Jump to content

LMT un GPRS datu pārraides daudzums


Zoom
 Share

Recommended Posts

Man ir Vienādais 4 ar numura noteicēju un īslacīgo GPRS. Jūnija rēķinā noēsti 7MB ap 6 latiem. Es esmu izbrīnīts kā tas ir iespējams, jo esmu tajā mēnesī iegājis tik 1x webā un arī, lai adresi vienu noskaidrotu. Manir ASUS P535 telefons. Šā tad (nedēļā kādas 4x) atjauninu HTC plugina laika ziņas. Bet tas takš nevar noēst 7mb! Kā jūs domājat ko vēl man telefons var ēst? Būšu spiests to GPRS atslēgt, jo pašlaik nejūtos tik bagāts, lai neparko maksātu. Paldies.

 

Es rēķina saņemšanu mājās varu atslēgt caur mans LMT vai nevaru? Es neredzu pogu "Mainīt" :Dpost-149-124747759775_thumb.jpg

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

superKrona

varbūt kāds update novilcies.

Vispār jau laikam izvērsta atskaite reiz noder, varēsi izpīpēt varbūt, kas vainīgs.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Spied to pirmo izvēli, kur tiai iCentra rēķins, tad saņemsi tikai eleketroniski.

 

A kur ta tie 6Ls pa 7MB? Nav taču 1Ls par 1MB? Vai tam vienādajam 4 tā ir?

Varbūt tev pēc laika rēķinās?

Link to comment
Share on other sites

Skaits: 137

Apjoms: 7.2964 Mb

Cena ar PVN: 5.687Ls

 

Ko lai saka, psc 137 savienojumi. Man telefons ik pa kādam 10 minūtēm mēģina savienoties ar internetu. Un kaut ko novelk, ko nezinu.

 

Link to comment
Share on other sites

Skype izmantoju tik pieslēgtu pie Wireless. Atslēdzu Windows update.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tapēc vajag patstāvīgo GPRS - jau pie 2MB sāk atmaksāties. 1.25Ls/mēn (5MB bezmaksas) un max 0.20Ls/MB.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Izvēloties iCentra rēķinu, saņemsi rēķinu iCentrā PDF formātā.

 

Ja GPRS plāno izmantot mērķtiecīgi [ kaut ar mazu mērķīti], jāpieslēdz Dati 1 pakalpojums. Būs ievērojami lētāk.

 

Kā laika gaitā sadalās GPRS sesijas, var noskaidrot ar sarunu izdrukas palīdzību. [maksas pakalpojums]

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...