Jump to content

Foruma uzlikšana


Taspats
 Share

Recommended Posts

Eeem nu tā, sagribējās šitentādu forumu uzlikt (phpbb 2), bet pietrūkst zināšanu diezmžēl. Doma ir viņu uzlikt uz eclub.lv un MySQL datubāzi uz savas kastes (tā tak var?) Ar copy/paste uploadoju visdus failus uz savu mapi, pēc tam instalēju MySQL 4.1.7 uz savas kastes (neko diži tur nekonfigurēju, bet serviss attiecīgais tika palaists - tas laikam ir galvenais?) un tad izlasīju pamācību kā likt to forumu ! Ar SQL klientu Navcat uztaisiju jaunu datubāzi un mēģināju instalēt to forumu, kā pamācībā teikts. Diemžēl nekas nesanāca, izmeta šitādu paziņojumu

 

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/ierullee.eclub.lv/public_html/forums/db/mysql4.php on line 330



Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/ierullee.eclub.lv/public_html/forums/db/mysql4.php on line 331

phpBB : Critical Error



Could not connect to the database

 

Domāju varbūt tas tāpēc, ka WinMySQLAdmin 1.4 man serveri (kas ir mans dators) rāda kā localhost, varbūt tur kaut kas jāpamaina. Ja kāds ir licis varbūt varētu kādu padomu sniegt, man te baigi grūti iet, tikko to MySQL sāku iepazīt. Varbūt es kaut ko konceptuāli daru nepareizi ?

 

Ā un kur var dabūt to Database Username un Password ko prasa pie phpbb instalacijas un kas īsti jāraksta iekš Domain Name pie Admin Configuration?

Link to comment
Share on other sites

Labaak liec arii apache+php uz savas kastes!!-klausi mani

 

A shajaa kljuudu pazinjojumaa ir teikts ka tev ar linkiem nav viss kaartiibaa-

Link to comment
Share on other sites

Labaak liec arii apache+php uz savas kastes!!-klausi mani

 

A shajaa kljuudu pazinjojumaa ir teikts ka tev ar linkiem nav viss kaartiibaa-

 

Vari pastāstīt kaut ko biški smalkāk ?

Link to comment
Share on other sites

par apache+php?

 

ee ieksh kaukaadiem latvijas php forumiem/saitiem bija pamaaciibas, prieksh win sisteemaam, prieksh *nix jau ar ir ...

 

Tie lv php saiti ir dikti maz takaa meklee vien kuros tie bija-100% zinu-esu pats stjirstijis vinjus...(ar pelli rulleejis :0)

Link to comment
Share on other sites

Šito kāds varētu paskaidrot:

Kur var dabūt to Database Username un Password ko prasa pie phpbb instalacijas un kas īsti jāraksta iekš Domain Name pie Admin Configuration?

 

Un vai man ir vajadzīgs ODBC, jo man tas WinMySQLAdminrāda ka driver 3.51 not found ?

Link to comment
Share on other sites

Uzliku to datuzbāzi uz viena servera, tagad kārtējais jautājums - kā

var visus tekstus pārtaisīt latviski (kā šajā forumā)? Cik es saprotu tad tas netiek darīts caur Adminpaneli, bet gan laikam kādi php faili jāpačakarē, bet kuri tieši ? Vai arī kaut kas cits jādara ?

Link to comment
Share on other sites

hmzzz, a eclub man liekas ka nemaz nevar dabuut phpbb2 forumu, tas jau izrunaats vinju forumaa, ieej un palasi tur....

Link to comment
Share on other sites

hmzzz' date=' a eclub man liekas ka nemaz nevar dabuut phpbb2 forumu, tas jau izrunaats vinju forumaa, ieej un palasi tur....[/quote']

 

heh nu ta' es esmu baigais varonis, jo man tas sanāca ! Tu laikam domā, ka nevar tāpēc, ka eclub mysql neuztur, bet es to datubāzi uz cita servera uzliku. It kā viss griežas.

Link to comment
Share on other sites

hmmz, tajaas rindinjaas teikts ka nevar sazinaaties ar db un tapee raadaas shis error... neesi instaleejot pareizi noraadijis db atrashanaas vietu un viss

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, bet kā to forumu padarīt latvisku ? Tagad man viņš ir uzinstalēts un darbojas.

Link to comment
Share on other sites

artissco cik tu afigena gudrs... Man ir iztulkots fails phpBB. Un ja liek tad noraadi lai host ir.tava.ip.adrese username - nu tam kuram ir vislielaakaas privileegjijas. defaultaa root bez paroles. ja mainiiji tad uzliec uz tiem. ir programmiņa phpMyAdmin ar kuru SQL datubāzes var vieglāk vadīt. un klausi MIG`u uzliec Apache 1.3.33 php 4.31 un mysql 4.1 sēriju.

Link to comment
Share on other sites

nu es pats tulkoju to failu.. negribeeju diedeleet no kaada... nebuutu smuki, tik daudz ieguldiita darba tur...

Link to comment
Share on other sites

Nafig diedelēt? www.phpbb.com ir fails ar pārbauldīt. es pats savu failu atradu google.lv. Darīt to, kas jau izdarīts ir truli.

Link to comment
Share on other sites

Vēl (cerams) pēdējais jautājums - kā to meilu sūtīšanu sakonfigurēt ? Mēģinot reģistrēt lietotāju izmet

Failed sending email :: PHP ::



DEBUG MODE



Line : 234

File : (bla bla bla)/includes/emailer.php

 

Ko pasākt ?

Link to comment
Share on other sites

php.ini ir norādīts mailserveris?

 

Hmz nu es nesaprotu. Tas php.ini ir tipa uz mana datora windows folderī, vai tad tas kaut ko ietkmēs ja es tur kaut ko pamainīšu, ja man forums ir uz eclub un mysql uz viena servera? un kas tur tieši tajā php.ini būtu jāraksta, vai ir kādi mailserveri par brīvu ?

Link to comment
Share on other sites

php.ini ir norādīts mailserveris?

 

Hmz nu es nesaprotu. Tas php.ini ir tipa uz mana datora windows folderī' date=' vai tad tas kaut ko ietkmēs ja es tur kaut ko pamainīšu, ja man forums ir uz eclub un mysql uz viena servera? un kas tur tieši tajā php.ini būtu jāraksta, vai ir kādi mailserveri par brīvu ?[/quote']

eclub'am mail(); funkcija ir disable'ota.

Link to comment
Share on other sites

Kāds kam ir darbojošs forums varētu izstāstīt ko darīt. Ja eclub neatbalsta to servisu, kur tad citur uzmest to forumu ?

Link to comment
Share on other sites

Bljin mysql uz savas kastes vari likt a apache+php nevari(web serveris +php) ????

Link to comment
Share on other sites

Protams... Liec tik visādus pack. Neklausi digitālo. Liec normālu apache. Katru aplikāciju atsevišķi nevis visu kopā tļap ļap un gatavs.

Link to comment
Share on other sites

Digitaly es esmu teicis. Ja pameklē, tad var atrast to kur un kā es esmu procesu apstāstījis. Ja par slinku - mirsti.

Link to comment
Share on other sites

Neliec admin panelii atķeksētu ka caur smtp! Atstāj' date='ka neizmanto smtp[/quote']

 

Aha, pēc 18.00 paskatīšos, kas tur sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...