Jump to content

neizprotams LTC rēķins


hidro
 Share

Recommended Posts

piesledzu sev LTC "internets 2" netu 6. augustā un tagad saņēmu rēķinu. tikai izbrins bija par to ka rŗēkins satur netikai terminju par augustu bet arii par septembri, padalas pieredzee tie kam ir ltc nets....

internets njemts akcijas ietvaros, par ierikoshanu nav jamaksaa un modems par briivu!!

 

vai tiešām tagad ir jamaksaa uz priekšu??

zvaniju uz 177 un autoatvečiks mani pasutija lai zvanu no 8-22

bet nu kamer neguljaas varbuut kads var mani apgaismot?

 

Elektronisko sakaru pakalpojumi Skaits Ilgums Periods Summa bez PVN, LVL

Sarunu uzskaites periods 04.08.2009.-03.09.2009.

Atlaide Internetâ izdevîgâk ! -4,13

Internets 2 06.08.2009.-31.08.2009. 10,59

Internets 2 01.09.2009.-30.09.2009. 12,63

Internets 2 DSLS1306603

DSL terminâla îre 06.08.2009.-31.08.2009. 1,80

Atlaide DSL terminâla îre Internets 2 06.08.2009.-31.08.2009. -1,80

Atlaide DSL terminâla îre Internets 2 01.09.2009.-30.09.2009. -2,15

DSL terminâla îre 01.09.2009.-30.09.2009. 2,15

Internets ierîk. 0,00

Kopçjâ summa 19,09

Labots - hidro
Link to comment
Share on other sites

Jaa, taa vareetu buut. Manaa galaa arii par netu prasa meenesi uz priekshu. Izmaksas jau nemainaas. Vinjiem mazaaks risks ka lietosi netu un beigaas nemaksaasi. Cik atceros, Viashrots jau arii vaac naudu par naakosho meenesi.

Link to comment
Share on other sites

paldies par atbildem, bus man tagad pirmais rekins kur maksashu par pakalpojumu kuru vel nesmu sanjemis :)

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

a tu zini ka par papīra rēķina saņemšanu tu maksā 1ls? tas man liekas ir vēl stulbāk kā tāda lapele var 1ls maksāt

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

a to ka papirs ir dārgs es zinu, tas pat cmuki aprakstits ieksh mans.lattelecom.lv, tapec jau izvelejos sanjemt uz meilu rēķinu

vienigi ka maksašu uz priekshu nekur neatradu, nedz līgumā, nedz mans.lattelecom.lv

Labots - hidro
Link to comment
Share on other sites

zebieksterc

Ja tas butu telefons tad maksatu par iepriekshejo menesi, bet par internetu un tv jamaksa uz priekshu! Man skiet ka ta tas ir visur....

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds, papīrs maksā ~90 santīmus. par cik pats telekomā esmu redzējis rēķinu sastādīšanas procesuālo ritumu, tad bez maksas tos izsūtīt printā nav izdevīgi. netā - lūdzu - izmet no sistēmas bilanci un sarunu izdruku, un no problems. cilvēkiem, kas darbojas ar rēķiniem, algas jāmaksā, tehniķiem, kas atbild par to, lai "kalkulators darbotos - arī", aploksnes un drukāšana arī nav bezmaksas, plus vēl piegāde līdz durvīm (pasta kastei).

Pat jebkurš šaraškinu kantoris prasa uz priekšu. Katrā ziņā, tā ir vispārpieņemta prakse.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...