Jump to content

Ko nozime vards VIVO pie video karshu modelju nosaukumiem?


Guest Santechnik
 Share

Recommended Posts

Ko nozime vards VIVO pie video karshu modelju nosaukumiem?

Es ari šhito nezināju :( Kādreiz...

Bet tas nozīmē Video-In-Video-Out :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Santechnik

heh...ja vari tad paskaidro ludzu ko tas nozime un kam tas vajadzigs.....jo es maz saprotu no videokartem.... :oops:

Link to comment
Share on other sites

heh...ja vari tad paskaidro ludzu ko tas nozime un kam tas vajadzigs.....jo es maz saprotu no videokartem.... :oops:

Ja ir VIVO tad var video signālu laist ārā no kartes (lai skatītos filmas uz TV, nevis uz monitora) , vai arī iekšā kartē (skatīties no videomaģa filmu uz monitora ) Tā apmēarm :wink:

Link to comment
Share on other sites

ja gribi kau ko nopietnaak par VIVO njem AIW :D (kas tas ir noskaidro pats) :D

Tas AIW ir domāts All-In-Wonder :?:

Laikam jau 8)

Bet tas ari nopietnāk maksā :wink:

Link to comment
Share on other sites

nu pareizi... Santechnik parasiija laikam R9600XT

 

GIGACUBE AIW R9600XT 128MB DDR VIVO [GC-AIWR96XT-C3] 156.26 Ls

bet cik saprotu jan jem AIW tad notekti jaasjkataas uz firmu kas taas razho, vislabaak laikam ir orginaalaas, jo tad naak visi cd liidzi, utt

Link to comment
Share on other sites

huuh jaa all in wonder ritigi dargas :(

Par labām lietām ir jāmaksā...

Tā viš i :wink:

Bet tas Radeon 9600XT istas labs :wink:

Link to comment
Share on other sites

VIVO ir laba lieta. Ja tev ir video karte ar vivo, tad ir vajadziigs tikai vecs videomagnetafons un tev buus tv karte. Proti, ja maajaas nav video magnetafona, aizejam uz latgaliiti un pa 5ls nemam nestraadaajoshu, taadaa zinaa nestraadaajosu, lai nelasa kasetes, bet var uzreguleet kanaalus. Nu vot sleedzam video magnetafonam klaat skartu, un otraa galaa, hmmmm kaa tur tos stekerus sauca, nu tipa kaaa s-video, tikai vairaaki. Nu vot video stekeri sprauzam video kartee, bet audio (vajag paareju) line in. Un viss, tv karte gatava :)

Link to comment
Share on other sites

VIVO ir laba lieta. Ja tev ir video karte ar vivo, tad ir vajadziigs tikai vecs videomagnetafons un tev buus tv karte. Proti, ja maajaas nav video magnetafona, aizejam uz latgaliiti un pa 5ls nemam nestraadaajoshu, taadaa zinaa nestraadaajosu, lai nelasa kasetes, bet var uzreguleet kanaalus.
Kas tas par briinumu? Standarta videomagjii ir iebuuveets tv-tuneris? Kaada velna peec videomagjim tas buutu vajadziigs? Taadam aparaatam maz ir ligzda, kur antenu iespraust?
Link to comment
Share on other sites

Tā izstās ka viens-otrs nezin ka videomagnetofons un videopleijeris atšķirās tieši ar to, ka pirmajam ir tv uztvērējs (tjuneris) un ka var ierakstīt tv signālu pat bez paša televizora klātbūtnes.

Savu GeForce4 mx460 VTP tikai tamdēļ pirktu lai būtu VIVO un lai varētu rakstīt video no kameras uz kompi un rediģēt. Protams arī šī videokarte kalpoja (un kalpo vēl tagad) par nesliktu spēļu dzelzi.

Link to comment
Share on other sites

Tā izstās ka viens-otrs nezin ka videomagnetofons un videopleijeris atšķirās tieši ar to' date=' ka pirmajam ir tv uztvērējs (tjuneris) un ka var ierakstīt tv signālu pat bez paša televizora klātbūtnes.

[/quote']

Man izskatās ka Tu pats nezini kas ir kas

VideoPLAYER - atskaņotājs tikai

Videomagnetafons- ierakste un atskaņošana tikai no ārēja signāla avota.

videomagnetola- Videomagnetafons+radiokanāls+visādas papildus f-cijas.

 

Bija krievu laikā izdomāts ģeni(t)āls nosaukums - rakstošais pleijeris

Link to comment
Share on other sites

VIVO ir laba lieta. Ja tev ir video karte ar vivo' date=' tad ir vajadziigs tikai vecs videomagnetafons un tev buus tv karte. Proti, ja maajaas nav video magnetafona, aizejam uz latgaliiti un pa 5ls nemam nestraadaajoshu, taadaa zinaa nestraadaajosu, lai nelasa kasetes, bet var uzreguleet kanaalus. [/quote']Kas tas par briinumu? Standarta videomagjii ir iebuuveets tv-tuneris? Kaada velna peec videomagjim tas buutu vajadziigs? Taadam aparaatam maz ir ligzda, kur antenu iespraust?

Man maajaas ir 10 gadus vecs Hitachi videomagjis ar antenas ieeju un izeju - saakumaa sleedzu klaat vecajam padomju rekordam caur antenas ieeju (bija man rekord ar pulti :) ), baigi labaa manta - lietoju veel tagad - ieraksta kvalitaate superiiga, atskanjo arii labi, turklaat ir iebuuveeta galvinjas tiiriishanas sisteema ;) (taa teikt - mans pirmais un vieniigais videomagjis)

Link to comment
Share on other sites

Tā izstās ka viens-otrs nezin ka videomagnetofons un videopleijeris atšķirās tieši ar to' date=' ka pirmajam ir tv uztvērējs (tjuneris) un ka var ierakstīt tv signālu pat bez paša televizora klātbūtnes.

[/quote']

Man izskatās ka Tu pats nezini kas ir kas

VideoPLAYER - atskaņotājs tikai

Videomagnetafons- ierakste un atskaņošana tikai no ārēja signāla avota.

videomagnetola- Videomagnetafons+radiokanāls+visādas papildus f-cijas.

 

Bija krievu laikā izdomāts ģeni(t)āls nosaukums - rakstošais pleijeris

Nu paga paga, es to arī saku, ka videomagnetofonā ir iebūvēts tv uztvērējs, bet videopleijerī (vai rakstošajā videopleijerī) NAV tv uzvērēja!

Kur tad es kļūdijos, a?!

Link to comment
Share on other sites

videomagnetola- Videomagnetafons+radiokanāls+visādas papildus f-cijas --------pats izdomaji?:)

Link to comment
Share on other sites

VIVO ir laba lieta. Ja tev ir video karte ar vivo' date=' tad ir vajadziigs tikai vecs videomagnetafons un tev buus tv karte. Proti, ja maajaas nav video magnetafona, aizejam uz latgaliiti un pa 5ls nemam nestraadaajoshu, taadaa zinaa nestraadaajosu, lai nelasa kasetes, bet var uzreguleet kanaalus. [/quote']Kas tas par briinumu? Standarta videomagjii ir iebuuveets tv-tuneris? Kaada velna peec videomagjim tas buutu vajadziigs? Taadam aparaatam maz ir ligzda, kur antenu iespraust?

Ir ir, pat manam videopleijerim ir tāda ieeja :wink:

Videomaģis kalpo kā sadalītājs, ja nav TV scart vai citas video ieejas, bet tikai viena antenas vieta un viss :wink:

Lai nav jārausta iekšā un ārā antena, kad grib kādu video paskatīties :idea:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...