Jump to content

iesakiet interneta norēķinu sistēmu


morgen_m
 Share

Recommended Posts

sveicināti, pieredzējušie programmeri, lūdzu iesakiet interneta norēķinu sistēmu, gribu to izmantot i-veikalā. Nu tjip pie maksāšanas atveras vaļā lauki, kur jāaizpilda kartes dati un naudiņa ienāk firmas kontā. Cik interesējos, lv valstī ir tikai 1ns uzņēmums, kas apkalpo visas banakas un piedāvā licenzes cenu - 300ls, klāt vēl nāk bankas uzliktais procents no katras summas. Liekas samērā neizdevīgi.

Varbūt ir citi varianti?

Link to comment
Share on other sites

morgen_m

"Samaksāt par IBIS klienta paketi - Maksā iekļauts: pieslēgums IBIS serverim - 200 Ls + PVN(vienreizēja), abonēšanas maksa - 10 Ls + PVN (mēnesī), darījumu apstrāde - % no apgrozījuma (to nosaka banka)"

 

tas pats vien ir, ko jau mineeju 300ls sakaraa, shis pat sanaak daargaak. Par PayPal - vinji savu sisteemu dod bezmaksas, tikai lv valstii to nepiedaavaa diemzzheel.

Link to comment
Share on other sites

Cik man zināms, nekas labāks par firstdata.lv tāpat nav.

Kāpēc tev sķiet, ka Paypal nepiedāvā Latvijā? Cik man zināms, viņiem viss ir ok ar Latviju- business kontu var atvērt, karti no Latvijas var piereģistrēt, un ar to pašu karti naudu var dabūt uz savu bankas kontu.

Link to comment
Share on other sites

morgen_m

man vajag tieshi to opciju, kad klients uzreiz ievada kartes datus un piespiezh maksaat. lv PayPal piedaavaa tikai iespeeju vai nu registreeties vai iet caur savu accountu un maksaat.

Link to comment
Share on other sites

Aleksejs

Nu, cik es zinu LV teritorijā tikai FirstData to dara... Nu varbūt pazondē pie Lietuviešiem/Igauņiem... kā ir viņiem... :)

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Nu es personīgi nezinu, es bieži ko pērku online, bet ja ir iespēja norēķināties par preic saņemšanas brīdī, tad to arī izvēlos, jo kur garantija ka precei nebūs vizuāls defekts (uz kur apmaiņa vairumā gadījumu neattiecās)

Link to comment
Share on other sites

Aleksejs

DannyDiktator, tātad tavs ieteikums ir kāds? Nepidāvāt iespēju norēķināties ar kredītkartēm, ja?

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

uznjeemeejam naudinjas par iisu? 200-300+vat par skarbu? aboneeshanu 10Ls meenesii nevar atljauties?

 

ai ai ai....

 

 

es tev varu iepriecinaat, ka pie mums shis pakalpojums veel ir mezhoniigi leets. Mazliet taalaak aiz robezhaam par shaadu pakalpojumu ar tevi runaas, kad kontaa buus cipars vismaz 5 purvciema 3istabas dziivoklju apmeeraa un ievieshanas maksa buus pavisam citaadaaka.

Ta ka priecaajies, ka sheit tas ir pa leeto

Labots - Tominjsh
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Dzīve iet uzpriekšu. 

Varu ietekt norēkinu sistēmu Paysera (www.paysera.lv)

Tur vienā rāvienā dabūsiet gan maksājumu kartes, internetbankas un pat norēkinus skaidrā naudā.

Bet galvenais... elementāri integrēt savā e-komercijas platformā, jo ir pa pilnam jau gatavu plug-inu.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Dzīve iet uzpriekšu. 

Tik tiešām - 4 gadi vecs mironis , īpašs talants nekromancijā . 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...