Jump to content

Value Ziepis Meitenei


Ģenerālis
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Man te viens cilvēks (meitene) cītīgi meklē ziepi. Tika noskatīts Samsung L201, kurš atbilst visiem kritērijiem. Nu galu galā tas tika pasūtīts, un no i-veikala atbildēja, ka jamos vairs neražojot. Tā meklējumi turpinājās, bet diemžēl nesekmīgi. Tā nu man palūdza atrast normālu fočiku, bet es no šamiem saprotu kā cūka no trešdienas. Nu es uzreiz nācu uz šo sadaļu un skatos iepriekšējos topikus, tika pieminēti dažādi fočiki, tikai problēma ka neviens no viņiem neatbilst tam kas vajadzīgs.

 

Vienvārdsakot būtu nepieciešams digitālais fotoparāts meitenei. Nevajag neko ūberkrutu, teiksim līdz 70-8-Ls MAX. Būtu labi, ja būtu pieejama krāsu daudzveidība, kaut gan tas ir mazsvarīgi. Svarīgi lai fotoparāts būtu tievs un kompakts. Būtu samērā liels erāns, lai uzreiz var apskatīt bildi, teiksim 2.5" , 2.7" + . Visi tie "Face detection" un pārējie pričendāļi ir mazsvarīgi, bet tas būtu pluss. Kā jau teicu galvenais ir vizuālais izskats, un lai pārciestu kritienus, putekļus(ja nu gadās :) ). Tad kas būtu labākais uz 0-80Ls ?

Labots - zefīrs
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Nē! Samsungu nekad! Nē! PIZĢEC TAS IR SŪDS

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Nikon L20.

 

Vislabāk būtu Sony T sēriju - lieli tačskrīni, aber dārgi. :D

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

NIKON Coolpix S220 izskatās tīri OK. Iedošu viņai visus modeļa nr. lai nu pati izvēlas.

 

Bass tu to par SAMSUNG nopietni?

 

Vispār kurām firmām tas lētais gals ir labākais?

Link to comment
Share on other sites

Cepums89

Lētais gals ir + / - vienādi ( foto kvalitātes ziņā ). neiesaku benq un samsung. pārējie + / - ok.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Jā, Samsungs ir herņaks. Arī krāsas čakarē bildēm.

Vispār jau es ieteiktu ņemt Sony. Tas viņu lētais gals (patiesībā jau viņam tādu nemaz nav, S sērijas neskaitās (baigais sūds)) ir daudz pārāks par šitiem visiem. Kāds W150 vai pat W70 - nu ir Sony kvalitāte, ir - to neviens nenoliegs. A bet kas iekšā lētajiem Panasoniciem, Kodakiem, Samsungiem un Canoniem darās - :bad:. Nikoni, Olympusi un Pentaxi lētajā galā pārsvarā vienus dzelžus izmanto, so visi vienādi lētuči sūdaini.

 

Jā, es esmu licis matricu no Fe sērijas Olympusa uz S sērijas Nikonu - iekšas 1:1 vienādas. :D

 

Autor, starp citu, šitie objektīvi, kas nāk Nikon S sērijā (un Olympus FE sērijā), ir baigi neizturīgi pret smiltīm viena iemesla dēļ - fokusa pievada zobrati ir diezgan vaļēji un ļoti mazi, viens smilšu grauds un ir jāremontē - jātīra. Ne tikai smiltis, dajebkādi sūdi. Šitos objektīvus katru dienu remontēju no šādām šaizēm.

 

Zinot, kā sievietes apejas ar šādām lietām... Ieteiktu meklēt ko izturīgu un labi remontējamu. Sony... :D

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Zinot, kā sievietes apejas ar šādām lietām... Ieteiktu meklēt ko izturīgu un labi remontējamu. Sony... :D

 

 

Cenu kategōrijā it kā iekļautos Sony S930 / S950 , bet pats pieminējis ka S sērija ir slikta.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Vot 900tos nepazīstu tik labi, bet visi iepriekšējie no tās sērijas ir hujņa. Domāju, ka šie nebūs izņēmums. W vai T sēriju skaties!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...