Jump to content

"nepietiekama kredītvēsture" LMT


AcId
 Share

Recommended Posts

Sieva gribēja paņemt mazcena trubu - LMT atteica, pamatojoties uz "nepietiekamu kredītvēsturi" un prasa izziņu no darba vietas :pardon:

Apzvanīju visus LMT info, dīlerus un norēķinu daļas - tā arī skaidrībā netiku, ko nozīmē "nepietiekama kredītvēsture".

Sieva savu mūžu nav bijusi LMT klients, līdz ar to par nenomaksātām parādsaistībām pret LMT nevar būt ne runas.

 

Kādam ir kāds pamatots info ar risinājumu?

Link to comment
Share on other sites

LMT vienkārši nevēlas jaunus klientus laikam, ar vecajiem pietiek... :D

Link to comment
Share on other sites

man ar tas pats bija, un meitene nobolija acis un saka pirmoreiz kaut kas taads, taadi ti piraagi. nez shiem tupums uznaacis

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nja.

Drīz jau batonu veikalā vairs nevarēs nopirkt - būs jāuzrāda bankas konta izraksts par pēdējiem sešiem mēnešiem.

Sviests!

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

Pirms gadiem dažiem kad man palika 18, tad prasīja to izziņu, izlīdzejos ar galvotāju, nez vai tagad arī prasītu man ja jau esmu viņu klients vairākus gadus.

Link to comment
Share on other sites

Tā tas ir, rietumos tas jau sen tā ir, it sevišķi ASV. Ir jābūt kredītvēsturei, un vēlams pozitīvai, lai kaut ko iegādātos uz līzingu. Tur bieži vien tev neviens nedos lielus kredītus, ja tev nebūs kredītvēstures. Lai dabūtu kredītu uz māju, tev jāveido kredītvēsture no maziem līzingiem un kredītiem. :) Kredītvēsture - tavi ņemtie kredīti, to atmaksas termiņu ievērošana vai neievērošana. Pēc tā skatās cik uzticams tu esi,kāds ir risks izsniedzot tev kredītu, bieži no tā ir atkarīgi arī kredīta %. Jo sliktāka kredītvēsture, jo augstāki %. Tagad arī pie mums kredītvēstures nozīme palielinās, un tapēc tagad ir ļoti svarīgi nesasmērēties.

Kredītvēsturi vido ne jau konkrēts uzņēmums, bet gan speciāla iestāde (neatceros kura tieši to darīja LV), un dati ir pieejami visiem tās biedriem (lielākā daļa uzņēmumu kas izsniedz līzingus, kredītus, vai kādus citus pēcmaksas pakalpojumus).

Labots - millers
Link to comment
Share on other sites

Kredītvēsturi vido ne jau konkrēts uzņēmums, bet gan speciāla iestāde (neatceros kura tieši to darīja LV), un dati ir pieejami visiem tās biedriem (lielākā daļa uzņēmumu kas izsniedz līzingus, kredītus, vai kādus citus pēcmaksas pakalpojumus).

_________________________________________________________

 

Tu domā, ka, lai cilvēks varētu iegādāties mazcenas mobilo, LMT raksies pa Creditreform datu bāzi?

kaut kā neticās

Link to comment
Share on other sites

Izskatās pēc jauna abonenta, kas izvēlas dārgu telefonu par mazu pirmo iemaksu.

 

Risinājumi:

a) apliecināt savu maksātspēju [spēt segt LMT rēķinu 2-3 gadu garumā]. Tam der darba algas izziņa.

b) izvēlēties lētāku mazcenas tālruņa aparātu

c) ar LMT slēgt tikai pieslēguma līgumu, bet aparātu iegādāties veikalā.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tā tas ir, rietumos tas jau sen tā ir, it sevišķi ASV. Ir jābūt kredītvēsturei, un vēlams pozitīvai, lai kaut ko iegādātos uz līzingu. Tur bieži vien tev neviens nedos lielus kredītus, ja tev nebūs kredītvēstures. Lai dabūtu kredītu uz māju, tev jāveido kredītvēsture no maziem līzingiem un kredītiem. :) Kredītvēsture - tavi ņemtie kredīti, to atmaksas termiņu ievērošana vai neievērošana. Pēc tā skatās cik uzticams tu esi,kāds ir risks izsniedzot tev kredītu, bieži no tā ir atkarīgi arī kredīta %. Jo sliktāka kredītvēsture, jo augstāki %. Tagad arī pie mums kredītvēstures nozīme palielinās, un tapēc tagad ir ļoti svarīgi nesasmērēties.

Kredītvēsturi vido ne jau konkrēts uzņēmums, bet gan speciāla iestāde (neatceros kura tieši to darīja LV), un dati ir pieejami visiem tās biedriem (lielākā daļa uzņēmumu kas izsniedz līzingus, kredītus, vai kādus citus pēcmaksas pakalpojumus).

 

Kāda mārutka pēc man būtu uz kredīta jāpērk kautkādas sīkas lietas, ja varu nopirkt uzreiz tādas mantas. No tevis teiktā tad sanāk, ka māju

man vispār nespīd nopirkt, jo es esmu tik "bagāts", ka varu atļauties nesponsorēt bankas pērkot visādus sūda niekus uz kredīta.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Izskatās pēc jauna abonenta, kas izvēlas dārgu telefonu par mazu pirmo iemaksu.

 

 

 

Telefons ir Samsung Star S5230.

Un nešķiet, ka tas telefons būtu kaut kas šausmīgi dārgs. :)

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

Jā, nav dārgs. Salidzini.lv rāda 115 latus.

 

Varbūt kolēģei ir gadījies kāds agrāks misēklis ar līzingu un kredītu maksāšanu? [kredītreformas utml kantoru melnie saraksti?]

Varbūt pie kāda cita pakalpojuma sniedzēja pēdējais rēķins ir ilgstoši aizmirsies nenomaksāts? [gāze, elektrība, telefons, komunālie pak?]

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

VIL

Iespējams, ka ir.

Bet ja viņa savu maksātspēju pierāda ar izziņu no darba vietas - viņa to telefonu dabūs?

Link to comment
Share on other sites

Ļoti iespējams, ka dabūs, bet nav izslēgts arī negatīvs scenārijs.

//šeit jau vairāk ir jautājums par to, vai cilvēkam ir regulāri ienākumi.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

Telefons ir Samsung Star S5230.

Un nešķiet, ka tas telefons būtu kaut kas šausmīgi dārgs. :)

 

Bitei ar akcijaa ir shis telefons! Var buut vinjiem nav taads chakars ar krediitveesturi...

Link to comment
Share on other sites

Jap, aizej pie Bites, ko šie teiks, ja jau LMT tik ļoti tavu paziņu nevēlas... :D

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Vot par šito gan paldies :yahoo:

Ja LMT "uzmetīs" - bridīsim pie BITEs

 

Kāda paziņa, ib.., :smile2: lasīt neprotat, sieva takš :D

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

Izziņu iesniedzot viss kedās.

Laikam tiešam šajā gadījumā, par cik cilvēks nebija bijis LMT klients, bija vajadzīgs papīrs par patstāvīgiem ienākumiem.

Link to comment
Share on other sites

tagad šādi te joki būs uz katra otrā stūra, kur tiks piedāvāts kautkas uz pēcmaksu vai mazcenā, jo visādi apdrošināšanas kantori, tipa "eurohepres" latviju ir pielīdzinājuši āfrikas valstīm, kā rezultātā slēguši uzņēmumiem kredītlīniju apdrošināšanu, kas savukārt nozīmē ka uzņēmumam pašam jānodrošinās pret to ka atliktais maksājums tiks samaksāts un mazcennieka abonents tiešām 3 gadus maksās par savu Nokia N96 mazcenu, un ja tā nebūs tad norakstīt nāksies naudu zaudējumos, nevis paņemt to no apdrošinātāja.

Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēkam ir kavēts dzīvokļa kredīta maksājums, komunālo u.c. pakalpojumu parādi + tikko zaudēts darbs, tad scenārijs - paņemt par pēdējo naudu telefonu un iemainīt pret maizīti - nav nemaz tik mazticams.

Link to comment
Share on other sites

Kāda mārutka pēc man būtu uz kredīta jāpērk kautkādas sīkas lietas, ja varu nopirkt uzreiz tādas mantas. No tevis teiktā tad sanāk, ka māju

man vispār nespīd nopirkt, jo es esmu tik "bagāts", ka varu atļauties nesponsorēt bankas pērkot visādus sūda niekus uz kredīta.

 

Nu vispār tā arī būs. galu galā ja tu esi tik bagāts - vari māju skaidrā nopirkt, bet banku tiešām interesē kredītvēsture.

Link to comment
Share on other sites

Naudas atmazgāšana nav bezmaksas pakalpojums.

 

p.s. šodienas citāts: "algas diena nav neizbēgama realitāte..."

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...