Jump to content

Par LTC piedāvāto dekoderu


Truth
 Share

Recommended Posts

Mani iespaidi par dekoderu.

1. Bilde uz CRT 34" (4:3) ir apmierinoša. Pieļauju, ka kodējot ar MPEG-4 tiek daļēji zaudēti pustoņi. Diemžēl uzspiestās digitalizācijas laikmetā ar to būs jāsamierinās.

2. Pieslēdzoties pie RCA izejām, ir zemāks skaņas signāla līmenis. Piezvanot uz 177, man atbildēja, ka "RCA izejas ir klasi zemākas par SCART" (WTF?). Tas vienmēr ir skaitījies pretēji, jo SCART ir grūti nodrošināt labu pārejas vājinājumu starp kanāliem.

3. Pults ir trāpījusies štruntīga - strādā, kad ienāk prātā. Laikam šo un iepriekšējo defektu nosaka gan ražotāja valsts, gan cena. Ja neizdosies atrast kodu priekš Logitech Harmony1000 caur internetu, būs noteikti jāiet mainīt (tikai nezinu, kāds savukārt būs cits dekoders).

4. Līdzi doto SCART vadu var uzreiz izmest miskastē - vislētākais ar neekrenētiem vadiņiem kopējā apvalkā.

Vērtējums: reālā tirgus cena varētu būt Ls 20 - 25, nevis Ls 35 vai pat 61.

Link to comment
Share on other sites

No parasta LTC digi-tv galalietotāja perspektīvas varu teikt to, ka šī tv vēl ir diezgan agrīnā stāvoklī. Kanāliem patīk ik pa laiciņam bufferoties, uzkārties, kas ir diezgan pretīgi, it sevišķi, ja sekoju līdz tam ko skatos konkrētajā brīdī.

Par spīti tam, ka šis pakalpojums mēdz gļukot, es tomēr esmu nolēmis palikt pie LTC tv. Dzīvojot privātmājā neredzu par salīdzinoši nelielām naudiņām ierīkojamus pakalpojumus, kas varētu veiksmīgi aizstāt LTC. Es pieņemu, ka ar šo pakalpojumu būs tāpat kā pāris gadus atpakaļ ar apollo mDSL internetu - sākumā visādi gļuki, bet ar laiku tas ir kļuvis par visai uzticamu internetu. Esmu apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

3. Pults ir trāpījusies štruntīga - strādā, kad ienāk prātā. Laikam šo un iepriekšējo defektu nosaka gan ražotāja valsts, gan cena. Ja neizdosies atrast kodu priekš Logitech Harmony1000 caur internetu, būs noteikti jāiet mainīt (tikai nezinu, kāds savukārt būs cits dekoders).

 

Nu un kas liedz salikt pulti pret pulti, un ar roku, manuāli iedzīt visus kodus??? Vai arī internets ir universāls risinājums visam???

Link to comment
Share on other sites

3. Pults ir trāpījusies štruntīga - strādā, kad ienāk prātā. Laikam šo un iepriekšējo defektu nosaka gan ražotāja valsts, gan cena. Ja neizdosies atrast kodu priekš Logitech Harmony1000 caur internetu, būs noteikti jāiet mainīt (tikai nezinu, kāds savukārt būs cits dekoders).

Neesi vienīgais ar tādu pulti :)

Jātēmē ir precīzi uz kasti mello un tad arī max 3-4metri, citādi nekādi. Acīmredzot šie tapēc tās lampiņas ir iebūvējuši. Proti, nospiežot pogu uz pults iedegas lampiņa uz pults un ja kaste ir saķērusi signālu, tad arī tur nomirgo lampiņa. Izskatās, ka tik tā var zināt vai pults ir ostrādājusi vai nav.

Jāatzīst - nav ērti un lai nu kas, bet vitad sakarīgs pults mehānisms ir tik dārgs, ka sādā kastītē nevarēja leiši+ķīnīeši ielikt kautcik sakarīgi lietojamu pulti, žēl. :(

Link to comment
Share on other sites

2x ir bijis tāds gļuks. Pārslēdzot uz citu kanālu pazūd skaņa. Risinājums vai nu paspiest "+" vai "-", tad uzrodās. Ja apnīkt, tad barošanas vads ārā un iekšā.

Link to comment
Share on other sites

ir kāds patestējis kā šī kaste strādā ar universālām pultīm? kā uztveršana un vai gļuki saglabājas?

 

doma ir par tādas pults iegādi, bet ja labāk nepaliek ... tad varu arī ar 2 putlīm turpināt vingrot.

Link to comment
Share on other sites

vismaz logitech datubāzē priekš One pults nevarēju atrast šo devaisu. no-name pilnīgs. Nāksies manuāli apmācīt. neesmu tam pieķēries vēl, jo domāju mest ārā to kasti :D .

Link to comment
Share on other sites

apmāci, noeksportē un, saprotu, ka var to visu logitech iesūtīt un šie iemtīs savā bāzē :) bet paeksperimentē plz tomēr ja sanāk ... nu kaut vai tīri sporta pēc :)

 

p.s. kad metīsi savu dekoderi ārā, padod ziņu :) es savākšu

Labots - dadzis
Link to comment
Share on other sites

kaut kā nav laika galīgi iespringt pašlaik uz to LTC kasti - tv laikam jau pāris nedēļas neesmu pa īstam ieslēdzis :) (tik cik tajā dienā kad to kasti dabūju) pulti neesmu turējis rokā arī kādu laiku - sanāk visu laiku vai nu spiningu vai lodāmuru vairāk turēt rokās :yahoo:

Bet ja LTC kvalitāti neuzlabos - pirkšu kādu HD sat uztvērēju. Tos kubikus nevaru izturēt. Opticum kaste mpg2 formātā rādīja krietni labāk.

 

Man vakar zvanīja no LTC atvainojās par traucējumiem. Es savukārt uzbraucu par kasti bez HDMI out. šie taisnojās ...saka šī esot sertificēta...ņirga nāk. es pat gatavs biju pirkt - šie saka neesot. A Lietuvā gan ir tas pats TV star uztvērējs ar HDMI. pilnīgs no -name ir tā kaste. Jūtība arī zemāka kā opticumam.

Link to comment
Share on other sites

hdmi esamība klučošanos nenovērsīs.

es domāju, ka kluči ir paša ltc problēma, jo ne jau visi kanāli klučojas - 1 vairāk, viens mazāk. vismaz pēc paša dekodera datiem signāla stiprums ir +- vien'ds kanāliem. var jau būt, ka pārraides laikā tas mainās.

novērots, ka bezmaksas lv kanāli vairts ar klučiem nedraudzējas pēdējā laikā. problēma ir novērsta.

Link to comment
Share on other sites

piedevām caur composite arī menu tizli rāda (neskaidri + noskaidrošanās 1 sek) , varēja tak component out uzlikt vismaz. vienkārši - HDMI būtu ar skatu nākotnē ja jau sola HD

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@osscar

tak ko var cepties, kaa var prasiit no budzhetklases luuzhnja par ~40Ls to un shito

shodien normaals aparaac saak maxaat no 400Euro - Dreambox 800 + veel tunera moduliitis 40Euro

(savietojamu USB DVB-T puljkji neesmu veel atradis)

Link to comment
Share on other sites

es necepos - vienkārši nav skaidra LTCpolitika un virzība. viss čerez ž. Protams pats paņemšu uz ziemu kādu HD sat + medus. tagad nav laika iedziļināties+ pamatā skatos HD filmas un končus uz HTPC. TV kanāli nav man tik aktuāli.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka LTC arī vairāk ieinteresēts IPTV reklamēšanā, nevis DVB-T...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu ko var ņemties. Jopt, LTK tak iedod bez maksas lietošanā tev to kasti! Nopērc pa 5...7Ls normālu SCART un skaties.

 

LV kanāli gan vēl arvien ir drausmīgā kvalitātē! Klučojas un krāsa ir draņķīgas. Vot Eurosport ir skatāms. Šķiet arī Animāļu planēta bija OK.

Link to comment
Share on other sites

Man teica, ka ja pie 80% skanēšanas tas aparāc uzkaras, tad vajag nevis raut barošanu ārā bet gan nest uz LTC veikalu lai maina...

Tam nav jānotiek.

Link to comment
Share on other sites

hmm, verķis vakar sadomāja updeitoties caur ēteru. bet kaut kas tur īsti negāja, liekas, ka tā arī finālu nesagaidiju. vienīgais ko dabuju - ir mellns ekrāns un viss.

izslēdzot un ieslēdzot itkā viss strādāja. bet vai ir noupdeitojies, nevar saprast. beigās dega "ota" uzraksts un mellns ekrāns. laikam būs dokumentācija jāizvelk un jāpalasa.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man liekas, ka ja dekoderis apdeitojās, tad viņam vajadzētu visus iestatījumus "atmest" uz default/factory. 100% drošs neesmu.

Link to comment
Share on other sites

klau, jums ltc verķis updeitojas vieksmīgi caur ēteru?

 

man bij tā, ka paņem meklēt atjauninājumu, tad uzreiz izmetas paziņojums, ka ir uzsākta atjaunināšana - turpināt, atcelt. nospiežu turpināt, šis izmet logu kur meklē atjaunināšanas informāciju. paiet x laiks un izmet paziņojumu ka laiks ir pagājis, vai meklēt vēl. nospiežu atcelt. pēc tam ir melns tv ekrāns un apakšā dekodeirm deg uzraksts "ota upgrade". šitā es šo atstāju uz visu nakti un nekā - no rīta viss tas pats.

izslēdzot ar pulti dekoderi un atkal ieslēdzot viss ok ir.

 

ir bijis arī tā, ka slēdzot iekšā šis nobļaujas, ka ir uzsākta atjaunošanās, vai turpināt. pasaku, protams, kāda runa, svēta lieta jauna firmware. un uz laiku x aizmirstu par šo, pārslēdzos uz tv3 caur analogo. pēc laika apskatos, itkā nekādu mesedžu nav, iet viss strādā, pirmais kanāls.

 

pačekoju arī par dekoderi, tur ir logs kur itkā veriosas rādās. pēc katra šitā "upgrade" liekas ka tur nekas nemainās, proti upgreids nenotiek.

 

varbūt man tas signāls ir pa vārgu un sanāk ka šim visu laiku kaut kas netanāk un līdz ar to upgreids noraujas. proti, ja šis sāk sānemt softu, tad uznāk sliktā zona (klučošanās) un finālā nesaņem visus datus šis. kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

savā ziņā sports. :) ar IT nozari saistīts tizlums - ja kas ir iesācies, tas jānobeidz. kā arī tracina lieki messagebox slēdzot iekšā :)

bet ne jau es to sāku, šis pats sāka updeitoties un šad tad tagad slēdzot šmao iekšā piedāvā turpināt. tik pļurkt vien sanāk.

Labots - dadzis
Link to comment
Share on other sites

q64silver

LV kanāli gan vēl arvien ir drausmīgā kvalitātē! Klučojas un krāsa ir draņķīgas. Vot Eurosport ir skatāms. Šķiet arī Animāļu planēta bija OK.

 

kā kuru dienu... vienu - hd kvalitāte, otru - gatavais youtube

Link to comment
Share on other sites

izskatās, ka mana updeitošanās epopeja beidzās.

vainu pati kaste sagaidija vajadzīgo bitu un likās mierā vai arī ltc kaut ko tomēr pamainija plūsmā. bet nu vairs nemet msgbox par turpināšanu vai atcelšanu.

īhā! :)

Labots - dadzis
Link to comment
Share on other sites

Nu bet tā taču ir TESTA apraide. Tāpēc gļuki ir iespējami.

Pavisam, pavisam opiciāls šis pasāciens kļūs no septembra cik sapratu...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mana kaste vakar vakarā ap 23.00 kaut ko piedāvāja apdeitot. Atļāvu. Izskatījās, ka arī kaut ko lejuplādēja (kādas minūtes 4). Tikai nav zināms vai kas mainījies. Kādam ir pieejams un apskatāms info logs par visām FW un SW versijām?

Link to comment
Share on other sites

Nu arī, Kaža salīdzinājis... :D Cik gadus tur DVB-T griežās...

A savai muterei lai normālu antenu iegādājas... visticamāk arī tāpēc kubikojās... Tur jau lokālās stacijas apkārt visur...

Link to comment
Share on other sites

Mēģinu pašlaik apmācīt logitech pulti ....nekā prātīga nesanāk. Analizētus kodus vispār neņem pretī (citiem devaisiem iet bez problēmām) Raw IR kodus uztver, bet gļučī. Nezinu kādā standartā tā oridžinal pults ir ja logitech nespēj izanalizēt tās IR komandas, pirmo reizi ar ko tādu sastopos. Lieki piebilst, ka i-neta datubāzē arī šādu modeli neatrod. Vispār jocīgi - iebaroju raw IR komandas no oriģinālās pults - piemēram chanUP un ChunDwn - bet viņš maita pārslēdz tikai par vienu kanālu uz augšu vai par vienu uz leju - tas arī viss, kamēr oriģinālā pults slēdz uz augšu un leju normāli. Dīvaini , ka oriģinālā pults nostrādā tad , kad pogu atlaiž , nevis tur nospiestu...

 

Pēc uzraksta uz baterijas vāciņa atrod šo http://www.jmkoo.cn/space-171-do-album-picid-215-goto-up.htmli-netā, jāparakājas logitech datu bazē. Manuāli neapmācas :(.

atradu šādu klonu - kurš vizuāli un tehniski atbilts tam TV star http://www.alibaba.com/product/se103536931-103403028-0/T5_CX_A_Jacobsons_SD_Mpeg4_AVC_H_264_DVB_T_Receiver.html

tikai par spīti šis ar nav logitech datu bāzē ....ir T6, bet tas ir HD un kodi neiet...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Par pultīm runājot, man te bija izdeviba "pamocīt" divus LTC dekoderus un atklājas interesanta lieta. Teiksim mana dekodera pults nestrada ar tadu pašu citu dekoderu un otradi. Sanak ja noplīsīs pults tad kasti var mest arā?

 

Un vispār vai ir kāda info par aparātiem kurus LTC testēja, kapēc citi "izgāzās" un vispar kādas pasības ir pret dekoderiem LTC puses ?

Link to comment
Share on other sites

tā pults ir baigā mīkla, man apnika ar viņu ņemties.

Apmācīju universālo - ir vēl tāds gļuks: ieslēgt var ar universālo, bet izslēgt nevar. Kaut poga ir viena un tā pati. Vēl variants: nodublēju piemēram volume up vai kanāls up uz divām pogām : rezultātā - vienu pogu spaidot vairākas reizes skaļums nepieaug : tikai par vienu soli un viss , bet tad paspaidu nodublēto, vel par vienu soli pieaug, tad atkal vēl par vienu...tā pārmaiņus spiežot abas it kā vienādās pogas, var kaut ko pārslēgt. Vārdu sakot pilnīgs sviests. Kādu vakaru vēl pamocīšos, bet LTC sola oktobri HD uztvērēju, laikam vien atliek gaidīt oktobri.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

...kurš arī būs kautkādas hvz izcelsmes ražojums... :D

Kāda ir firma pašreizējam tunerim? Star, vai kāda tur?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

osscar, paldies par info. Tieši šodien biju saņēmies no pixmania uzsūtināt Harmony, bet laikam tas tiek atlikts, jo iegāde tieši saistīta ar LTC dekodera pults pretīgumu.

 

Šķiet, ka prātīgi būtu paniekoties ar Philips pultīm, jo ar tām tagad pilni veikali.

Link to comment
Share on other sites

Atklāti sakot šī ir vienīgā pults kuru nav izdevies noklonēt :( pat 10 gadus vecas pultis ir datubāzē, ja arī nav - izdodas vienkārši apmācīt. Bet šai dzīvības pazīmes izdevās iegūt tikai ar nolasītiem RAW kodiem. analizētos nolasītos vispār neatpazīst, kaut citām 100% darbojas. Pat kreiso dvb-t mpg2 aparātu pultis klonējās ideāli, bet šis ir dīvains izstrādājums...

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

nu re jau pieraadaas, pa leetaam naudaam vien galvassaapes var ieguut

i kamdeelj nevar driimboksi uzreiz panjemt :)

Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Vai ar viasat dekoderi + sat šķīvi varēs uztvert bezmaksas kanālus tv3, lnt? :mrgreen: Jo pagaidām viasat bezmaksas kanālos šo kanālu nav.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@Boldriks

kamdeelj galeejiiba, driimboxis nav perfekts bet labaakais gan

DVB-T no DVB-S* ne ar ko dizhi neatshkiras, vien no kurienes kabelis atnaak

ja Dreambox ir karalis sat pasaulee tad naivi cereet ka kauchkas buus savaadaak ar eetera aparaatiem

 

protams ka vinsh ir daargs maita, bet toties rokas lietotaajam nav sasietas

 

prieksh LTK der tikai dm800 un dm8000, jo mpeg4

Baltkom-am un IZZI teoreetiski jaader arii ieprieksheejaas paaudzes driimiem dm500,dm600,dm7020,dm7025

vieniigi muusu Tupisaanos neesmu redzeejis ar DVB-T - jaasuutina no aarzemjiem

 

 

@kristaps_83

mazticami

Link to comment
Share on other sites

Par LTC dekoderu...

Vakar uzstādīju dekoderu Limbažu rajonā. Tiešais attālums līdz raidītājam ir gandrīz 90km (pārsniedz piedāvātos 70km!!!). Antena- veca polene ar pastiprinātāju, kabelis pavecs, paplāns. Uzķēru laikam 18 kanālus, bet, tā kā viedkarte nav tuvākajā laikā plānota, tad papētīju tikai brīvos kanālus. Uztvērējs diezgan ātri un vienkārši tos sameklēja, attēls uz prasta CRT pat ļoti apmierinošs. Pa visu dienu attēls tik pāris reizes ieķērās, kaut signāls lēkāja starp sarkano un dzelteno. Jāuzliek tik svaigāka antena un kvalitatīvāks kabelis un varēs arī padomāt par maksas kanāliem.

Par pulti- uzreiz ieliku jaunas baterijas, reaģē pat ļoti labi (pagriežot kaut uz pretējo pusi).

Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Vai ar viasat dekoderi + sat šķīvi varēs uztvert bezmaksas kanālus tv3, lnt? :mrgreen: Jo pagaidām viasat bezmaksas kanālos šo kanālu nav.

nevarēs uztvert un viasatam šie kanāli diez vai kādreiz būs bezmaksas, tad viņiem vispār tāda bodīte būs jāklapē ciet

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau, ja LV kanāli varētu samesties (par TV3 un TV6 gan varētu aizmirst) un palaist savus kanālus FTA, Viasats tiktiešām izputētu visai ātri... :D

Link to comment
Share on other sites

Viss, kas ir vajadzīgs, ir vienkāršs, stabils risinājums, kura pirmārais uzdevums ir tas, kam šis risinājums ir domāts.

Kā šādam raksturojumam atbilstošu varu ieteikt šo uztvērēju: http://www.topfield.co.kr/eng/product/detail.asp?idx=232&page=1〈=2&img_title=title_hdstb&leftmenu=left_product&cateL=HD&cateM=&cateS=&cate4=&cate5=&mainmenu=HD, derēs arī HD kanāliem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...