Jump to content

IE 6.0 jūdzas nost


Guest wadims
 Share

Recommended Posts

Lieta tada, ka kadu nedelju atpakalj uzliku apdeitus savas winam, kaa rezultaataa saaka gljukot IE, tb neatbild uz dazhiem linkiem, kad gribu tajos ieiet, citreiz kljuudaini raada, ka lapa nav pieejama, kopumaa visaadi siikumi... saak kretineet aaraa! mosh kadam ir ideja, kaa shamos nonjemt? Jebshu paariet uz 5.5 ? Negribeetos njemt nost tos apdeitus, jebshu vajg ? Ko sakat? Ieprieksh paldies!

Link to comment
Share on other sites

nu tev drosme gan shitaadu poustu likt ieksha. ta tevi tulin bez saals visi noeediis.

 

P.S. tacu izteste savu dzelzu kasti ar viruseliem, trojaniem un citaam neta pabiraam!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu tocn dulls tu esi ar sitaadiem postiem. Bet nu labi. Darit taa:

Pasuuti IE nafig. Panjem Mozilla vai kaadu citu labu progu, uzliec to un priecaajies.

 

Ano.

Link to comment
Share on other sites

mjaaa... redzat? reku ir cilveeks kas briinaas par IE suudiem... paarej uz kauko kas ir Mozilla/Opera/FireFox tipa un briinies par to kaa agraak vareeji dziivot taa...

Link to comment
Share on other sites

Pie viena nopumpē un palaid arī kādus pāris Spyware ķēŗājus - Adaware, Spybot Search & Destroy, Spy Sweeper utt.

Link to comment
Share on other sites

Guest atapi
Nu tocn dulls tu esi ar sitaadiem postiem. Bet nu labi. Darit taa:

Pasuuti IE nafig. Panjem Mozilla vai kaadu citu labu progu, uzliec to un priecaajies.

 

Ano.

Kapeec tad uzreiz duls?Cilveks grib saprast un izlabot savas kludas.Tas tak butu tikai apsveicami.
Link to comment
Share on other sites

Tā kā jau līdzīgs topiks jau ir, tad rakstīšu šeit.

Tātad man arī ir problēma ar IE6, tikai manā gadījumā IE neattēlo gifus, tb gif bildīti parāda, bet kustības ne, kas varētu būt par problēmu??

PC ir noskanēts ar antitrojanu, antivīrusu un antispiegu programmām, bet nekas nav atrasts.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā jau līdzīgs topiks jau ir' date=' tad rakstīšu šeit.

Tātad man arī ir problēma ar IE6, tikai manā gadījumā IE neattēlo gifus, tb gif bildīti parāda, bet kustības ne, kas varētu būt par problēmu??

PC ir noskanēts ar antitrojanu, antivīrusu un antispiegu programmām, bet nekas nav atrasts.[/quote']

 

Uz datora gadījumā nestāv Symantec firewalls?

Link to comment
Share on other sites

->josi

 

Nea, tikai antiviruss, firewālis ir ZoneAlarm.

Visu laiku lietoju šitādu kombināciju un viss bija OK, bet šitas bīnums parādījās tikai nesen

Link to comment
Share on other sites

->josi

 

Nea' date=' tikai antiviruss, firewālis ir ZoneAlarm.

Visu laiku lietoju šitādu kombināciju un viss bija OK, bet šitas bīnums parādījās tikai nesen[/quote']

 

Vismaz Symantec firewallam kaut kur pie opcijām varēja ieķeksēt, lai animētās bildes spēlē tikai vienreiz, varbūt ZA ir līdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Apskatīju ZoneAlarm, bet neko neatradu un kā jau teicu pirms tam ar šito pašu mūri viss bija OK.

Link to comment
Share on other sites

Guest wadims

paarbaudiiju uz viirusiem - nekaa! baigi kaitinoshi, man te radaas idejas, ... man nestraadaa IE Java, vai tas kaa var ietekmeet bilzhu laadeeshanos (palielinaashanu) un kaa to Javu var uzlikt ???

Link to comment
Share on other sites

Guest atapi
paarbaudiiju uz viirusiem - nekaa! baigi kaitinoshi' date=' man te radaas idejas, ... man nestraadaa IE Java, vai tas kaa var ietekmeet bilzhu laadeeshanos (palielinaashanu) un kaa to Javu var uzlikt ???[/quote']

 

meklee te http://java-virtual-machine.net/download.html

Ja ir Winda zp sp1,tad var vienkarshak;internet options,advanced un iekset.Vai veram vala Set Progran Access and Defualts un ari iekeksejam .
Link to comment
Share on other sites

bluebird

Un interesanti kapeec juus vinjam sakiet, ka sis nu galiigi... drosmiigs, ka sitaadus postus liek. Vai tad ja lieto IE ir jaapeed sis bez saals. taa ir vinja briiva izveele. Taa vien liekaas, ka te ir kaut kaads antiwindowsisti icon_sad.gif.

Demokratija!!!

Man arii ir Mozilllaaaa

Link to comment
Share on other sites

Guest wadims
Un interesanti kapeec juus vinjam sakiet' date=' ka sis nu galiigi... drosmiigs, ka sitaadus postus liek. Vai tad ja lieto IE ir jaapeed sis bez saals. taa ir vinja briiva izveele. Taa vien liekaas, ka te ir kaut kaads antiwindowsisti [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_sad.gif[/img].

Demokratija!!!

Man arii ir Mozilllaaaa

 

Beidzot praatiga cilveeka runa!

Link to comment
Share on other sites

man ir medium, bet nu...tagad skatos Mozillu, it kaa ir ok, mosh paarieshu, labi...paldies par padomiem![/b]

Link to comment
Share on other sites

eu eu eu, bet tai Mozillai tak ir problemas ar parolju un username nosutishanu serverim! ar shamo tak nevar i-banku veert valjaa veel kas izzpeldees! icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Link to comment
Share on other sites

nu....ko lai tev saka....vienkārši taa sanaca,....visadas huinjas vajadzeja megjinaat + tam pa virsu uzliku updeitu = IE vienā vietā! domajams.... taga parbaudishu savu kompi, uzlikshu lai kaut ko paskanees, kljuudas, viirusus utt (kaut arii to esmu dariijis) :!:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...