Jump to content

Skaļruņi


joncitis
 Share

Recommended Posts

Iesakiet labāko variantu no skaļruņiem (aktīvie), ja budžets 50-70 ls. Interesē tikai 2.0 vai 2.1 sistēmas. Tiks lietots pie datora klausoties mūziku un filmas skatoties.

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

cucumber

microlab sol6c

 

bet kādu laiku atpakaļ nekur nevarēju viņas atrast(izpirktas bija), bet varbūt tagad vairummnieki ir beidzot jaunu kravu atgādājuši.

Link to comment
Share on other sites

joncitis

microlab sol6c

 

bet kādu laiku atpakaļ nekur nevarēju viņas atrast(izpirktas bija), bet varbūt tagad vairummnieki ir beidzot jaunu kravu atgādājuši.

 

 

Par tiem vigoole pec review lasiitaa, itka mazliet labaks microlabs solo 6. Bet kāpēc ne solo7? Kauka liekas, ka tomer ja pa joslam ir sadaliits tad itka labak buutu. Jo solo 6 tomer ir 2-josliigas, bet solo 7 ir 3-josligas.

Link to comment
Share on other sites

aarecce

Nu es tev ieteiktu jo ccomaks nopirka un zinu kaa skan

 

LOGITECH Z-4I 2.1

i muzonu varees iekalbasiit i filmas normaalaa skanna paskatiities i kaiminnus patramdiit :) skanna nu laba

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Logitech akustiku vispār neuztveru nopietni. Nē, ja grib, lai kaut kāda kaste tev dūcina galvu, tad var pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

 

i muzonu varees iekalbasiit i filmas normaalaa skanna paskatiities i kaiminnus patramdiit :) skanna nu laba

 

Atvaino, kalbasīšana un kaimiņu tramdīšana nav normāls skanējums, tas ir vienkārši nodrāzts Teh BASESS!!1. Ir liela atšķirība.

Link to comment
Share on other sites

aarecce

nu vispaar par 70 ls nevar neko nopietnu nopirkt juusu zinaassanai nu un ja tu Logitech neuztver nopietni tad paskaki ko tu uzskati par normaalu skaneejumu skatotie uz diagramaam un skannu diapazoniem.Un par kalbasiissanu,nu jaa,taadus esmu redzeeji smadzennu ruutjiissus kas uzgriezz basus lidz galam eq nemaak reguleet un briinaas kaapeec man neskan

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Logitech akustiku vispār neuztveru nopietni. Nē, ja grib, lai kaut kāda kaste tev dūcina galvu, tad var pirkt.

O-o

Nav tik traki, Lietoju z-2300 + neintegreetaa skanas karte + flac formats un pats biju paarsteigts, ka tie plastmasas grabulji taa var skaneet, nav dabigi nekaads augstais plaukts, bet pie datora jau taapat neviens hi-end neliek. logitech rullee!

 

p.s. bass - 50%, skana max -20%

Link to comment
Share on other sites

cucumber

nu vispaar par 70 ls nevar neko nopietnu nopirkt juusu zinaassanai nu un ja tu Logitech neuztver nopietni tad paskaki ko tu uzskati par normaalu skaneejumu skatotie uz diagramaam un skannu diapazoniem.Un par kalbasiissanu,nu jaa,taadus esmu redzeeji smadzennu ruutjiissus kas uzgriezz basus lidz galam eq nemaak reguleet un briinaas kaapeec man neskan

tiem pašiem pieminētiem vigoole un microlab solo sērijai būs daudz reiz labāks skanējums par logitech.

Link to comment
Share on other sites

joncitis

tiem pašiem pieminētiem vigoole un microlab solo sērijai būs daudz reiz labāks skanējums par logitech.

 

nu bet gribētos to gala vardu un rezumē, tad ko par šitādām naudiņām vislabāk nopirkt?

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Kvalitatīvai skaņai datoram nevajag pat 70.-Ls, Vigole par 35.-45.-Ls Logitec iebāž maisā, un vēl galu aizsien.

Link to comment
Share on other sites

aarecce

Nu par ssaam abaam firmaam vigoole un microlab solo nemaaku teikt jo neesmu pac ar savaam ausiim klausiijies un peec to ko izlasu internetaa parasti nespriezzu vai labs vaai slikts bet man liekaas kad vinniem koka karkas un kautkaadi filtri varbuut arii buut labas deell koka karkasu vien jau skanna labaaka

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Par Vigole nespriežu teorētiski, diviem lietotājiem esmu ieteicis, viņi ir ļoti apmierināti. Protams, pats esmu klausījies, jo šie lietotāji ir ļoti tuvi radinieki.

Link to comment
Share on other sites

aarecce

nu tad galu sleedzienaa tomeer vislabaakie ir ACME SS-106 :D:D nee ja nopietni taapeec neko nesaku par Vigole jo neesmu dzirdeejis :)

Link to comment
Share on other sites

SoundForsage'

Kko no Microlab Solo/Pro sērijas, vēl Vigoole esot ļoti labas. Nekas labs no 2.1 par 70ls nebūs. Pašam ar savulaik gribējās paņmet klāt vel kko no Microlab Solo, tagadējam Z-2300+tagad vel ir Genius SW-HF 5.1 5000.

Domāju vislabāk būtu kādu labu stereo no iepriekšminētajiem ražotājiem.

Link to comment
Share on other sites

joncitis

+1 par stereo sistēmu no Vigoole, starpcitu, kādai skaņaskartei slēgsi klāt?

 

Nu skaidrs, tad labak vigoole nemshu, tad es ta saprotu, ka nekadas dizhas starpibas nava piemaksat klat 10 ls un nopirkt Microlab SOLO7. Nemshu kadu vigoolu. SLegshu klat pie vecas creative skanu kartes. Kadus 5 gadus vecu.

Link to comment
Share on other sites

Piemet dažus latus un nopērc Creative GIGAWORKS T40 II Series . Skaņa ir ideāla priekš tādas cenas un arī basi priekš šīs 2.0! sistēmas ir ļoti labi. Dodu savu goda vārdu, ka nebūsi vīlies. :) Ja vēlies nedaudz ietaupīt ņem T20, arī labas.

Labots - fab3r
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...