Jump to content

IZZI Kaon KTF-200


Tomsb
 Share

Recommended Posts

Nomainīju Baltcomu uz Izzi, jo Baltcoms nespēja piedāvāt normālu internetu manā adresē. Sāpe tāda, ka man ir Kaon KTF-200 digitālās TV dekoderis, kurš iepriekš strādājis Baltcom tīklā, nopirku pa lēto no cilvēka, kurš arī atteicies no viņu pakalpojumiem. Fiška tāda, ka uztvērēja softu baltcoms ir mainījis, IZZI ķipa visu saprot un lielākoties viss ok, izņemot, LV kanāli IZZI uzlikti uz kaut kādu pirmo frekvenci, pašā sākumā, ko Baltcoms rediģējot softu ir izņēmis ārā, jo viņi, droši vien, neko tajā frekvencē nepārraida. Gribu pārlikt uztvērējam oriģinālo softu. Itkā aizsūtīju ražotājam vēstuli, bet vēl nav atbildes. Varbūt kādam mājās vai darbā stāv Kaon KTF-200 firmware?

 

MODEL: Kaon KTF-200SCO

INFO: 21.05.17-D18A

S/W: V02.00.14

H/W: V22.B0.95

Link to comment
Share on other sites

No Baltkoma palikušajā KAON 200CO manuālī rakstīts - Frequency Range UHF (470-860MHz), VHF (174-230MHz), patreiz veikalos nopērkamajiem KAON S660HD tādas pašas uztveramās frekvenes, it kā nekas ārā nav ņemts... Viņu SAMSUNG uztvērēji 258 MHz frekvenci uztver.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

nu re, tur jau tā fiška, man ir manuālajā skanēšanā tā, ka no 226.0 MHz (MUX V12) pārlec uzreiz uz nākošo iespēju 298.0 MHz (MUX S19), kas nozīmē, tieši tā frekvence man iztrūkst. IZZI čalis, kas lika, teica, ka 100% programmatūras vaina, jo viņi izmanto tādus pašus dekoderus..

 

Orion7 - tavā bildē skatoties vispār tie frekvenču lēcieni ir stipri mazāki nekā man, tā kā, gan jau baltcoms šo to "izrevidējis"

Labots - Tomsb
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

kamdeelj lai baltkoms raveetu aaraa hyperband ja pashi tajaa raida ?!

skanee manuaali tieshi to frekvenci kuru tev vajag,

ja nezini preciizi skanee pa vienai, solis 8

250, 258, 266, 274, .....

Link to comment
Share on other sites

kādēļ es nezinu, to var paprasīt viņiem, kā jau iepriekš paskaidroju, man manuālajā no 226 MHz pārlec uzreiz uz 298 Mhz, bez iespējām pa vidu starp šīm abām frekvencēm skanēt.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

tu iistajaa maluaalajaa roc?

man shkiet tas kaac ieprieksh sagatavoc frekvenchu saraxc

atrodi vietu kur konkreetu frekvenci ar ciparinjiem iebaxtiit ljauj

Link to comment
Share on other sites

nav man tādas vietas, orion7 ir ielicis bildi, tieši tāda man izskatās manuālā meklēšana, kur itkā bija jābūt visām tām frekvencēm, kādas ir orion7 rakstīts, bet nez kapēc starp iepriekšminētajām frekvencēm ir tāds leciens, bet starp pārējām visām 8Mhz leciens.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini vēl nomainīt valstis uztvērējam - kur setupā tas pieejams. Ja iespējams - uzliec Somiju vai Angliju.

 

Man tāds pats joks bija, jo neatrada/neuzrādīja zemās frekvences. Protams, nav garantēts, ka palīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

nav man tādas vietas, orion7 ir ielicis bildi, tieši tāda man izskatās manuālā meklēšana, kur itkā bija jābūt visām tām frekvencēm, kādas ir orion7 rakstīts, bet nez kapēc starp iepriekšminētajām frekvencēm ir tāds leciens, bet starp pārējām visām 8Mhz leciens.

 

Man ir tieši tā pati problēma, vai tev šo problēmu izdevās atrisināt?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...