Jump to content

Lietota iPhone privātums


Mac
 Share

Recommended Posts

Nesen sanāca iegādāties iPhone, protams, lietotu, un tagad radušās bažas par to, cik viņā ir iepriekšējā lietotāja dati. Kontakti nebija telefonā, vēl tika nomainīts iTunes login dati, Bluetooth pieslēgvietas nomainītas, vai ir vēl kāda vieta, kur var ievadīt savus datus?

 

Atceros, kad pirms pirkšanas sapriecājos par funkciju, kas ļauj atrast savu iPhone, tagad sāku domāt vai kāds neskatās, kur es pārvietojos. Vai iespējams kautkā to pārbaudīt? Vai arī šāda iespēja strādā, ja ir tikai uzstādīts speciāls apps?

Link to comment
Share on other sites

uzliec OS no nulles (neupgradojies, neliec nekadus backupus, bet tīri pa jaunu uzliec OS) un vari būt drošs, ka nekas tev tur neizsekosies.

Labots - Lapelis
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tākā esmu pilnīgs newbie ar iPhone, tad šāda darbība atgriezīs no jauna (tā itkā iPhone būtu no kastītes izņemts):

 

iTunes uztaisu Restore priekš iPhone - vai tas pilnībā atjaunos iPhone (telefons paliks bez kontaktiem, mūzikas, Jailbrake, OS 3.0, veco info)?

 

Un tad uzinstalēju pa jaunu OS 3.0 un pārējo.

Labots - grisha
Izlasi beidzot foruma noteikumus. Ieprieksheejos postus NECITEEJAM.
Link to comment
Share on other sites

restore taisi uzreiz uz jaunāko OS versiju, priekš iphone laikam būs 3.0.1

un jā, viss būs pilnīgi tukšs

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Un ar OS 3.0.1 tak ies visas programmas, apps, kas ir priekš 3.0 (un vecākas) ?

Labots - grisha
Link to comment
Share on other sites

Par cik pirki lietotu iphone, es pieņemu, ka viņš ir uzlauzts (JailBreak), tāpēc silti iesaku caur iTunes OS restore netaisīt, savādāk tev pašam nāksies vēlreiz taisīt jailbreak. Ja šis ir tas gadījums, tad interneta vidē ir iespējams manuāli nokačāt firmware.

Link to comment
Share on other sites

Jā, JailBrake jau ir uztaisīts, bet vēlreiz to uztaisīt nebūs problēma. Man galvenais ir dabūt viņu pilnīgi tīru, kā jaunu, pēc tam visu sataisīt nebūs tas grūtākais.

Link to comment
Share on other sites

lai būtu pavisam tīrs - tad

Priekshlikums: iedzen telefonu DFU mode: Device Firmware Upgrade

Kaa palaist DFU: http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=1034

un tad Restore, un pēc tam izvēlies "iestatīt kā jaunu telefonu", nekādus backupus atpakaļ neliec. Par izsekošanu - šaubos, ka LV kāds lieto mobile.ME, vēl jo vairāk par maksu, vēl jo vairāk - šo izsekošanu iespējams atslēgt caur izvēlni pašā telefonā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...