Jump to content

COM porta dalītājs


lipka
 Share

Recommended Posts

Esam liela ģimene un katrs grib skatīties savu.Abonēju Viasat karti un gribu to nošārēt vēl uz 3 TV.Karti skatos ar Openbox-800,kabeļi ir jau savilkti aiz sienas gan coaxial,gan trīs dzīslu COM portam.Kādas būtu iespējas un cik tas ir reāli.Jau iepriekš paldies.

Link to comment
Share on other sites

Šis variants no Pult.lv darbojas tikai uz 3 TV un pa gaisu,bet man vajadzētu caur COM portu un uz 4 TV.Kādi būtu varianti?

Link to comment
Share on other sites

Vecmodīgs un padārgs pasākums!:unsure: Vari mēģināt realizēt caur 4Edimax BR-6104k (pārbūvētiem) rūteriem, vai 3 Edimax +Dlink Dir-3xx. Labāks risinajums būtu ar 1dreambox_veidīgo +Openbox +2Edimax&Openbox. Ļoti sarežģiti, bet sanāks.

Veiksmi izvelē.

P.S Bet visdrošāk būs uz 4 linux bazētiem dreambox_veidīgiem verķiem. Arī naudas ziņā. Tavā variantā varētu uztikt ar 3 Db + Openbox .

Labots - elans
Link to comment
Share on other sites

Es jau arī labāk paliktu pie varianta caur LAN,bet negribas vairs vadus vilkt pa jaunam,kad viss jau izremontēts,tāpēc jau arī jautāju,jo kas zin.Ja priekš LAN pietiktu ar 3 vadu pinumu,tad viss OK,bet cik es saprotu,tam vajag vismaz 4 vadus.

Link to comment
Share on other sites

Stulbs jautājuma no manas puses. Kāpēc vilki trīsdzīslu COM vadu, nevis normālu lan vadu? Vaitad COM pa lan vadu vajadzības gadijumā nevarētu palaist?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Padargi pie mums ir tie Powerline Ethernet Adapteri , esmu izmantojis šīm vajadzībām edimax EW-7206apg, vai EW-7209apg.Sanāk krietni lētāk.

 

Kas attiecas uz 3 dzīslu "com" kabeli, tad viennozīmīgi iesaku vilkt ethernet kabeli. Jo tas derēs visos gadījumos.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cik man zināms,tad mazā šāre caur COMu ir iespējama tikai caur diviem Openiem.Vai 500tajiem ir kaut kas īpašs,ka ar vienu karti redz trīs TV,vai es kaut ko ne tā sapratu?

Link to comment
Share on other sites

Ir comporta dalītāji priekš Openiem, dalītājs ir paredzēts uz 4 verķiem, pareizi ceņņiks ap 20Ls

Link to comment
Share on other sites

Tā arī saucas comport dalītājs. Precīza informācija tikko šamiem uzzvanīju - dabonami ir Spilves 22 pie SIA "Elbela" oficiālajiem Openbox pārstāvjiem Baltijā un cena ir 28Ls tiek tirgots bez barokļa baroklis ir paredzēts 12v. :hi:

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

Varbūt kādam interesē kā tas zvērs izskatās ;)b0718901a502t.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sashock paldies par infu! Com porta dalītāju dabūju uzliku un viss notiek uz 5 TV.Barotāju izmantoju no Thomson dekodera.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...