Jump to content

s-video 7 pin


markaweli
 Share

Recommended Posts

problēma sekojoša - dators savienots ar TV.. no videokartes(GF FX5200) var likt pāreju ar 7 pin, bet man ar tādu neiet... kad pieslēdzu ar 4 pin, tad viss kārtībā, bet tā pāreja man visticamāk tāda sabojāta, jo uz TV nedaudz redzamas švīkas(pakustinot to pāreju itkā paliek labāk, tā ka visticamāk problēma tieši pārejā)... vai man jāpamaina kādi settingi, lai man ietu arī pāreja ar 7 pin?

Link to comment
Share on other sites

Man tāds jautājums radās- kāpēc tev ir savajadzējies tur kaut kādu pāreju spraust??

Link to comment
Share on other sites

kā tad savādāk uzmontēsi uz TV attēlu, ja garais vads ir ar 3 tulpēm katrā galā... loģiski, ka vajadzēs pāreju lai piemontētu pie videokartes..

Link to comment
Share on other sites

tad laikam kārtīgi neizlasījāt jautājumu, jo ar savienojumu viss ir kārtībā, vienkārši man neiet ja lietoju pāreju kurā ir 7 pin(videokartē ir 7 pin), bet ar 4 pin iet, bet laikam bojāts nedaudz jo švīkas uz ekrāna..

Link to comment
Share on other sites

Autor piedod par atkāpšanos no tava jautājuma, bet ja nu runa sākās pār savienojumiem ar TV, tad mani sen moka viens jautājums- Vai ir kāda atšķirība attēla ziņā laptopu slēdzot pie LCD TV caur VGA un HDMI???

Link to comment
Share on other sites

nav jau jāatvainojas, jo izskatās, ka šajā lietā visiem prātiņi tikpat īsi kā man... a es domāju, ka ar speciālistiem sarakstos.. :)

Link to comment
Share on other sites

Tev ir speciāla pāreja S-Video > RCA, vai vienkārši štekeri pielodēti pie kabeļa? Ja tā - neceri ko ieraudzīt.

Link to comment
Share on other sites

Autor - labaak nofochee konektorus gala iekaartaam, vadus, paarejas un ieliec bildi.

Citaadaak veel jo projaam nekas nav saprotams.

 

Vai ir kāda atšķirība attēla ziņā caur VGA un HDMI???
Viens analogais, otrs digitaalais signaals - taa arii vieniigaa atshkjiriiba.
Link to comment
Share on other sites

man ir speciāla pārejas gan ar 7 pin, gan 4 pin

 

visu tak gaužām vienkārši uzrakstīju... - savienojums ar TV - garais vads kur abos galos 3 RCA(dzeltens, sarkans, balts). Pie TV pieslēgts ar RCA, bet pie datora ar pāreju no 7 pin uz RCA. Rezultāts - neiet. Ja pieslēdz ar 4 pin, tad iet, bet tā pāreja sačakarēta..

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ar 4 pin iet, kur problēma ? Atšķirība tikai tāda, ka 7 pin papildus Y (Luminance) un C (Chrominance), dod vēl

V (Composite Video)signālu, kurš RCA gadījumā ir lieks.

 

http://www.allpinouts.org/index.php/S-Video_7_PIN

http://pinouts.ru/Video/SVideo_pinout.shtml

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

man vienkārši problēma tāda, ka ar 4 pin tā pāreja sačakarēta, un rāda švīkainu attēlu, tāpēc interesēja ko darīt ja palikušas tikai divas pārejas ar 7 pin... varbūt kādi settingi līdz..?

Link to comment
Share on other sites

Kaadas kraasas konektori uz paarejas?

Kur spraud konektorus televizoraa (t.i. kaadas kraasas rozetees)?

 

Buutu bildi ielicis - nebuutu jaajautaa.

Speeciigas aizdomas, ka komponento signaalu meegjini iedabuut teljuka kompoziitajaa ieejaa vai otraadi.

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs te ņematies??? Neredziet ka cilvēks gudriem "vārdiem" cenšas savienot s-video ar teļļuku(kuram ir ieejas uz bananiem)

Fx5200 s-video ir tikai ar 4pin štekeri/pāreja uz "dzelteno(video)" banānu :lol: Nekādas pārejas(mahinācijas uz lielāku pin štekeri) tur nav jēgas likt, labāk nerādīs

Labots - duksis
Link to comment
Share on other sites

Kaadas kraasas konektori uz paarejas?

Kur spraud konektorus televizoraa (t.i. kaadas kraasas rozetees)?

 

Buutu bildi ielicis - nebuutu jaajautaa.

Speeciigas aizdomas, ka komponento signaalu meegjini iedabuut teljuka kompoziitajaa ieejaa vai otraadi.

 

 

nē viss ir pareizi gan pēc no pārejas dzeltens rca, caur to spraužu arī dzelteno rca un tāpat arī tv spraužu dzelteno dzeltenajā... tajā ziņā viss ir čiki.. salikts viss ir pareizi galvenā problēma - kāpēc iet ar pāreju 4 pin, bet neiet ar pāreju 7 pin... vai vispār var saslēgt ar 7 pin? no vecas kartes - GF FX5200

 

Ko jūs te ņematies??? Neredziet ka cilvēks gudriem "vārdiem" cenšas savienot s-video ar teļļuku(kuram ir ieejas uz bananiem)

Fx5200 s-video ir tikai ar 4pin štekeri/pāreja uz "dzelteno(video)" banānu :lol: Nekādas pārejas(mahinācijas uz lielāku pin štekeri) tur nav jēgas likt, labāk nerādīs

 

 

visu cieņu Duksi, bet laikam pilnībā informēts par fx 5200 neesi, jo man izeja ir ar 7 pin... protams var jau arī ar 4 pin, bet izeja ir ar 7 pin.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest bebrs

Autor, bildi no tā visa studijā + "izzvani" visus pinus tai pārejai - protams, to arī studijā. Ātrākais un bezsāpīgākais varinats...

Link to comment
Share on other sites

Autor, bildi no tā visa studijā + "izzvani" visus pinus tai pārejai - protams, to arī studijā. Ātrākais un bezsāpīgākais varinats...

 

 

nu kādu vēl bildi..vienkāršs jautājums - kāpēc neiet ar pāreju 7 pin, bet IET ar 4 pin? Kas tur ko nesaprast? Vienkāršāk laikam būs rīt aiziet nopirkt pāreju ar 4 pin, jo ar 4 pin pāreju ATTĒLS UZ TV IR OK...

Link to comment
Share on other sites

Bez bildes tieshaam var tikai mineet.

Visdriizaak taa 7pin paareja ir domaata kaadai citai videokartei, ne taveejai.

 

 

nu tā iespējams ir bet manas videokartes izeja ir ar 7 pin... nejaušība vai?

Link to comment
Share on other sites

Neredzot konkrētu pāreju nemāku teikt, bet, visticamāk, atšķiras padotais video signāls - pārejā vajadzētu būt mikrenei, vai vismaz 4 pin gadījumā elementāri Y un C savienotiem ar 470 pF kondensatoru, bet 7 pin gadījumā ej nu sazini - jo tur ir gan Y C, gan V signāli un, visticamāk, tiek padots V (Composite), ar kuru, iespējams, ir kādas problēmas (videokartē, štekerī, kabelī).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Notes

Those 7 pin connectors seen on some PC graphics cards are non-standard connectors for carrying S-video.

Generally the first four pins on those 7-pin connectors on the same places as the standard four pin S-video connector have practically always the same fuctionality as those pins in S-video connector.

The other three pins can have then some extra signals which are not part of S-video (usually some pins of those carry composite video and some control signals, but the use of those three extra pins vary quite much).

 

http://www.allpinouts.org/index.php/S-Video_7_PIN

 

Rezumee - citai vga domaata paareja no 7pin s-video tavai var arii nedereet.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...