Jump to content

Videokameras izvēles problēma


freely
 Share

Recommended Posts

Labdien,

 

Ir tā, ka mums ir pieteicies sīcis un gribas vidiokameru ar ko to filmēt, kā arī pie reizes ņemt līdzi ceļojumos un filmēt pasākumus. Lasot visus forumus un gudru cilvēku komentārus tika ieteikts ļētajā galā līdz 300 LVL ņemt miniDV kameru, bet sieva mani neatbalsta.

 

Tāpēc nolēmām ņemt tad FullHF kameru līdz 500LVL

 

Šobrīd esmu atradis 3 variantus, bet nezinu varbūt vel ir kas labāks šajā cenā?

 

1) Samsung VP-HMX20C - http://www.neostore.lv/item/NS-00042401/

2) Sony HDR-CX105E - http://www.neostore.lv/item/NS-00048778/

3) Canon HF10 - http://www.neostore.lv/item/NS-00042367/ (Bet cik norpotu viņas vairs neražo un atrast būs neiespējami, kautgan varbūt ka'ds zin kādu altarnatīvu par to pašu cenu no Canon)

 

No Samsung neko neatradu

 

Ko Jūs sakat paŗ sīm visām kamerām varbūt varat palīdzēt ģimenei izvēlēties kautko pareizu, jo paši neko īsti nesaprotam no tām kamerām.

 

Forumā tiek runāts par to cik stipru datoru vaig domāju, ka mums nebūs problēma jo man ir apstrādei Macbook pro jaunais un glabāsana notiks uz 1 TB multimedia centra PC ar raid backapu.

 

Liels paldies

 

Free

Link to comment
Share on other sites

Dziņča

Ja vari atļauties(laigan LV ir dārgas) :http://cgi.ebay.de/Sony-HDR-XR200VE-Vegas-8-Tasche-XR-200-XR200-VE_W0QQitemZ220441298113QQcmdZViewItemQQptZDE_Elektronik_Com

puter_Foto_Camcorder_Camcorder_PM?hash=item33535344c1&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1229|293%3A1|294%3A50

 

 

Un liekas šitas Soņuks labāks : http://www.neostore.lv/item/NS-00032676/

Labots - dziincha
Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai saka par tam kameram nekas tur labs nav , bet es par sony varbut sony bus nedaudz labaks tumsa vieta.

Par to ietilpibu 8 GB vienads fullhd ( vai vispar tas ir full hd jo pat xr 500 kamerai pa 800ls ieraksta 1920*1080 16mbps vai ka tur )

 

Talak sony kameram der memorystick un protam ms ir loti dargi.

Saku to del ta kad 8gb iefilmesi max 1h un celojumam tas nepietiks.

 

Tad ja jau nav tik daudz naudas labak kameru ar kasetitem jo kasetites varat dabut jebkur uz sis pasaules,

bet atminas karti gan ne.

 

8 gb atminas karte 25 lsaptuveni.

Link to comment
Share on other sites

Tad nem to sony vismaz varesi sarakstit dazas stundas. so

 

Vai ari savu izveleto un pieperc klat kadu 16 gb karti un ar 3h veretu varbut pat pietikt.

Bet ar atminas karti bus labak jo bus vieglaka un tomer bus patikamak staipit lidzi.

Link to comment
Share on other sites

jo kasetites varat dabut jebkur uz sis pasaules, bet atminas karti gan ne.

Nu šis apgalvojums IMHO ir dikti apšaubāms.

Bet ir fakts, ka sakarīgas kameras ar kasetēm vairs netiek ražotas jau vairākus gadus, tāpēc nav jēgas vispār runāt par kasetēm.

HF10 + varētu būt 24P režīms - labāka performance pie vāja apgaismojuma filmējot mazkustīgus objektus (teiksim sīcis istabā).

Vēl par labu canonam ir SDHC karte+16G iebūvētā vs Meporystick.

Attēla kvalitāte domāju, ka abām kamerām varētu būt ~vienāda.

Link to comment
Share on other sites

Rakstīšana uz DVD diuskiem SUX, SUX, SUX !!!

Rakstīšana uz HDD ar ir stiepts jēdziens - normālu koncertu toč neuzfilmēsi, jo dēl basiem slēdzas šok sensors un atslēdz cietni...

Flash kā formāts ir ērts, tik kodeks kādā viņi visi glabā uz Flash gan nav īsti labs. Laigan mājas video ta svarētu būt +- ok.

Lentes nemaksā neko, var dabūt labu kvalitāti.

Zināmā mērā saprotu tavu sievieti, bet nu cenas kasetītēm ir NEKĀDAS, turpretīm flašiem ....

Vēl jau pastāv iespēja kasetīte + flash ?! :?

 

Man viens kadrs kas pats ņemas ar video apstrādi utt nopirka ārpusdarba vajadzībām šādu aparātu.

www.hdtvuk.tv_Canon_LEGRIA_HV40_camcorder-thumb-430x321.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nem tik parbaudi vai ir ok un saki ka nevairak par 400ls nedosi, man ir xr500 un nenozeloju tos 800ls.

Link to comment
Share on other sites

Uzvanīju Canonam un sapratu ka FH10 vairs neražo un pieejamas nav.

 

Vismaz Xnets rāda, ka viņiem HF10 ir noliktavā...

Turgan cena nedraudzīga, bet varbūt ka tomēr kādam no vairumniekiem vēl pāris exemplāri aizķērušies

un citos ineta veikalos var dabūt to par sakarīgāku cenu.

 

Arī šitie rāda, ka viņiem ir http://www.pixmania.com/lv/uk/1098005/art/...ition-camc.html

 

 

 

 

 

Nemu savus vārdus atpakaļ - izrādās'vēl 1 sakarīga kamera ar lentām tiek ražota (tas par HV40).

Vienīgi cenu kategorija drusku lielāka nekā autors bija gatavs maksāt.

Labots - Rik0
Link to comment
Share on other sites

Pilnīgs ....

 

Visas kameras, kuras ir līdz 500 ls ir vecie modeļu, kuru vairs nav un visi jauni emodeļi maksā no 580 ls uz augšu.

 

Man jau tāda sajūta, ka būs jāizstiek bez kameras un jaapmierinās ar fotobildēm :(

 

Diemžēl mēs dzīvojam Latvijā, kur par visu veikali grib nopelnīt lielu peļņu un ja nav galu japaliek ar garu degunu.

Link to comment
Share on other sites

Dziņča

nu un kas ar SS slud ?? paņem kaadu spečuku liidz-moš laba ??

Labots - dziincha
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Vienīgais ko var dabūt lidz 500 Ls ir ar Flash

 

Sony HDR-CX 105E pa 403 Ls

Sony HDR-CX 106E pa 429 Ls

 

Canon jau ir no 580 LS Canon VH11

 

Nesaprotu ko darīt

Labots - freely
Link to comment
Share on other sites

Dziņča

Sony HDR-XR105E man liekas labaakais liidz 500 Ls-ko citi saka?

Labots - dziincha
Link to comment
Share on other sites

Instigater

Es tēvam pirms pusgada pagādāju standarta izšķirtspējas Sony ar 40GB HDD un lielo matricu. Nav problēmu filmēt telpās pie švaka apgaismojuma. Maksāja tas prieks kopumā ar visiem aksesuāriem un piegādi 250Ls. Uz fullhd viņam maks neļāva atvēzēties.

Link to comment
Share on other sites

Ja kamera tiks izmantota ceļojumos, vēl par rezerves akumulatoru vajag padomāt, oriģinālais arī prasīs zināmus izdevumus...

Link to comment
Share on other sites

Izrunājos ar sievu kamerā starpība ir tikai HDD. Par HDD sanāk piemaksāt 100 LS, kas pateisībā ir ļoti daudz. Doma tad ir ņemt to ar Flash

Link to comment
Share on other sites

Vel ir variants tad sūtīt no Uk tik jāatrod laba vieta. Vai jābraudz uz Zviedriju pakaļ.

 

Izrunājos ar Fotoveikals.lv.

 

Viņi piedāvā ar flash to pasū pa 360 ls.

 

Ar hdd neiesaka, jo kad HD nobruks pēc garantijas remons ir mežonīgs uniesaka labāk pirkt ar HD kartēm 16GB karte 30 Ls.

 

Domāju sūtīšu augšā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...