Jump to content

Dīvains modings


Guest parrymason
 Share

Recommended Posts

kaut_kaads

Tas ar lampinjaam pirkstos izskataas biresmiigi! Tie ir iisti pirxti kur tiek urbts :shock: ?

Link to comment
Share on other sites

Tas ar lampinjaam pirkstos izskataas biresmiigi! Tie ir iisti pirxti kur tiek urbts :shock: ?

 

figņa tak. photoshop power! paskaties kāda "rēta" paliek pēc urbuma ;) un lai ieliktu LEDu pirkstā nemaz nevajag urbt. pagriez ar nazi bik vaļā ādu un tad ar adāmadatu izbaksti caurumu tik lielu lai ieliktu ledu.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
figņa tak. photoshop power! paskaties kāda "rēta" paliek pēc urbuma ;) un lai ieliktu LEDu pirkstā nemaz nevajag urbt. pagriez ar nazi bik vaļā ādu un tad ar adāmadatu izbaksti caurumu tik lielu lai ieliktu ledu.

 

Nu gan jau ka salikums, a ko tu tik labi zini visu, pats esi meegjinaajis :lol: ?

Link to comment
Share on other sites

Tas ar lampinjaam pirkstos izskataas biresmiigi! Tie ir iisti pirxti kur tiek urbts :shock: ?

Tiešām :shock: ..Brrr...

Pilnigi šķebeni palika..

Bet pudele ar neonu man patika , laba naktslampiņa sanāk :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tas ar lampinjaam pirkstos izskataas biresmiigi! Tie ir iisti pirxti kur tiek urbts :shock: ?

Tiešām :shock: ..Brrr...

Pilnigi šķebeni palika..

Bet pudele ar neonu man patika ' date=' laba naktslampiņa sanāk :wink:[/quote']

 

no tādas naktslampiņas acis iztecēs :D :D

 

Nu gan jau ka salikums, a ko tu tik labi zini visu, pats esi meegjinaajis Laughing ?

jā jā! ja redzi naktī ejot pa tumšām ielām spīdīgu cilvēku tad zini - tas es ;):D :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...