Jump to content

R9600 un OMEGA driveri


Guest Romis
 Share

Recommended Posts

Gribu tagad instalēt jaunākos draiverus savai Radeon 9600 Pro kartei' date=' bet nevaru izšķirties, ko labāk - ati oriģinālos vai omega?

 

Vai kādam ir pieredze ?[/quote']

 

Es tikko par cik paarinstaleeju savu PC uzliku Omegas draiverus - tiktaal cik pagaidaam viss izskataas labi :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir Radeon 9600Pro. Ar standarta ATi Catalyst 4.12 bija 2540 markas, bet ar OMEGA 28.12 bija 2670 markas.

Link to comment
Share on other sites

Jaa + ir iebuuveets Radlinker' kartes dziishanai :)

 

Jautaajums - kaa es varu zinaat vai uzdziitaa karte straadaa stabili? Chota aizdzinaas baigi taalu, bet nekaadus gljukus nemaniiju... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jaa + ir iebuuveets Radlinker' kartes dziishanai :)

 

Jautaajums - kaa es varu zinaat vai uzdziitaa karte straadaa stabili? Chota aizdzinaas baigi taalu' date=' bet nekaadus gljukus nemaniiju... :roll:[/quote']

Priecājies, man jau pēc maza o/c karte ateicās strādāt.

 

Es testēju uz 3Dmark03, laižu 2x visus testus cauri.

Link to comment
Share on other sites

man sskiet ka man ir taapati karte kas tev, bet man vinna viss labaakos rezultaatus uzraada ar orgginaalajiem draiveriem 3dmark03-2804

Link to comment
Share on other sites

Pag.. te jau punktus var iegūt arī par jaudīgu RAM un proci. Taka nevar salīdzintā Athlon FX 1GB RAM ar parasto XP 256MB RAM :)

Link to comment
Share on other sites

Substrate
Pag.. te jau punktus var iegūt arī par jaudīgu RAM un proci. Taka nevar salīdzintā Athlon FX 1GB RAM ar parasto XP 256MB RAM :)

Papēti kas paraksta pašā apakšā rakstīts :D

Link to comment
Share on other sites

Pag.. te jau punktus var iegūt arī par jaudīgu RAM un proci. Taka nevar salīdzintā Athlon FX 1GB RAM ar parasto XP 256MB RAM :)

Papēti kas paraksta pašā apakšā rakstīts :D

:D nemaz neievēroju. Pa tēmu: vecais 9600Pro velk līdz 3450 markām :(.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
juzoju parastos ati draiverus 4.12

3dmarkaa 03 30xx markas ar r9600pro

 

Es ar savu OC R9550 rauju 29XX markas :roll:

Link to comment
Share on other sites

juzoju parastos ati draiverus 4.12

3dmarkaa 03 30xx markas ar r9600pro

 

Es ar savu OC R9550 rauju 29XX markas :roll:

cik tev 3dmark01se

man 10 xxx

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

cik tev 3dmark01se

man 10 xxx

 

Nu wot jaa, es baazhu savu frendu kuram ir 9600 neclockots 2003 maarkaa pa ~ 300 markaam, bet vinjsh mani baazh 2001 ar ~ 600 markaam! Man 2001 ir 6925 :? Diivaini viss shitais iisteniibaa, peec visa njemot man vajadzeetu buut visur vairaak marku, visi pipelini ir vienaadi, man MHz lielaaki, chipi vienaadi, bet vinjsh taapat shur tur mani ieliek !

Link to comment
Share on other sites

Hmmz... man agraak kad skatiijos nekolokotai bija mazliet virs 4000 3dmark03, markaam... :roll:

 

Negribas tagad piedrazot svaigo windozi ar visaadiem meesliem lai nomeeriiitu tagad + klokotai cik :)

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

 

Negribas tagad piedrazot svaigo windozi ar visaadiem meesliem lai nomeeriiitu tagad + klokotai cik :)

 

Cik tad tev ir uzdziita uz cik MHZ ???

Link to comment
Share on other sites

 

Negribas tagad piedrazot svaigo windozi ar visaadiem meesliem lai nomeeriiitu tagad + klokotai cik :)

 

Cik tad tev ir uzdziita uz cik MHZ ???

 

Nezinu... nav ar ko patesteet stabilitaati un neesmu tam taa piekjeeries - tikai tik cik uz aatro roku pabakstiiju :)

 

~600/450*2 laikam...

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

 

~600/450*2 laikam...

 

450*2 :shock: kaa to saprast ? 900 ? aa pakjipa taa efektiivaa un reaalaa frekvence ja ? tad man sanaak 216*2 :lol: nu jaa' date=' biki shkjirba ir :']

Link to comment
Share on other sites

 

~600/450*2 laikam...

 

450*2 :shock: kaa to saprast ? 900 ? aa pakjipa taa efektiivaa un reaalaa frekvence ja ? tad man sanaak 216*2 :lol: nu jaa' date=' biki shkjirba ir :']

 

Nu jaa... reaalaa un efektiivaa :) Varbuut stabila frekvence ir mazliet zemaak, varbuut augstaak - saku nav sanaacis ar to padarboties :)

Link to comment
Share on other sites

 

Negribas tagad piedrazot svaigo windozi ar visaadiem meesliem lai nomeeriiitu tagad + klokotai cik :)

 

Cik tad tev ir uzdziita uz cik MHZ ???

 

Nezinu... nav ar ko patesteet stabilitaati un neesmu tam taa piekjeeries - tikai tik cik uz aatro roku pabakstiiju :)

 

~600/450*2 laikam...

 

Tev defaultaa nebija 700Mhz? Kas tad tev par atminjas moduliem??? Udensdzese rullee, tev laikam Zalman watercoooloings kartei naak.

Chipi shiem 9600XT vispaar zveeraa dzenas, man bija 585 mhz, vareetu geeforci taa uzdziit 8)

Link to comment
Share on other sites

 

Negribas tagad piedrazot svaigo windozi ar visaadiem meesliem lai nomeeriiitu tagad + klokotai cik :)

 

Cik tad tev ir uzdziita uz cik MHZ ???

 

Nezinu... nav ar ko patesteet stabilitaati un neesmu tam taa piekjeeries - tikai tik cik uz aatro roku pabakstiiju :)

 

~600/450*2 laikam...

 

Tev defaultaa nebija 700Mhz? Kas tad tev par atminjas moduliem??? Udensdzese rullee' date=' tev laikam Zalman watercoooloings kartei naak.

Chipi shiem 9600XT vispaar zveeraa dzenas, man bija 585 mhz, vareetu geeforci taa uzdziit 8)[/quote']

 

Defaultaa ir :500сore/700mem MHz

Atminja ir Samsung 2,5ns 8)

Bet kuulings kartei ir manis pielikts Innovatek w/c bloks :) Dziities ta dzenas, bet schiet lai uzdziitu kaartiigi vajag voltmodu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...