Jump to content

Gribu overklokot intel pentium D915


seven370
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Ir doma overklokot savu cpu pentium D915 2.8 ghz vai tas ir iespējams ar orginālo ventilatoru un pamatplati Biostar 945PL-A7A.Ir viena problema man ir pārāk maz zināšanu tajā overklokošanā es nezinu kā var overklokot cpu varētu kāds paskaidrot kā tas izdarāms . vel man stāv videokarte HD4670 un rams 1.5gb Lūdzu atrakstiet.

Link to comment
Share on other sites

Ja nezini tad nelien, citādi nocepsi savu proci vienā rāvienā, ar stock dzesi neko nepanāksi šie proči jau tā ir karsti. Ja gribi klokot tad vispirms ir vajadzīga kārtīga dzese un ne tikai. Paskaties cik liela temperatūra ir tagad tavam procim.

Link to comment
Share on other sites

Ir tāda lieta kā mātesplates Bios, tur arī var apskatīties procesora un mātesplates temperatūru.

Link to comment
Share on other sites

Cik es sapratu man ir jārestartē kopmis un vel kas janospiež taja bridi kad veņš restartejas atverās tas bios ja ?

Link to comment
Share on other sites

Jā, katrai mātesplates ražotājfirmām ir dažādas pogas kuras jāspiež lai tiktu Biosā, parasti ir delete taustiņš, bet ir plates kurām F2 taustinš.

Ja negribi datoru restartēt vēl vari temperatūras paskatīties programmā Everest. Pilns nets ar tādām programmām kas rāda temperatūras un citas lietas.

Link to comment
Share on other sites

Nē, ikdienā šim procim temperatūras mēdz būt no 45-60 grādi atkarībā no dzeses un pašas kastes.

Link to comment
Share on other sites

kad ieju biosā kura no šiem man jaieiet safe mode , safe mode with networking ,safe with commanded pramt vai last know good configuration your most recent dettingd that worked lai pārbauditu pemperetūru

Link to comment
Share on other sites

Nu nah tev tas ir vajadzīgs? Tādu mizu vēl klokot nav jēga. Tāpat jau dīkstāvē karsts pēc vella.

 

Ja nemāki ieiet biosā, tad vispār met mieru. Sačakarēsi kompi tikai un nāksies maksāt speciem par lāpīšanu.

Link to comment
Share on other sites

analogu pentium D 2.8GHz darbā palaidu uz 3.11GHz. ieguvums jūtams, viss notiek bik žiglāk. Lai stabili celtu augstāk, nepieciešams uzsmērēt normālu termopastu.

uz pamatplates Asus P5LD2 var kaut uz 4GHz darbināt, ja tikai dzesēšana ļauj. Mātesplates fīča saucās, ja nemaldos, "lock free".

 

http://www.digital-daily.com/motherboard/asus-p5ld2-deluxe/index5.htm , 3.bildīte no beigām un dažas pirms tās. dārgākām mācplatēm ir tādas fīčas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...