Jump to content

windows 7 peobleema.


dragOn
 Share

Recommended Posts

sveiki ..

Man te taada neliela probleema ir :)

uzliku draugam windows7 , bet ir lieta taada ka nevar mainiit ekraana rezoluuciju un bitus un hercus u.t.t :) kaads zin kas pa vinu ??

( vienkārši es uzliku sev to pashu , bet man bij probleema tikai ar to ka nav skanjas kartes draivers )

itkaa jau kompin ir iebuuveeta videokarte tad jau liidzarto nevaig nekaadus draiverus :)

 

ir kaadam kaadam kaada nojauta kas pa vainu vareetu buut ?

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

man jau liekas , ka cilvēki ir tā notrulinājušies, ka nemāk pat driverus uzlikt..

ko saka update centrs?? driverus visus izliki?

Link to comment
Share on other sites

Sitaada atbilde

 

An Intel device was detected but your operating system is not supported by this utility.

Link to comment
Share on other sites

Nu un Tev protams anglju meele ir svesha?

Tak izlasi ko Tev saka priekshaa kompiiteris

Link to comment
Share on other sites

Nu taatad sitai videokartei draivera nav, jo septiitnieks vinu neatrod,

a XP domaato atsakaas pienemt. Jautaajums bij- jaatsakaas no septitnieka,

vai viltiiba kaada ir pielietojama?

Link to comment
Share on other sites

Nu taatad sitai videokartei draivera nav, jo septiitnieks vinu neatrod,

 

Paskaties vai nav vistas draivers. Ja nav tad liec vien atpakaļ XP. Vai pērc normālu videokarti.

Link to comment
Share on other sites

Paga, paga - to ka vispirms tā kā derētu uzlikt čipseta draiveri un tad čakarēties tālāk, neviens vairs neatceras?

Ja reiz iebūvētā videokarte - MB ražotāja lapā meklē visus vajadzīgos, ja nav (un noteikti nav) priekš W7 - ņem Vistai domātos.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

a4a8ddc7b16e.png

nav ne 7 ne vistas draiveri pieejami! attieciigi,saliekam visi galvas kopa un mekleejam alternativu variantu,kas darbojas! doma ir meklet draiveri,kurs darbojas,gan ar septito,gan ar manu video-Intel ® 82845G

Lasijos pa forumiem,ka ir cilveki,kas palaiz ar xp draiveriem,un ir cilveki,kuri izmanto augstak mineto alternativo variantu! Tik visi skopi un nedalaas!!

Labots - Leshij
Pēdēja posta pilna citēšana
Link to comment
Share on other sites

(labots)

bet nevar uzinstelet.. skaties 8d4f670d4089.jpg

 

redzkur cilveeks raksta--I went HERE and downloaded the XP drivers from Intel.Failed the first time with a "wrong operating system error" but theinstaller then offered to try again with adjusted compatibilitysettings. Second try was successful. I can now use the "full" power ofthe 82845G integrated video on my Win7 test box. Seems OK so far.

 

I don't think there is a native Vista or Win7 driver for this chipset.

 

Lieta taada,ka otro iespeeju nepiedaavaa :( cik instalee tik saka,ka opereetaj sisteema neder!

Labots - Leshij
Pēdēja posta pilna citēšana
Link to comment
Share on other sites

Win7 bija uz labaas peles klikskja iespeejams palaist instaaciju kaa prieksh WinXP. TAs vareetu paliidzeet.

Link to comment
Share on other sites

TAs vareetu paliidzeet.

 

Tas nepaliidzeeja! BET ,pec daudz stundu mokaam uzveicu septito,atiecigi,dabuuju augstaakaa postaa mineetos draiverus pie dzivibas,BET atkal saskaros ar porbleemu,manai masiinai nepietika resurus(tpo-minimal system rekvairment vai,kas tml.) Nonesu savu W7 Ultimate,un uzinsteleeju W7 Starter,kuram ir daudz mazaakas sisteemas prasiibas.. veelreiz tas pats proces ar draiveru parsauksanu uz XP 3 un viss notiek.. :) Tagad jau rakstu Jums no pilniba funkcionejosha W7! Protams veel taals un gruuts celjs prieksaa,kaa garumziimju instelacija,programmu saparoshana utt.

Ceru,ka mans probleemas risinaajums derees arii kadam citam mirstiigajam!

Paldies par atbildeem!!

Link to comment
Share on other sites

Personīgi es nesapratu kāpēc bija jāliek starter. Kas tev tas par datoru tad?

 

Jā, uz win7 ir pilnībā funkcionāla troubleshoot compatiblity iespēja, tur tad var palaist kaut vai XP draiverus, un daudzas stundas tam nevajag.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...