Jump to content

Gaisa plūsma datora korpusā


Izliecies
 Share

Recommended Posts

Ģenerālis

Tiem Compucase keisiem ir nedaudz slikta uzbūves kvalitāte. Saku vēlreiz tie pusmetrīgie venti keisa sānos un augšā nekādu dižo labumu nedos, toties kāda 11 gadīga puišela acu priekšā gan varēsi izlielīties.

Link to comment
Share on other sites

Bet tā jau ir galvenā doma, vai es kļūdos? :grin:

P.S. Memo.lv korekti norāda cenas noliktavā esošām precēm.

P.S. Kuriem keisiem slikta uzbūve, tiem par 15LVL, vai 6A sērijai?

Labots - mazulis
Link to comment
Share on other sites

Izliecies
(labots)

Gribas izturīgu keisu un tā, lai varu vēlāk viņu tā kā uzlabot, tb ielikt kādu jaunu fanu, etc - bišķi lai var pamuļķoties :)

 

Ok, meklēju tagad CPU dzesi. Visklusākā esot Scythe Zipang.

 

Bet man interesē viena lieta. Zipang vents ir novietots pret keisa vāku, tb tāpat kā stock dzese. Bet, piemēram, Scythe Mugen 2 tas ir novietots pret ramiem. Jautājums: ja es nelieku papildu kūlerus keisā, tad laikam ir pofig un Zipang būs labs, bet ja veidoju kkādu noteiktu gaisa plūsmu, tad gan laikam Mugen 2 būtu labāks, vai ne?

Labots - Izliecies
Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Neticu ka zipangs ar saviem 21dB ir visklusākais. gandrīz viesām dzesēm, kurām ir 120mm kōleris, orģinālo var aizstāt pret jebkuru citu, vai arī nelaist to uz max apgriezieniem.

Link to comment
Share on other sites

Izliecies
(labots)

Klusākais bija Scythe Orochi ar 500 RPM fanu un heatsinku, kas it kā varot arī pat bez fana nodzesēt laikam. Nu galīgs klusums. Diemžēl tāds Latvijā nav pieejams, tāpēc ķēros pie 2. vietas un atradu, ka Latvijā pārdod Scythe Zipang. Top 5 Heatsinks by FrostyTech

 

Vai kādam ir bijusi darīšana ar Arctic Cooling Accelero L2 Pro GPU dzesi? Googlē atradu tikai vienu pēcskatu un neweggā arī tādas nav. Laikam nav sevišķi populāra, bet tas vienīgais pēcskats teica labas lietas par dzesi.

 

edit mazulis, paskatījos tos A+ keisus un Curbic izskatās tīri labs. To laikam arī ņemšu.

 

BUMP

 

A+ Curbic jau ir savākts un es pie viņa tikšu sestdien, yay.

Labots - Izliecies
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...