Jump to content

Virtuves mēbeļu/komplekta pasūtīšana.


Guest EnS
 Share

Recommended Posts

Par cik cepiens sākās par šo tēmu, tad lieta sekojoša: vajag pasūtīt mazo virtuvīti 2m ar sienas plauktiem/izlietni utt..

Krč Accenta cenas likās OK, bet es pamanīju vēl uzņemumu "SIA Granitops", man patīk tas, kas redzams viņu lapā, konkrēti granīt virsma ar jau iestrādātu izlietni.. vispār izskatās ok, un viss būtu labi, līdz atduros pie jautājuma, kur aiziet kko apskatīt.. atveru sadaļu kontakti, un adreses sanāk tur nav... šaubīgi...

 

Varbūt vēl kādam ir ieteikumi, kur pasūtīt virtuvi?

Link to comment
Share on other sites

Cepums89

nepērc gatavu. aizej uz kādu sakarīgu galdniecību un pasūti tieši to ko pats vēlies. Sanāks lētāk, kvalitatīvāk un glītāk. Lielāka daļa mēbeļo tajos salonos nāk no polijas kur ar kvalitāti ir sūdīgi.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Nu jā, manuprāt, ir labāk taisīt pēc pasūtījuma.

 

Tas gan atkarīgs no tā, cik daudz vietas virtuvē un tā.

Ja ir liela virtuve, tad jau vienalga.

Bet ja maza, tad taisot pēc individuāla pasūtījuma var izdomāt visādus risinājumus, lai racionāli izmantotu vietu.

 

Nu, viens tāds džeks man te taisīja sienas skapjus, pāris galus u. tml.

Esmu ļoti apmierināts gan ar izstrādājumu kvalitāti, gan arī servisu.

 

 

Taisa arī virtuves.

 

29587744

Andrejs

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Paklau, NC, tu pats taisi virtuves? Kas ar to koriānu ir - krāsas tādas, ka vēmiens nāk - uz 3 spaiņiem pamatmasas piejaukts klāt pusspainis ar sudraba putekļiem un 2 zeļonkas pudelītes. Melnais arī nav melns, bet pelēks ar pusspaini sudraba putekļu. Baltais izskatās pēc apčurāta sniegavīra. Ar sudraba putekļiem.

Link to comment
Share on other sites

Cepums89

Lietotājs Gliemis (mans bijušais kaimiņš) strādā galdniecībā, taisa virtuves, trepes utt.. pēc pasūtījuma, par ļoti ok cenām. Varbūt varēsi ko lēti sarunāt. Tur uz vietas var izvēlēties visus materiālus, krāsas, furnitūras utt.

 

Varu privāti iedot viņa kontaktus, varēs daudzko apskaidrot sīkāk.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
kur aiziet kko apskatīt.. atveru sadaļu kontakti, un adreses sanāk tur nav... šaubīgi...

Ūnijas 12a , atverot sākumlapu var redzēt .

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāda velna pēc to masu nevar dabūt normālās krāsās?

http://corian.co.uk/Corian/en_GB/assets/downloads/documentation/corian_kitchenworktop_en.pdf

 

Manā PDF piemērā vienīgā lietojamā ir baltā krāsa, droši vien tā tiek speciāli pulēta un cietināta un cena ir x3. Visas pārējās ir pediņu vai riktīgu purvciema deviņstāveņu krievu krāsas.

 

Vot var uztaisīt vienkrāsainu melnu vai pelēku?

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Ūnijas 12a , atverot sākumlapu var redzēt .

Paldies, bet 2 dienas atpakaļ tur tās adreses 100% nebija. :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...