Jump to content

INFO: grāmata "PHP soli pa solim 2"?


Zoom
 Share

Recommended Posts

Kad bus gramata "PHP Soli pa solim 2" ?? Lasiju ka gramatas autors Aleksandrs Zīvards

foruma teica, ka vins jau taistot otro gramatu (kura bus daudz biezaka un pastastis vairak pa web lietam) un mekle izdeveju. Varbut kads zina, kad vina paradisies veikalos ? :?

P.S es skatijois ka vina pedejais posts tika veikts 2003 gada. Tas nozime, ka gramatai vaidzetu but driz gatavai...

Link to comment
Share on other sites

IMHO, tādas grāmatas vismaz no Zīvarta puses nebūs. viņšu jau sen vairs nepārvalda savu PHPDev saitu, turklāt tas posts ir tik vecs...

Link to comment
Share on other sites

Kad bus gramata "PHP Soli pa solim 2" ?? Lasiju ka gramatas autors Aleksandrs Zīvards

foruma teica' date=' ka vins jau taistot otro gramatu (kura bus daudz biezaka un pastastis vairak pa web lietam) un mekle izdeveju. Varbut kads zina, kad vina paradisies veikalos ? :?

P.S es skatijois ka vina pedejais posts tika veikts 2003 gada. Tas nozime, ka gramatai vaidzetu but driz gatavai...[/quote']

 

Bet tas tak tevi neatturēs no PHP izzināšanas, va ne? :)

pilnīgi mierīgi var iztikt bez tādām grāmatām.

galvenais ko vajag:

1) domājoša, vēlams sava, galva

2) PHP manuālis (php.net vai chm vai html formātā)

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir primaa graamata bet esmu par stuulbu lai kauko jeedziigu iemaaciitos+ Slinks arii esmu -laika nav un citas galimajas atmaskas :)

Link to comment
Share on other sites

Ja palasa par M. Zīverta "patieso seju" tad var saprast, ka tas ir cilvēks, kurš sola, bet nepilda.

Link to comment
Share on other sites

Sita 1maa gramata ir tada pa funkcijam pastasta un MySQL ar, bet tie piemeri man skiet ir novecojusi. Jo es pameiginaju dazus piemerus negaja. Tad vaidzeja man meklet citur "musdienu PHP" nu beigas atradu. :))

Link to comment
Share on other sites

Zoom to pat es zinu ka graamata ir rakstiita njemot veera ka register_globals=on _ a tagad default staav off....

 

Da bljin galvenais manliekas ir iemaaciities programmeet kaa taa... un Peectam jau tik jaamaacaas valodas...

Link to comment
Share on other sites

no visam valodam man PHP visatrak pielec.

Pascal gandriz nerubiju, AS2 maz rubiju, JavaScript tas pats kas AS tatad ar maz rubiju. PHP es ierubiju jau pa dazam dienam, tik jamacas jaunas funkcijas un ka vinas pielietot.

Link to comment
Share on other sites

no visam valodam man PHP visatrak pielec.

Pascal gandriz nerubiju' date=' AS2 maz rubiju, JavaScript tas pats kas AS tatad ar maz rubiju. PHP es ierubiju jau pa dazam dienam, tik jamacas jaunas funkcijas un ka vinas pielietot.[/quote']

 

tā viņš ir. PHP ir ļoti viegls un ērti apgūstams.

bet par tām funkcijām gan tu nepareizi spried - jāiemācās ir domāt pareizi, programmiski. funkcijas tu vari atrast manuāļos. es jau 4 gadus kodeju uz PHP un funkcijas no galvas neatceros (nu ok kādu simtiņu zināšu), bet es tev teikšu - paskatoties atpakaļ var konkrēti redzēt uzlabojumus, praktiski pa mēnešiem. uzlabojumi parasti saistīti ar: koda "tīrību", optimizāciju, sarežģītiem algoritmiem, paštaisītas funkcijas, klases, utt.

Link to comment
Share on other sites

Guest garsis

juus te saak runaat par taam valodaam un es acereejos. kad skolaa maaciijos man reali atri pieleca Qbeisiks :) lai gan tas bija tik sen 8)

gribeetu apstiities to PHP manuali, bet netaa nekur nemanu,

kur lai vel meklee, iznjemot biblioteku? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest garsis

nopietni! paldies. es njemu atveljinaajumu un eju maaciities sho valodu :wink:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...