Jump to content

Core i7 dators


gaminators
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Nesūta gan. Slapjie sapņi :sarkasms: kādam. A nuka rokas ārā no segapakšas :meeting:

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Khem, no amazon.co.uk un amazon.de viss nāk uz latviju.

 

Ņem tik vien nvidiu, nav ko ņemties ar ATI.

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Par HDD - optimists. Jāpainteresējas, kur un kā varēs nomainīt, ja iebojāsies. Tas nebūs tik fiksi kā līdz veikalam vai GNT aizgādāt un paņemt jaunu.

 

ne jau tas, ka cietnis būtu slikts, bet tas, ka brāķa gadījumā ilgāk dabūt jaunu vietā.

Link to comment
Share on other sites

Kāds man var pateikt, vai ir vērts ieguldīt naudu iekš i7 arhitektūras???

 

Kādu variantu izvēlēties tajā iekļaujot RAM un MOB.

 

1. Palikt pie sistēmas un netērēt naudu (sistēmas dati zemāk);

2. Izvēlēties labāko un palikt pie C2D arhitektūras;

3. Ņemt labāko no quatro pročiem;

4. investēt iekš i7;

 

// mana pašreizējā sistēma.

 

CPU E4300 2.33 klokots 3.32Ghz

RAM Corsair 2x1GB

MOB ASUS P5N-e SLI

GPU GF 9600GT

PSU 750W

HDD 3x320GB Raid 0

HDD 1x320GB

Link to comment
Share on other sites

nav jegas izlikt naudu uz i7,

ja gribas uzfrishinaat tagadeejo kasti tad iebaaz 4 GB rama un proci nomini uz E8XXX

rudeni paradisies i5 kuram mobo bus par sapratigakaam naudaam dabujamas, bet tik un taa nav tas naudas verts tas i5 salidzinajumaa ar E8XXX lai uz to upgreidotos.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Offt. Iznāk , ka ne i7 , ne i5 nespēj vēl izspiest LGA775 price/perfomance dēļ ?

Link to comment
Share on other sites

moon

 

un kāpēc tad i5 nav tās naudas vērts? i5 750 maksā nedaudz vairāk kā jauns E8500, mātesplates varbūt arī čutj čutj dārgākas. Zato 4 kodoli un jauna arhitektūra. Vot argumentu lūdzu, priekš kam gandrīz to pašu naudu maksāt par vecu dzelzi? Ja naudiņas nav, tad no E8500 upgradoties var arī nebūt izdevīgi, bet ja jauna sistēma tiek vākta, tad neredzu iemeslu kāpēc neņemt i5.

Labots - Lapelis
Link to comment
Share on other sites

Es te nepa tēmu, bet vaitad Amazons tādus klučus arī sūta ārpus US ?

 

no amazona pasuutinaasi? nesanaak leetaak Latvijaa to visu iepirkt?

veel pirms paaris gadiem amazons daudz £££ prasiija par suutiisanu uz LV

 

viens zeens gribeeja iepirkt paaris graamatas, bet aplauzaas :)

tad citi zeeni dabuuja vinjam taas graamatas vest no londonas

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

par jaunas sisteemas vakshanu no nulles es neko nemineeju un tad i5 buus tieshi laikaa

bet reaali ja karbaa griezas E8XXX, tad izmetot paris simtu latu par i7 ieguvums bus tuvu nullei.

par tiem 4 kodoliem jau daudzreiz esmu izteicies, bet lidz cilveku galvaam tas nav vel aizgajis, ka izkdienaa 4 kodolu procis nav vajadziigs, par video kodeshanu un citiem specifiskiem softiem es nerunaaju.

man posts bij vairaak teemeets tieshi konkretajam cilveekam, jo tadaa veidaa vish izmetot vismazaak naudas ieguutu vislabaako veiktspeeju.

Link to comment
Share on other sites

Vai daudzprocesoru sistēmas nav labaķais variants ja piemēram N atvērtas programmas, Visa skautko dara, rēķina utt.

Piemēram uz viena slaižu Cain & Abel, uz otra torrentu klientu, uz trešā spiežu video, uz ceturtā ir firefox, un video pleijeris atskaņo 1080P filmu.

Tā tāda mana dziļā filozofija. ka ritīgs multitāskings sanāk.

Link to comment
Share on other sites

moon

 

neesmu es no mēnes nokritis. Un man, personīgi, ikdienā prasās pēc 4kodolu procesora. sēdēt firefoxā, skype un mūziku klausīties ir fufelis, tur ar 5 gadus vecu pentiumu pietiek. Nerunājot nemaz par to, ka spēles ar vien labāk sāk izmantot daudzkodolu procesorus, man ikdienā vienmēr stāv ieslēgts uttorent, opera, outlook, skype, itunes, nemaz nerunājot par background programmām. Un nav retums, kad ieslēdzu dscaler, kas viens pats uzsit 15% CPU usage, un vēl izdomā atarhivēt vēl vaļā kādu filmu no rariem.... uj kā prasās pēc 4kodolu procesora...

 

Kā jau MIGs teica, multitāskings.

Labots - Lapelis
Link to comment
Share on other sites

Tikai pāris veikalos ir piedāvājumā i5 proči.

 

Pieņemsim budžets 500LVL

 

Nepieciešams; CPU, Ram, MB vairāk neko.

 

Domājams pa pat naudiņa var palikt pāri.

Link to comment
Share on other sites

makonos var jau lidinaaties, bet panem un paseko kaut vai pats sev lidzi, ko un kaa tu izmanto procesora resursus, un ja tu patieshaam atradiisi kaut vai vienu programmu, kuru lieto ikdienaa, kurai ir jega no 4 kodola procha es buushu parsteigts.

tu piemineji speeles, nu tad ludzu testus priekshaa kuraa speelee ir 50 % jaudas pieaugms 4 kodolu procim salidzinajumaa ar divkodolu proci....

ja cilveks velas jaunu datoru un ir gatavs iztereet 500 ls, tad ir vel drusku japagaida lidz bridim kad vares nopirkt i5, jo tomeer taa buus jaunaakaa un jaudiigaaka platforma ko varees nopirkt, bet kuriem interesee reaals price/performance tad jagaida bridis kad cilveki upgreidosies uz i5 un pa leetaam naudaam tirgos vecos intel procus uz 775 :D

Link to comment
Share on other sites

Moon - nez piemeŗam man kautkā uzjāt uz spēlēm.

Tu te runā no geimeru skatu puinkt a- visu izslēdzu un laižu tikai vienu programmu( Spēli) un skatos cik ātri tā strādā.

Tad redzi, brīdī, kad gribēsi laist N rijīga sprogramma sreizē arī ieslēdzas lielā jēga no daudzprocesoru sistēmām.

Protams, ka video kodēsie svēl ātrāk, ja tas spēs izmantot visus 16 procesorsus. Jā maz sopfti un maz spēles to mak. Bet ne-geimera dzīve neaprobežojas ar vienu spēli.

Link to comment
Share on other sites

Redz tam pašam i7 ir HT līdz ar to procis var apstrādāt līdz par 8 paralēlām darbībām vienlaicīgi, bet i5 šādas iespējas nebūs.

 

Es vien prieks HT paņemtu i7, jo spēles māk izmantot Hiper Treading un ja arī tiks izmantoti 2 kodoli tad arī uz pilnu jaudu (iespējams sapņoju ar atvērtām acīm.).

 

Nepamet doma iegādāties Windows 7 Licenci, un ceru ka i7 tiks izmantots uz urrā ar 6GB ram + RAID 0 no 5ciem cietņiem(sistēmai un pārējai drazai), storage 250GB pietiks ar atliektiem galiem. Netaisos tak raudāt par kautkādiem freeware softiem un visa programmēšana man tiek glabāta serverī un dropbox.com

Labots - D.D.D
Link to comment
Share on other sites

un joprojaam jus lidinieties pa makoniem,

laikam nepierakstiju galveno - dators suportee multitasking, bet cilveeks nee :D

un tas ir visaa lietaa ''pudeles kakls''

Link to comment
Share on other sites

Windows 7 beta 100++ Servisi, AntiVir, Anti ShitWare, FW, Torrents, Chrome, VPN, RDP, VLC (video tutoriāļiem)

 

Tās lietas man gandrīz nonstopā griežas, kad pie kopja piesēžos.

 

Reāli, tak visi windows servisi un drazu vērotāji sadalās godīgi uz 8 grupiņām, neviena procesora daļa nestāv idle.

 

REKUR BILDE >>> http://images.hardwarecanucks.com/image/mac/reviews/intel/corei7/HT.gif

Labots - D.D.D
Link to comment
Share on other sites

Moon :fool: es tev uzrakstiju ideālu razkladu, kad man vajag to multitaskingu, un kad es spējo to izmantot.

Kas tur nesaprotams ?! jeb tu nespēj lietot vairākus softus reizē ?!

Link to comment
Share on other sites

nezinu ko te moons ieciklējies, ka nav jēga no četrkodolu procesora. Jocīgi, kāpēc cilvēki tad pērk i7, ja nav nekādas jēgas...

 

no HT nav nekādas jēgas spēlēs (tikai multimēdiju programmās vai lietojot daudzas smagnējas programmas vienlaicīgi). Ja spēlēm jau sāk pamazām parādīties kaut kāds jaudas pieaugums no 4 kodoliem, tad no 8 (pie tam neīstiem) nav nekādas jēgas, dažās spēlēs HT pat samazina jaudu.

 

Ņem i7 750 proci - lēts un labs.

Labots - Lapelis
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Jēga ņemt nehalem un jaunākas arhitektūras pročus no inteļa ir tapēc, ka skrien par 20% ātrāk nekā core2 produkti un tapēc, ka northbridge ir integrēts procī, značit vieglāk klokot un stabilāks viss tas pasākums. Protams, vienmēr var jau teikt:"Ah, pēc 1/2gada būs lētāks/labāks, tagad nepirkšu." Bet tā būs visu laiku :p Bet es tā pat pagaidītu jaunos i9 ar 6 kodoliem.

 

Nvidia ir stabilākas UN ātrākas. Ir arī dažas spēles, kuras ir vairāk optimizētas jaunajām gf 2xx sērijām.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nav nekāda i9. Inteļa 6kodolu Nehalem arhitektūras procesors Gulftown tiks marķēts kā i7 1xxx.

 

Labi, labi. vienkārši lasīju "kladē punkts el vē", ka būšot i9.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Vispār interesanti - google gulftown bieži tiek dēvēts par i9 , kā tad īsti tur būs ?

Link to comment
Share on other sites

Kad atnāks tad arī redzēsi.

 

 

Man jau patika piebilde pie i5 pročime "HiperTreading disabled", tātad funkcija ir atslēgta nevis nepievienota un ja ir atslēgta tad ir iespēja pieslēgt(gaidīsim un cerēsim). Tas no tās sērijas kad Nvida GF7900 kartes ar loģiski izlēgtiem pāris šeideru kanāliem tika tirgota kā GF7600. a vajadzēja tikai pāršūt BIOS lai iegūtu pilnvērtīgo produktu.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

HT jau būs atsēlgts dēļ cita iemesla DDD. Tā pat, ne jau katrs phenom II x2 ir spējīgs vilkt visus 4 kodolus. Un tas viss, lai tas i5 būtu nedaudz lētāks.

Link to comment
Share on other sites

Labi, labi. vienkārši lasīju "kladē punkts el vē", ka būšot i9.

klade. elvē taču ir KAC pasākums, un pēdējā laikā tas ir atvēlēts fancybox. vai tam ir kādi apakšhosti blogiem?

Link to comment
Share on other sites

gaminators

Varbut tomer pietureties pie quad core?

 

Kadu komplektaciju jus ieteiktu?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Līdz cik tev "+" velk - 600 , 700 , 1000 vai 2000 ?

Link to comment
Share on other sites

no 500+ saprotams ka 500 ir mazākā summa, ko vajag iztērēt noteikti, bet otra robeža nepastāv :)

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ja jau tā , tad autors laikam pašreiz atpūtina roku ... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

nevertell
Ģenerālis

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...