Jump to content

Izdevīgākā Simkarte dzīvokļa signalizācijai


Smii
 Share

Recommended Posts

Ir iegādāta signalizācijas sistēma, kurā liekās iekšā simkarte.

 

Kurš tarifu plāns būtu labākais? Interese ir par risinājumu ar 0 Ls abonēšanas maksu, jo, kā var noprast, aparāts zvanīs tikai tad, ja kāds būs ielauzies - tb cerams ka nemaz.

 

Any ideas, par labākajiem GSM risinājumiem šai sistēmai?

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau offtopic, bet jaunu cept arī nebūtu prāta darbs. Kas tas tev tur ir par zvēru? nevari iemest kādu linku? Liekas, ka man arī tāds noderētu!

Link to comment
Share on other sites

Tā lētākais Bifri , 33 sant mēnesī . Ja esi labs klients vari meiģināt vienoties individuāli ? Te tāds topiks bija .

Link to comment
Share on other sites

es ņēmu no šitā sellera http://stores.shop.ebay.com/LunaPark7__W0QQ_armrsZ1 GSM modeli par 200$ +20$ par šipingu. Viņam tur ir daudz dažādi risinājumi. Ja ir fiksētā telefona līnija, tad sistēma sanāk krietni lētāk - kaut kur uz 100 zaļajiem.

 

Tā kā dzīvoklī esmu salicis arī IP kameras, tad šāds risinājums ir pašā laikā. Ja aiziet alarms, palūru iekš iphone, kas mājoklī notiek, un ja ir zagļi, zvanu pa taisno mentiem.

 

Man pirmais stāvs un nesen no lodžijas aizstiepa pieslēgtu veļļuku. Domāju, ka tikai laika jautājums, kad kāds izdomās ielauzties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šitam ziņo trauksmes gadījumā. Bet pa telefonu var arī uzlikt un noņemt. Es papētīšu vēl to instrukciju - BiFri izskatās ok, vot tikai ik pa trim mēnešiem raut ārā simkarti, lai papildinātu kontu... jeb to laikam caur ibanku izdarīt?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...