Jump to content

Normāli CRT maz i nopērkami?


Baigais Janka
 Share

Recommended Posts

Tātad, ļaužiem gados ~60+ vaiga jaunu TV aparātu. 90% skatīsies TV, 1% profilaksei uz DVD var atmest. Tāpēc doma par CRT dampi. Loģiski, ka nevaig agregātu pa visu sienu :) Budžets 150-200 Ls. Vispār CRT vēl ir normāli dabūjami? To es tā, atceroties tos laikus, kad kompjiem marketoīdi forsēja pāreju no CRT->LCD, tad nopērkamie CRT bija tādi mēsli, ko ar esošajiem pat 10 gadus veciem, kvalitātes ziņā salīdzināt nevarēja. Tagad arī - pats kādus gadus pāris atpakaļ paķēru muterei CRT kauču kādu Panasonic - nu mēsls, tomēr :( Tāpēc bišķi interesē konkrēti modeļi, ar kuriem ir pieredze.

Link to comment
Share on other sites

Par 200Ls nevar jau LCD paņemt? Tomēr acīm labāks, kas veciem ļaudīm būtu nozīmīgi.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Interentā atrast vairs neko nevar. Pavazājies pa lielajiem elektronikas veikaliem un paskaties vai plauktos kaut kas nemētājas. Ja mani atmiņa neviļ, tad pierms kāda laika Krasta ielas Elkorā vēl apputēja kaut kāds Loewe, bet tas nekādā gadījumā neierakstās 200Ls. Moš kaut ko Tehnolandā atradīsi.

 

Vēl jau ir pēdējais salmiņš trīs-iks Maksimas...

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

-> Vilx-

 

Vecie ļauži (gandrīz vai sevi tur varu pieskaitīt) taisni labi redz LCD debīlo bildi :) Manās acīs LCD ir mēsls kubā (negirbu gan sākt diskusiju x vs y :) - ļoti labi redzu bildes raustīšanus pie ātrām izmaiņām. Vertikālā kustība vēl pieņemama, bet horizonālā - krimināla. Hoķi, piemēram, skatoties - kamēr mīcās palēnām, viss OK, babac - sitiens, kamera seko šaibai - man mati stāvus :) Blakus cilvēks, kurš to super kruto LCD nopircis - sajūsmā - bļin, LCD rullē utt. :) Tāpatās teksta skrejošā rinda, tas i nelasāmi. Un nevaig stāstīt, ka tas baigi no TV modeļa atkarīgs - savulaik sev TV meklējot bodes apstaigāju pētot pictures - LCD uz TV signālu - iraid šausmas. Plazma bij OK, bet tiem atkal izmēri. Nu ja - sev tā arī TV toreiz neatradu - paliku pie vecā labā 29" Panasonic CRT dampīša. Perfekts (nu, 100 MHz viņam gan). Nu vot, tāpēc LCD nevienam, tai skaitā arī šiem ļaužiem, ieteikt negribu, pēc tam vēl uz mani ar šķību aci skatīsies.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Viss teiktais jau OK, bet ja to CRT vienkārši NAV, tad vari kaut uz galvas stāvēt un tāpat nekas nemainīsies. Sēdies tramvajā un apbraukā lielos veikalus. ss.lv vēl var pačekot, bet tur tās cenas vajadzētu viesmaz uz pusi nokaulēt un bonusā pultij svaigas baterijas paprasīt.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... nu, ok. Man pašam, ja godīgi, nekad nav bijis LCD televizors. Biju domājis, ka, ja jau monitoros visas šīs problēmas ir sen atrisinātas, tad TV jau arī. Laikam jau tad tur vēl viņi bremzē (droši vien dēļ marketinga).

 

Nu... CRT televizori laikam lielajos RIMI vēl bija redzēti. Tiesa - ne 100Hz. Ja es pirktu sev CRT TV, tad tomēr 100Hz gribētu gan. Bet tas patiesi varētu neierakstīties 200Ls (atkal nesaprotu - nafig TV tādas problēmas ar 100Hz, ja monitoros tas jau gadiem vairs nav nekas īpašs?)

Link to comment
Share on other sites

Var atrast arī Internetā. Ja, piemēram, atver www.salidzini.lv un ievada crt televizors vai kineskopa televizors, tad var atrast 21" TV par ~Ls80 un 28-29" par ~Ls200. (Katrā no pieprasījumiem atradīs dažādus televizorus.)

Link to comment
Share on other sites

uz Barona ielas pirms krustojuma ar Brīvības ir veikals, kur uz sienas rakstīti vecie oldskūl nosaukumi - Šilelis utml. man liekas, ōpji būs sajūsmā par jaunības laiku brendiem :)

Blakus Bīstamajiem sakariem un (bijušajam) Inserviss, pretī 24.lv internetbodei.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Rom,

 

ja? Paņem uzzvani tiem veikaliem un uzprasi vai ir uz vietas. Es domāju, ka tevi visur pasūtīs 3mājastālāk.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Tā viš i - pazvanījos pa ineta bodēm - var aizmirst :) CRT jomā noliktavas esot tukšas. Nāksies vien kaulus izkustināt un pabraukāt pašam riņķī. Vienīgi - TV firmas kādas sakarīgas ir? Nu, panasoņika-san - skaidrs, to pats esu iecienījis. A visādi Roadstar, Vestel - neizsaka man neko. Un kauču - Daewoo - dzirdēts ira, a TV jomā kāds viņš?

Link to comment
Share on other sites

Meklē Loewe vai 9000 sērijas philips - tie ir labākie. Skaties lietotu ss.lv

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Lietotas Loewes apkārt tā nemētājas.

 

Starp citu - mātei mājās viena Loewe pirms ~2 nedēļām nosmirdēja (kaut kas esot nodedzi ar plastmasas smaku). Vai kādas idejas par remonta kantoriem?

 

EDIT: varbūt te kāds ar šīm lietām ķimērējas?

 

Karoč ideja uz PM

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Huselius

Baigais Janka

 

nu ja tik ļoti vajag un nevar atrast - varu piedāvāt savējo CRT Panasonic ar 100hz, 70cm.

 

aizmirsu piebilst - par 150Ls?

Labots - Huselius
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nē, jauns aparāts vaidzīgs, tas i principiali :)

Link to comment
Share on other sites

Huselius

Varbūt es to principu varu atspēkot? Katrā ziņā, bilde tiešām super, ne velti tādā baumu līmenī esmu dzirdējis, ka šitam modelim izlaišanas gadā starp līdzvērtīgiem bija atdzīts labākais kineskops. Un šitas nav "torgaša teksts", man pašam ļoti patīk, taču labprāt tiktu vaļā no CRT neveselīgo īpašību attiecībā pret LCD dēļ, kuras arī esmu saklausījies baumu līmenī. Jebkurā gadījumā - ja arī jaunu, tad Panasonic no sirds iesaku.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jaunu, sakarīga ražotāja 29 vai 32' CRT nedabūsi! Ir tikai mazie ap 20' vai arī LCD. Viss.

Link to comment
Share on other sites

Ja CRT tv, tad ir vērts mosh pastīties kādu no Grundig ražotajiem modeļiem, pašam personīgi viens ir un jau kādus 15 gadus darbojas bez mazākajām problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Ka jau ljauzhi teica - uzmet aci lielajos rimi un maksimaas, pats tur prieksh sievas senchiem 29 kapeiku panjeemu, firmu neatceros, bet raada godam un cena ar salda bija - 128 vai kaut kaa taa.

Link to comment
Share on other sites

Nu no CRT tomēr man šķiet, ka Samsung lētajā galā ir labākie. (Samsungs prata ražot CRT kineskopus) Pats pirms gada paņēmu no Xneta divus 21" Slim Fit-katru par LVL 99.

P.s. neesmu īpaš TV mīļotājs-tikai ziņas un pa retam ziemā kāda filma. Bet nu TV apmierina 100%. Kad LV būs LV normāla digitālā TV - ne tikai parodia, ko sauc par digitālo TV, tad ņemšu kādu LCD vai LED aparātu.

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Pībalsošu par Samsung CRT monitoriem - man jau kādu 12 gadu strādā un ņem visu pretī, ko vajag.. Bilde arī kvalitatīva, un nav nekādas sāpošās acis, kas reizēm i pie CRT teļukiem..

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

->Huselius

 

Nē, lietots nepasē - tad jau es drīzāk savu TV aizšķūrētu prom, un paķertu sev jaunu - sen uz plazmu acis metu, tik visu laiku nepērku, jo slinkums namu pārkārtot :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu tak beidz te šūmēties! Jaunu CRT nav un lietot neder. Ar to arī viss pateikts. Meklē rokā kādu lēto 32' LCD un met mieru šim pasākumam.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Es ta nešūmejos, esu pilnīgi mierīgs :) Pašam vaig balderjāņus iedzert :) Cilvēks jautāja, es atbildēju.

A par TV dampi - sestdien pabraukāšu riņķī un paskatīšos, kas dabonams. Lai paši izvēlas - varbūt, ka LCD bilde viņiem OK šķitīs, ta jau manīs.

Link to comment
Share on other sites

16:9 nu ir galīgi garām priekš TV lūrēšanas...

 

pilngi nepiekrītu , 16:9 ir pilnīgi ok visam ko esmu skatījies

Link to comment
Share on other sites

pērkot neaizmirsti,ka lcd ir krietni lielāx elektrības patēriņš un penšiem tas varētu būt svarīgi...Pats arī gaidu uz pieņemamām cenām uz led tv tikai šī iemesla dēļ un joprojām baudu crt.

Link to comment
Share on other sites

Mans vecais 29" Sony CRT patērē 108W, piemēram, Sony 32V5500 patērē 89W. Vai tad ir tik traki?

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

vēl pagājušogad tika iehavots jauns Samsung CRT milzenis, tika pasūtīts vietējā bitovās tehnikas veikalā, kur pa starpai piļesosiem un visādiem citiem sasiem bija arī CRT tālrāži. uz vietas gan bija tikai visādi Teleteči utml. figņa, bet var apjautāties bodēs, vai nav kas iekš kataloga.

plus, lētā gala LCD nav priekš večukiem derīgs dēļ visai riebīgas krāsu paletes (ķipa, visādus japāņu animē skatīties - vairāk nekam nav derīgi..)

iesaku iet uz veikalu, un uz vietas interesēties - tas, ka nav plauktā, nenozīmē, ka nav ;)

Link to comment
Share on other sites

runa iet par lcd ap 200 latiem,tajā kategorijā ir bišku cits patēriņš,nekā lcd ap 400-500 ls...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...