Jump to content

Satalīc uz datora


stendec
 Share

Recommended Posts

Labdien.

 

Man nesen apskaidroja kas apmēram ir satalīta tV un kā tas darbojas... Tā kā HD pasākums ir padārgs pagaidām, vai ir iespējasm izmantot datorus kā sat HD uztvērēju ar visām tām cardsharing padarīšanām!? kaukādas sat kartes datoriem jau ir, bet vai tas sanāk lētāk datoru izmantot kā sat tuneri!? Un vai vispār ir tādas kartes uz USB vai express/card?

Link to comment
Share on other sites

nu varēt jau var,bet es varbūt esmu vecmodīgs,jo uzskatu kad skatīties sat tv uz datora ir izvirtība.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja dators jau ir, tad neapšaubāmi tas ir lētāk kā HD tuneris.

 

Vajag tikai lai videokartei būt hdmi vai DVI izeja, slēdzam klāt plazmu vai lcd, liekam iekšā sat uztvērējkarti (es izmantoju techntrend s2-3200, protams ka jāpērk ārzemēs) Liekam virsū kādu sat softu - es izmantoju DVBViewer, tad pluginu lai tiktu pie medus - es imantoju ACamd 0.6.0.3 - un viss notiekas :) (softs + PCI karte maksā ~80 ls, kas ir krietni lētāk kā Hd tūneris.)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Datoru tiešām slēdzu pie tv (halfHD :mrgreen: ) Un dators ir portatīvs, un to ka šķivi vajag tas ir skaidrs.."Sai pasākumā šķivis un galvas jau ir lētākā padarīšana... Ir tā ka daudz jau es neskatos TV Un pārsvarā tikai Dyscavery vai NG, tapēc jau negribētos katru mēnesi pārdesmit LS par TV atskaitīt LTK (Jelgava privātmāja). Tā kā PC ir portatīvs tad atiecīgu vajag ari uztvērēju.. Vai jūs varat ko ieteikt!?

 

ronalds_ - vērtīgi paldies...

Link to comment
Share on other sites

Es pats karti pirku iekš http://www.dvbshop.net

 

Tā kā tev laptops - vajadzēs usb s2 karti- pareizāk sakot - kastīti. Kura labāka/sliktāka pateikt nevaru - jāskatās vai ir draiveri un nav problēmas ar softu.

Nu jāpalasa ārzemju forumi.

Link to comment
Share on other sites

DVB-S un dvb-s2 signāla pārraides standarti.

Kā likums visi HD kanāli tiek raidīti izmantojot s2. Pamazām arī parastie kanāli pāriet uz s2, jo viņš pieļauj vairāk informācijas pārraidīt. Tāpēc pirkt dvb-s karti nav īsti jēgas, kaut arī viņa maksā mazāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pa lielam tad jēgas pirkt nav neko, jo kadreiz bus citi standarit un kkas labaaks, pagaidam es uzskatu ka mierigi var pirkt to s1 jo hd kanalu ir maz un nav nekaa tur ko skatities.

Link to comment
Share on other sites

Protams ka S2 karte spēj uztvert s1 kanālus.

 

To ka nav HD kanālu un nav pa viņiem ko skatīties - lielākas muļķības neesmu dzirdējis!!!!

 

Un piemēram krievu pakete "poverhnistj" izmanto s2 standartu arī parastās izšķirtspējas kanāliem.

Link to comment
Share on other sites

bobiksons
pa lielam tad jēgas pirkt nav neko, jo kadreiz bus citi standarit un kkas labaaks

 

pilnīgas muļķības, ja vien nenotiks revolūcija kvantu datoros un super-tīklos, kā arī videotehnikā, kas spētu pavilkt to visu. Pie pašreizējiem tehnoloģijas attīstības līmeņa/limitiem FullHD ilgi stāvēs, pārtopot nākotnē par SD (tas būs standarts un tekošo SD vispār `misenē` izmetīs).

 

Drīzāk ātrāk sagaidīsi pensiju, nekā sāks raidīt 4k/8x bildes.

 

Turklāt S2 kartes eBay ir pa lēto, zem 50Ls.

Link to comment
Share on other sites

un ko tu tajaa poverknostja forshu vari apskatities bez sport1 un sport2 ko rada jau sd kvalitate, nu nav to kanalu daudz, kur tiesham kvalitativu raidiitu.

Link to comment
Share on other sites

QboxII HD var būt ar ļoti daudziem zemūdens akmeņiem,pirmkārt jau programatūras dēļ.Es labāk ieteiktu kaut ko no Haupauge,Technotrend vai Tehnisat.Priekš tām parasti arī haļavniju programmu atbalsts ir pietiekošs,visi zemūdens akmeņi vaiŗāk vai mazāk uzosti un pretlīdzekļi zināmi.Un arī emuļi priekš viņiem tiek pielāgoti.Bet tas Qbox nav no izplatītākajiem,es tiešām neieteiktu,kāpēc vajag liekas klapatas.Un vienmēr vajag skatīties,kādu proci vajag priekš tjūnera,ne visi noutbuki varēs pavilkt HD un saprotams video karte ar HDMI.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
zariini

Neaizsākot jaunu tēmu - kādas DVB-S2 kartes uz doto brīdi varētu ieteikt (tādas kuras paši reāli jau izmantojat)?

Labots - zariini
Link to comment
Share on other sites

Lietoju Teratec Cinergy s2HD,Ar pirmo kompi bij problemas,itka gaja,bet dazhreiz ar 20 kadriem sec. 1.6ghz divkodolu intels,2gb ram,iebuveta intel video... skatities vareja,bet nu sporta paraides iskatjas

briesmigi,Tad aiz dusmam upgreidoju PC i5 procesoru,matesplati,ramus,Kvalitate stipri uzlabojusies...

Lietoju Windows media centru(strada ljoti stabili,bet neatpazist karti ka s2,bet dvb-s,tapec no HD tik bbc hd,luxe hd itvhd no astras 28 ver valja)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
zivsteevs

Es pašreiz lietoju DVBViewer Pro + Acamd + Technisat Skystar HD2. Principā tagad ir plus mīnus ok, bet nācās iepirkt jaunu videokarti, paariet no Linux uz Windows 7 u.c. fignjas:) Ar defaulto mātesplates videokarti HD bremzeeja otrā monitora (FullHD Tv) un procesora noslodze (quadcore 9550) bija >50%. Iepirku ATI 5670 un noslodze nokritās līdz 20% ar EVR renderer un pabakstoties 5h pa iestatījumiem visu varēja normāli sakonfigurēt, bet ar dažiem dekoderiem/rendereriem vienalga raustās bilde.

Vispār ir sajūta ka tas viss pasākums biežāk freezo nekā normāls sat dekoderis un ir lēnāks. Ar pulti un interfeisiem ir čakars un vienalga visu nevar izdarīt kā grib (piemēram pulti piesaistīt pa tiešo sat programmai lai logam nebūtu jābūt aktīvam, tagad nākas uz pults uzspiest pogu, aktivizēt logu un tikai tad var tikt pie sat bīdīšanas).

Es ieteiktu labaak tomeer lietot atsevishkju dzelzi, lai gan skatīties protams ir iespējams arī ar PCI karti :) Karti pirku ebay pa aptuveni 80 Eur pagājušā gada septembrī plus vēl kādus 40-50 Ls par videokarti nācās izlietot :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Uzliku arī 5670, bet HD kanālus zem 90% CPU dabūt nevaru.;( Varbūt kāds var ko konkrētāk pastāstīt par kodekiem, iestatījumiem?? Skatos gan ar ProgDVB.

Link to comment
Share on other sites

 Reti sanāk kādu DVB player tagad darbināt, kad sākās HD ēra un nebija citu uztvērēju, tad gan, bet no ProgDVB mēs vairums atteicamies līdz tika piedzīti citi DVB player t.i. DVBViewer,DVBDream,AltDVB.

 

Videokartes, kad pirmās  parādijās  ar aparāta dekodēšanu  DXVA, tad tas bija aktuāli, jo nebija CPU jaudīgu.Tagad, sen kamēr man, piemēram DualCore 3Ghz , par to pat neiedomājos arī projektoru  darbinot un skatoties kādu HD kanālu .

 

Nezinu kas tev par proci, bet  lietojot piemēram Cyberlink H.264 Decoder ar ieslēgtu DXVA tā nevajadzētu būt.      

 

 

Link to comment
Share on other sites

karlislivi

Tas kas vajadzigs lai to visu dabutu gatavu,nav vienkarsam iesaaceejam tik viegli izdaraams.Labaak vecais labais

OPENBOX ir jau arii ar HD atbalstu prieks tiem kanaaliem arii. Ja veelas shaares medu tad veel lancombox,un viss ir

gatavs, lai skatiitos un priecaatos par savu gudro pauri. ha ha ha.

Labots - karlislivi
Link to comment
Share on other sites

Procis ir Dual-Core 2,5 GHz. Rādīt jau rāda ļoti labi, viss štokos, tikai CPU augsts. Jāmēģina ar DVBViewer vai DVBDream .

Un, karlislivi -, ja gribētu visu gatavu, nopirktu dzelžus un apkalpojošo personālu :drinks:

Link to comment
Share on other sites

karlislivi

Procis ir Dual-Core 2,5 GHz. Rādīt jau rāda ļoti labi, viss štokos, tikai CPU augsts. Jāmēģina ar DVBViewer vai DVBDream .

Un, karlislivi -, ja gribētu visu gatavu, nopirktu dzelžus un apkalpojošo personālu :drinks:

NU NEZINU GAN KAA BUTU ,JA SALIIDZINAATU MANU OPENBOX HD AR TO KARTI UN DVB VIEWER,KUR NU VEEL PASTAAVIIGAA KOMPJA DARBINAASANA UN TAD VEEL PROCESORA KARSANA.......

Link to comment
Share on other sites

NU NEZINU GAN KAA BUTU ,JA SALIIDZINAATU MANU OPENBOX HD AR TO KARTI UN DVB VIEWER,KUR NU VEEL PASTAAVIIGAA KOMPJA DARBINAASANA UN TAD VEEL PROCESORA KARSANA.......

 

nevajag jau kliegt ēterā!

Atkārtošu savu domu - ja gribētu darbināt Openu , tad to arī darītu.Es pašreiz darbinu karti, un jautājumu uzdevu par tās darbību, nevis salīdzinu karti ar ārējiem dzelžiem.:dornis:

Link to comment
Share on other sites

 Tad sāc ar DVBDream, vienkāršāk būs, vari pat 1.4i vai kādu cracked 1.5 versiju.Es parasti visiem ,kas ar datoru uz jūs, to liku.Tagad vēl dažam iet un nežēlojās.

 

P.S. Arī tagad vēl uzskatu, ka nevienam galda datoram DVB karte par ļaunu rezervē nenāk.Tāpēc arī man tās ir veselas četras, katram datoram viena. :)

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

Nav taču to playeru un kodeku tik daudz, var visus pēc kārtas izmēģināt

Players: DVB Viewer, DVB Dream, ProgDVB

Codecs (HD): Cyberlinc (PDVD 7 (v2.4.2310) priekš W XP, PDVD 11 (v1.0.2806) priekš W7), Arcsoft (priekš Radeon), DIVX / Mainconcept, CoreAVC, Elecard - skat. codec.kiev.ua.

 

Testējot kodekus, jānokontrolē arī DPC Latency ar dpclat.exe

 

Ar kodekiem ir tā, ka dažādas versijas stipri atšķiras, piemēram, jaunāki Cyberlinc kodeki uz WXP man raustija bildi (dēļ DPC Latency lēkāšanas)

 

Kodeki protams pašam jāieliek playera opcijās, izvēloties arī Video Renderer (overlay, DX7, DX9, EWR)

 

 

Man pašam ir šāda (budžeta) konfigurācija:

Athlon 64 3000+, GT 430, Omicom S2 Rev3 (bija lēts), WinXP, DVBViewer, Cyberlink (v2.4.2310), Overlay

 

SD un HD dekodējas caur DXVA un iet līdzīgi - CPU slodze ap 10% (7% - 15%)

Labots - austere
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kodekos uzliku ffdshow - CPU nokrita HD kanāliem uz 23 - 25% !

 

Austere, nevari iemest skrīnu ar kodeku konfigurāciju no sava DVBdream vai viewera ?:help:

Link to comment
Share on other sites

Tikai neaizmirstiet,ka ne visi kodeki paši tiek progās reģistrēti.Jāreģistrē ar rociņām.Krievu forumos un arī citos viss aprakstīts,tāpēc nesākšu klāstīt ābeci.

zariini,ja der Austerei tad vēl nav teikts,ka derēs Tev.

Link to comment
Share on other sites

ja jau tiešām to skrīnu vajag:

 

4l6yvmxdfc092v9c4czt.jpg

 

bet tavs gadijums (Radeon) var protams atšķirties.

 

Ja kodekus ņem no šejienes codec.kiev.ua, ar reģistrāciju problēmām nevajadzētu būt.

CoreAVC pēdējās versijas atbalsta arī ATI videokartēm, bet ar DXVA tik labi nestrādā.

Piebildīšu, ka kodētie kanāli CPU noslogos vēl vairāk (23%).

Labots - austere
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...