Jump to content

Pāriešana no LMT uz Bite


aparapacis
 Share

Recommended Posts

Sveiki forumieš!

 

Ir daudz neskaidru jautājumu kā pāriet no LMT uz Bite.

Esošais piedāvājums "Bite parunāsim" izklausās diezgan vilinošs - gads bez abonēšanas maksas un bezmaksas zvani Bites tīklā.

Tā kā esmu LMT VIP klients, man lai bez maksas sarunātos starp saviem numuriem jāmaksā noteikts skaits naudiņas.

 

Palasīju formumu, bet tā arī īsti netiku skaidrībā par to vai iPhone varēs oficiāli atbloķēt un izmantot Bites tīklā?

Kā nesāpīgāk nokārtot saistības ar LMT jautājumos par mazcenas mobilajiem, pārejot uz citu operatoru.

 

Varbūt kāds jau šai procedūrai ir gājis cauri un var padalīties pieredzē? Gaidīšu ieteikumus arī no speciālistiem šajos jautājumos.

 

Ceru, ka šis foruma pavediens noderēs arī citiem.

Labots - aparapacis
Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Biju iegājis vienā Bites salonā - man kaut ko teica, ka uz katru numuru varētu būt kompensācija līdz 50 naudiņām? Vai tā ir taisnība?

Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Esmu dzirdējis, ka BITE pat apmaksā to līgumsodu tavā vietā.

Cik es sapratu ta līdz tām 50 naudiņām par numuru, bet vai tā ir taisnība?

Link to comment
Share on other sites

reklaamu aptureeja jo vinji teica ka segs liigumsodu

bet realitaatee liigumsods jaasedz cilveekam pasham, un tad bite jamo atvelk no saviem reekjiniem

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Kāda atšķirība? Tu pārejot BITE domā vispār nelietot mob. tel.?

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

es tikai paskaidroju ptac leemumu, turklaat, manupraat, vinji izdariija pareizi, jo reklaama ir maldinosha

nevar jaukt liigumsoda segshanu un atlaides reekjinam, tas nav viens un tas pats, nav korekti chakareet cilveekus un vispaar no bites es shaadu izgaajienu negaidiiju, lai arii neesmu vinju klients, tomeer vinji jau bija saakushi iekarot manu uzticiibu

da nu reekjinus es pats varu maksaat, man vajag nosegt liigumsodu kaa soliits, un nevis kaut kaadu murgoshanu ka "nu bet tur jau tas pats sanaak"

ja bites pirmais princips ir vienkaarshiiba un atklaatiiba (taa vismaz rakstiits bite.lv), tad ar sho vinji smagi kljuudiijaas un veel domaa kko tur paarsuudzeet...da nu nah, buutu labaak atvainojushies nevis kachaajushi pravas

taaka atbildot uz tavu jautaajumu - vairs es vispaar nedomaaju paariet uz biti

Link to comment
Share on other sites

Par līgumsodiem:

Atšķirība ir tāda, ka cilvēkam tiek čakarēta naudas plūsma.

 

Lai tiktu pie bites tev ar priekšapmaksu jāatdod LMT līgumsods, kas var būt gan 1 gan 100 un vairāk Ls. Vēlāk tu līdz 50 Ls no šīs summas izmantojot Bites pakalpojumus atgūsti tā teikt "pēcapmaksā" no Bites puses.

Ja Nav problēmu pašam nosegt to līgumsodu un "robu" makā nejūti, tad viss kārtībā, bet ne visiem tā ir un tad brīdī, kad parakstīts ligums ar Biti un atteikums LMT. Tai brīdī, kad Atnāks LMT rēķins par soda naudu un bite pateiks, ka īstenībā viņi tev tos piemēram 50 latus atdos pa daļām, kā atlaidi no rēķina, tad tā tomēr ir krāpšana, jo cilvēks ar vārdu apmaksāt tomēr saprot to, ka viņam LMT piestādītā soda nauda to 50Ls apmērā nebūs jāsedz no savas kabatas.

 

P.S. Pats esmu LMT klients jau ilgus gadus un neplānoju neko mainīt.

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Tā jau sanāk, ka pašam pirms termiņa jāatmaksā visa atlikusī mazcenas mobilā vērtība :(

 

Bet kā paliek ar to iPhone?

Link to comment
Share on other sites

Tas notiek šādi:

ej piesaki pāreju uz Biti

ja viss ir ok, nepārdomā utt, tad numurs pāriet Bitē, automātiski tiek lauzts līgums ar LMT

ej pie LMT, lai viņi atbloķē tavu iphone, viņiem ir jāatbloķē, jo tu esi pārtraucis līgumsaistības ar viņiem, cik ātri atbloķēs viņi nezinu, vai tajā pašā dienā vai paņems uz kādām dienām

telefons atbloķēts, tad protams vari lietot to ar Bites SIM karti

LMT protams neaizmirsīs un piestādīs tev soda naudu, ja līguma termiņš vēl tev nav pagājis pie viņiem

sods būs jānomaksā

ja būsi izvēlējies pie Bites soda kompensāciju, tad nu max 50Ls Bite tev gada laikā dos atlaidi rēķiniem

 

 

Man arī ir Bite Parunāsim. Smieklīgas liekas LMT reklāmas, kur piedāvā runāt ar 3 savējiem par 0sant minūtē. Tā kā es runāju ar visiem savējiem(Bitē ir vairākums kam zvanu) par 0sant, tie nav tikai 3 savējie, kuri man īpaši jāizvēlas.

Labots - K@sparz
Link to comment
Share on other sites

LMT protams neaizmirsīs un piestādīs tev soda naudu, ja līguma termiņš vēl tev nav pagājis pie viņiem

sods būs jānomaksā

 

Salti meli.

Mazcenas līguma pirmstermiņa laušanas gadījumā tiek piestādīts līgumsods. Aicinu nejaukt ar soda naudu. šie ir principiāli dažādi jēdzieni.

Link to comment
Share on other sites

To pašu līgumosodu vien domāju, sakot soda nauda.

 

Un sakot, ja līgums termiņš nav pagājis, biju domājis mazcenas telefona līguma termiņu.

Link to comment
Share on other sites

Praksē soda naudas izmanto kā saistību izpildes kavējuma procentus. Sekas: soda nauda nevar pārsniegt sniegto pakalpojumu pamatsummu.

Līgumsods ir maksa par līguma laušanu. Tas netiek ierobežots ar līguma summu.

Abām lietām kopīgs ir tas, ka tās neapliek ar PVN.

 

================

līgumsods

 

Definīcija: Soda nauda, kas ir jāmaksā vienam no līgumpartneriem par līguma laušanu. Līgumos lielākoties ir paredzēts, kādas sankcijas tiks vērstas pret līgumsaistību nepildītāju. Ja ? nav iepriekš noteikts vai ja saistības netiek pildītas, cietušais līgumpartneris vēršas pie šķīrējtiesas.

 

Soda nauda

 

Definīcija: Maksājums par līgumsaistību un apstiprinātu noteikumu nepildīšanu (piem., par preču piegādes termiņu neievērošanu, par braukšanu sabiedriskajā transportā bez biļetes).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...