!

Un to ka šamējiem ir pilnīgi po.......par klientiem - tas jau ar kādu laiku ir skaidrs!

Link to comment
Share on other sites

...

Lattelecom rullē KHL kanālu uz urrā!

...

 

Virszemes televīzijā arī ir KHL TV?

Pats lietoju interaktīvo un tur tiešām viss ripo uz urrā :)

Viasat Hockey translācijas galīgi līdzi netur... It sevišķi spēles, kuras komentētas tiek tikai zviedru, somu vai kādā vēl tur valodā. Patiesībā tā nopietni neesmu nemaz Viasat Hockey skatījies... Labāk aizeju pie cita TV un ieslēdzu KHL TV.

 

Bet VTV viņi jau kopš janvāra testē KHL TV un nemācēja vēl teikt, kad beidzot parādīsies kanāls uz palikšanu kādā pakā.

Labots - vertigo
Link to comment
Share on other sites

erenpreiss

Ar testiem tur mazs sakars. Zinu tikai to, ka tas nenotiks šai KHL sezonā, bet no nākamās - visticamāk.

Link to comment
Share on other sites

"No 05.05.2010 tuks pārtraukta VIASAT sport translācija"

Pa ko 15LS jāmaksā? Drīz vispār paliksies tikai LAtvijas kanāli un VIASAT GOLF

Link to comment
Share on other sites

ko jūs tam golfa kanālam braucat virsū?pastieties pa logu,pavasaris,saulīte,laiks kā radīts lai sāktu pievērsties golfa spēlei :good:

p.s.man personīgi pie sirds vairāk ietu,ja viasats palaistu savu kanālu,kas veltīts daiļslidošanai.Nu dikti iet pie sirds kad rāda kā meitenes taisa visādas piruetes :mrgreen::dribble:

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Tad es gribētu paskatīties šad tad monster trucks, tos ar milzīgām riepām, traktorpulling, ja pareizi izteicos, kur smagumu velk , tad vēl senos laikos bija gonkas ar "fūrēm", tikai bez piekabēm.

Link to comment
Share on other sites

njā tās jau vairāk amerikāņu sporta entuziasti

gan jau norm ESPN var redzēt šos monster truck's

Link to comment
Share on other sites

Kohmu gribat izlasīt ? "Dienas paziņojums" no viasat:

citāts:

"VIASAT

21.04.2010. 15:06 tēmā Jauns kanāls teica:

 

Paziņojam, ka no šodienas, 21.04.2010, VISIEM VIASAT klientiem ir pievienots jauns kanāls krievu valodā – TV Centr International (TVCi).

Kanāls piedāvā plašu raidījumu klāstu vaisai ģimenei, iekļaujot informatīvus un analītiskus raidījumus, sporta pārraides un raidījumus bērniem. Varēsiet baudīt arī mūzikas raidījumus un šovus par aktuāliem notikumiem. TVCi piedāvā filmu izvēli jebkurai gaumei – labākās Krievijas, populārākās pasaules un dokumentālās filmas, kā arī iemīļotus seriālus.

Kanāls tiek pievienots visiem VIASAT klientiem un atrodas 51. pozīcijā kanālu sarakstā. "

 

lasīt šeit

Link to comment
Share on other sites

Tas nekas, ka šis kanāls jau iepriekš bija pieejams FTA turpat uz Siriusa! :D Ha ha ha, viņi ir tik izmisuši.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...