Jump to content

Mini cepeškrāsns


Cepums89
 Share

Recommended Posts

Tākā dzīvoklī ir maza virtuvīte tad negribās pirkt neko lielu, izdomāju, ka varētu paņemt MINI cepeškrāsni.

Interesē kāda lēta un + / - sakarīga plītiņa ( tādu kuru var uzlikt uz galda, mikrovilnenes izmēros ).

 

Noskatījis esmu šo :

http://www.neostore.lv/item/NS-00038343/

vai šo :

http://www.verners24.lv/index.php?l=1&c=249&p=51080

 

Pielietojums :

 

Maizīšu, picu un gaļas cepšanai ..

 

Varbūt ir, ka labāks atrodams un kam būtu jāpievērš uzmanība pērkot mini plītiņas ?

Labots - Cepums89
Link to comment
Share on other sites

Scarlett pēc definīcijas jau ārā metama ir uzreiz

Viņu importētājs iekš LV, ja nemaldos RD electronic, tiek pie noliktavas vienk kalnā nestrādājošie mēsli tiek krauti, kas uz garantiju nāk. Manā uztverē ar Scarlet vispār nav jēga čakarēties, vienas vienīgas problēmas

Link to comment
Share on other sites

darklight

Ir bijis Scarlet gludeklis, izjuka pie otrās lietošanas. Severin jau krietni sakarīgāka firma sadzīves tehnikas jomā.

Link to comment
Share on other sites

Savulaik - pirms gada iepirku SAMSUNG CE1160R. Tas gan ir universiāls aparāts, kas labi aizvieto gāzes plīti. Ir gan mikroviļņi, gan parasta krāsns, tvaicēšana, vārīšana, atkausēšana, utt. Tilpuma ziņā ideāls, lai uzceptu vistiņu-citādi tajos mazajos nelien iekšā. Arī viegli kopjams. Vienīgais-nav īsti tavā cenu kategorijā.

Link to comment
Share on other sites

Cepums89

Skaidrs ar to Scarlet. OffSide, nju jā tās ir krietni virs mana budžeta.

Neesmu nekāds ūber pavārs, vienkārši vajag lai var visu primitīvāko izdarīt. :)

 

Varbūt varat ko ieteikt līdz 50 ls ? :[

Link to comment
Share on other sites

RD noliktavā uz Kleistu un Buļļu ielas stūra kas atrodas, tur tie skārleti čupā stāv izmesti pie servisa :D

Cik saprotu pat neremontē viņus.

Un tie apjomi kas tur kalnā tiek krauti, tas liecina par ļoti daudz ko :D

Link to comment
Share on other sites

nu mani māc šaubas, vai pa tādu naudiņu būs kaut kas labs. izcept izcepsi, bet cik garšīgi, tā jau cita lieta... cirs taqva budžeta, bet varbūt kādam citam noder info - tā turbowave krāsniņa, ko pa tv reklamē, tjip stikla trauks ar vāku, kas taisa to visu cepšanu - tā ir tiešām ļooooooti laba lieta. Par to cenu nekas pat tuvu nenāk, tik pat laba, kā mana iepriekšējā krāsns pa ~300ls. Tai gan tilpums bija lielāks, bet tas arī vienīgais pluss salīdzinājumā ar šito turbowave krāsniņu.

Labots - Lapelis
Link to comment
Share on other sites

Cepums89

par 300 ls pirkt mini krāsni ? OMG ...

nejau tikai no tehnika ir atkarīgs cik garšīgs iznāks ēdiens, bet gan no darba kuru ieguldi un no zināšanām.

Man lielajai vienkārši nav vietas. Guļamistabā vai viesistabā plīti ar negribās likt :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
divritenis

Sveiki!

 

Sen neesmu šeit bijis, bet, nu, omei ir radusies nepeiciešamība pēc mini krāsniņas.

Pagaidām tikai tiešsaites veikalos esmu skatījies, gribētu ''pacelt'' šo tēmu no jaunu, vēlams - padalieties ar reālu pieredzi.

 

Vajag, lai var viens cilvēks sacept kādu normālu gaļiņu utt tanī krāsnī, lai arī daudzmaz uzticams izstrādājums.

Budžets dotaja mirklī ir kādi 100 lati maksimums.

 

Jau iepriekš pateicos!

 

LABOTS: Galvenokārt apjukumu rāda nezināmi zīmoli, tādēļ noderētu Jūsu ieteikumi.

Labots - divritenis
Link to comment
Share on other sites

atbildot divritenim:

bij man visu laiku tāda uz galda liekamā krāsniņa, noneim ražojuma, ar diviem elektroriņķiem, pirku laikam rautā pa 50 vai tml.

neskatoties uz to ka prasta bleķa un kā ar cirvi taisīta, uz cepšanas kvalitāti tas iespaidu neatstāja. (i gaļu ceppām, i kartupeļus, i pīrāgus un plātsmaizes. ļoti labi paiku atsildīt - ieliec uz 10min keramikas trauku un ir silts).

 

ja ņem tādu ar elektriskajiem riņķiem virsū, tad ir vērts paskatīties, vai var tos ieslēgt reizē (manējai varēja tikai pa vienam). citādi po. 100 latus noteikti nav vērts maksāt tādam "izlieto un izmet produktam"

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Pats lietoju šādu krāsniņu:

Bilde no ss.lv

Priekš picu, karstmaižu, sasildīšanas ir piemērota ideāli. Arī vistu kājiņas cepas normāli. Veselu vistu gan tur nedabūsi iekšā.

Pirku 1x lietotu par 12 Ls. Nav tik dārga, lai nebūtu žēl izmest nepiemērotības gadījumā :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...