Jump to content

nevar pieslegt netu iznemot LTK


kaspars4life
 Share

Recommended Posts

Lieta tada. Es dzivoja Riga, teika rajona, uz keguma ielas. Vienigo internetu, kas bija spieslegt kadreiz bija MDSL jeb Lattelekom gribu nomainit citu... visur esmu zvanijies mitam, fastnet, baltcom un vel citur ka nevar pieslegt... bet kaiminos abos var spielegt....

 

jautajums kapec pie manim nevar pieslegt? kas jadara lai varetu citi provaideri tikt mana maja :D

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

kaarteejais ideaalais topic no kaarteejaa kjiiseljgalvas....

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Gandrīz desmaizi no rokām izmetu ... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

kaspars4life

ludzu bez offtopic, visspar rakstu tapec.. ka esmu prasijis mitam un fastnet nav iespejams pieslegt, nez kapec blakus kaiminiem var...

 

ps. kjiiseljgalvas ir tie kas te raksta savas stulbibas... ko man darit ja es nezin kapec ta? tapec ir domati jautajumi... drosien pats esi lielais genijs kurs viss zinatu, tad ludzu pastasti kapec ta? :D

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Neesi aizdomājies pajautāt tiem provaideriem, kas atsakās vilkt netu, kāpēc tā?

 

Protams, ka šajā forumā var uzdot jautājumus, bet vēlams +/- sakarīgus.

Link to comment
Share on other sites

...bet vēlams +/- sakarīgus...

Bet to kaut kā viena daļa pamanās piemirst, tad nu vaino, ka boot`s slikts un vēl nez kāds tur, jo pats nav spējis forumlēt savu domu...

Link to comment
Share on other sites

kaspars4life
(labots)
Neesi aizdomājies pajautāt tiem provaideriem, kas atsakās vilkt netu, kāpēc tā?

 

Protams, ka šajā forumā var uzdot jautājumus, bet vēlams +/- sakarīgus.

 

pirms tam nebiju majas ipasnieks, un tur man nebija nekada sakara ar tam lietam.

 

ka saprast ateikt vilkt netu... piemeram - mits piedava ievilkt ta pat vien netu?

 

es vienkarsi nesaprotu kapec nevar pieslegt citus, tikai iznemot Lattelekom internetu... bet kaiminos vari pieslegt gandriz visus interneta pieslegumus? man vaig tikai to zinat... ludzu konkretu atbildi!!!

 

 

ja ir privatmaja!!!

Labots - kaspars4life
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
Neesi aizdomājies pajautāt tiem provaideriem, kas atsakās vilkt netu, kāpēc tā?

autor, cik reiz tev sjito rakstiis?"!!

kaadam idiotam ir jaabuut, lai nesaprastu vienkaarsju lietu, mljin?!

PRASI PROVAIDERAM!

 

kaa lai mees zinam, kapeec jamie nevelk? O_O

mosj tavs gjiimis nepatiik!

ja es buutu provaiders, tad arii taadam cirvim nevilktu, lai lieki nepiemeeslo internetu.

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

kaspars4life
(labots)
autor, cik reiz tev sjito rakstiis?"!!

kaadam idiotam ir jaabuut, lai nesaprastu vienkaarsju lietu, mljin?!

PRASI PROVAIDERAM!

 

kaa lai mees zinam, kapeec jamie nevelk? O_O

mosj tavs gjiimis nepatiik!

ja es buutu provaiders, tad arii taadam cirvim nevilktu, lai lieki nepiemeeslo internetu.

 

ludzu bez apvainujumiem, ka jau mineju posta, esmu zvanijis viniem. Tie nezin kapec nevar pieslegt, tapec rakstu seit!!!

 

 

ps. prasu tiem tikai, kas zin, nevis tadiem amurgalvam, kas piemeslo topic!!! visos topikos iiiiddd galva jau sak sapet!!!

Labots - kaspars4life
Link to comment
Share on other sites

Tie nezin kapec nevar pieslegt, tapec rakstu seit!!!

Ja jau pats provaideris nezin, ko gan es šaubos, tad domā, ka mēs zināsim? :mrgreen: Beidz tēlot muļķi un runā skaidru valodu.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Nu riktīgs kaspars4life! :)

 

1. Saņemies un uzraksti tā, lai citi var saprast problēmu.

2. Pēc kā Tu secini, ka nevar pieslēgt neko citu kā tikai LTK?

 

Ja varēji iegādāties privātmāju, tad noteikti nevajag skopoties un iegūt arī normālu izglītību. Komunikācijā ar cilvēkiem tā var noderēt.

Link to comment
Share on other sites

Nu noteikti mājas īpašnieks/apsaimniekotājs/etc. prasa pārāk lielu naudas summu vai arī neļauj to darīt.

Piezvani vēlreiz visiem interneta pakalpojuma sniedzējies (vēl labāk - uzraksti oficiālu (ierakstītu) vēstuli ar konkrētiem jautājumiem - lai pasaka iemeslu - kapēc nevar pieslēgt).

Nu varbūt provaideriem nav naudas dēļ viena cilvēka vilkt kabeli no blakus mājas.

Savāc parakstus (vismaz 51%) no visiem iedzīvotājiem un iesniedz interneta pakalpojumu sniedzējam.

Link to comment
Share on other sites

Nevar pieslēgt, jo līdz tevim nav aizvilkti viņu vadi, ja aizvilksi vadus, tad tev pieslēgts internetu... pieņemu, ka tā varētu būt, ja tu dzīvo privātmāja :)

Link to comment
Share on other sites

kaspars4life
(labots)
Ja jau pats provaideris nezin, ko gan es šaubos, tad domā, ka mēs zināsim? :mrgreen: Beidz tēlot muļķi un runā skaidru valodu.

 

varbut provaideriem darbinieki ir armurgalvas? pec ka secini ka teloju mulki? ko nevar saprast?

 

Jautaju velreiz, Riga, Teikas rajona, uz keguma ielas nevar pieslegt citus provaiderus, iznemot LTK. bet abos kaiminos var pieslegt provaiderus...

 

rekur dazi normali atbild viss saprot, varbut nav aizvilkti vadi... nesaprotu kur tadu atmatu dabuji!! :D

Labots - kaspars4life
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

vienkaarsji izcils sjauraas pieres paraugs.

 

kasparinj, tu vareetu peec naaves noveeleet sevi kunckamerai, jamiem patiik visaadas kropliibas marineet :>

Link to comment
Share on other sites

Autor, tu runā tik daudz pretrunu, ka no tevis tiešām ir grūti saprast kaut ko. Šaubos, ka kabelis būs vainīgs, jo ja abās pusēs ir un tev pēkšņi vienīgajam esi atdalīts, nešķiet nedaudz dīvaini? Pazvani vēlreiz tiešām piegādātājiem un noskaidro kas par lietu, nevar būt tā, ka katrs otras nezin kas par vainu ir.

 

nesaprotu kur tadu atmatu dabuji!! :D

manam amatam šeit nav nekāda sakara, kā jau minēju vienā postā, uzreiz citi ir vainīgi, ka pats nav skaidri izteicies.

Link to comment
Share on other sites

Provaideri pie stulbiem cilvēkiem nevelk internetu, kā teikt, debīlus cilvēkus ir jānošķir no pārējās pasaules...

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
rekur dazi normali atbild viss saprot, varbut nav aizvilkti vadi...

Kristāla bumbā izzīlējām . Tad tev ir privātmāja , vai nav - skaidru atbildi neesi devis . Provaideriem arī prasīji tādā pat stilā kā te , tad nav brīnums , ka nav nekāda skaidrība par vadiem un pārējo .

Link to comment
Share on other sites

kaspars4life
(labots)
ja ir privatmaja!!!

 

Prasiju viniem ta.

 

Labdien, veloties pieslegt internetu. Riga, keguma iela.

 

sie saki labi paskatisimies. pec kada britina, saka ka nav iespejams pieslegt internetu..

 

es saku kapec nevar pieslegt internetu, sie saka kad nezinot kapec nevar!!!

 

paldies, visu labu. saruna beigta!!!

 

esmu zvanijis 4 vai 5 provaideriem un neviens nezinot kapec nevar pieslegt!!! negribu to lattelekom!!!

 

 

kas tur tads nesaprotams ir no mana teika? un ko tik stulbu tur esmu pateicis? vai ka dazi ka tadiem debiliem cilvekiem nepiesledz pec ka vina mana teika nosaka? LOL kur tadi piedzimst ar tadiem tekstiem.

 

jaunaka informacija, ka zvaniju viens bisk vairak pateica... uz tas majas nav tikls... un vairak neko nepateica jo nezinot...

 

atgadinu ir bija lattelekom.... un tiem zvaniju teica ka ir cits tikls

Labots - kaspars4life
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

pareizi ir iet pasjam uz to kantori, kursj apgaadaa blakusmaaju un runaat uz vietas ar tehnisko personaalu, nevis ar blondiini pie telefona...

Link to comment
Share on other sites

Nu tad arī kabelis ir pie vainas. Bet šaubos, ka tā vienkārši ņēma un nometa klausuli, kaut ko vairāk tomēr vajadzēja paskaidrot, tas ir vismaz viņu pašu intresēs, lai nerodās antireklāma.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Noteikti neviens negrib vilkt kabeli pa gaisu , nu varbūt kāds arī var , bet izmaksas ir diezgan lielas . Paliek vēl radio links , bet tas arī dārgi un ne visiem ir . Paliek Lattelekom , jo , ja ir viņu telefona līnīja , tad arī tiec pie viņu interneta . Tev ir 3 varianti : iztiekam bez interneta , atdodamies Lattelekom , pērkam , ko diezgan dārgu ( ja kāds piedāvās ) .

Link to comment
Share on other sites

kaspars4life
(labots)

Kas ir tikls? un ka to var nomainit? un kur to var nomainit?

 

 

zvaniju tiko uz fastnet teica ka neesot viniem tikls (soreiz blondine kada nebija, pateica vairak ka neesot tikls )

 

pirms tam man bija lattelekom, tas nozime ka man ir lattelekom tikls kur neviens cits netiek? :(

Labots - kaspars4life
Link to comment
Share on other sites

Jautājums: Kas tevi neapmierina Lattelekom tīklā? Ātrumu gribās? Pieslēdz mājas komplektu 3 un gan jau tavas vēlmes apmierinās, nebūs jāčakarējās tur ar neskaitāmiem piegādātājiem un jāmeklē kompromis.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms tam man bija lattelekom, tas nozime ka man ir lattelekom tikls kur neviens cits netiek? :(

Un ko tad gribēji - labais provaideris lavīsiies nakts melnumā pie Lattelecom krosa ķīmiju taisīt ?

Link to comment
Share on other sites

tīks ir jāaudzē... var nopirkt pa 15Ls tādu kā dēstu,,, tad pa gadu viņš apmēram izstiepjas pa māju un var internetu pieslēgt... ja pērk jau lielu, tad tas maksā uz LS 400... LTK to var atļauties, bet parastajiem proviem TAS ir par dārgu...

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

izcili dumjš komenārs no eedis puses. un autor velc botes un soļo uz visiem kantoriem pēc kārtas

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

Paliec pie LTK, LTK taču taisīs to Optiskā neta tīklu pa visu Rīgu, jau nākamgad (Īstenībā aizmirsu, ko operatore pie LTK teica, bet droši, ka būs pa Rīgu)

Link to comment
Share on other sites

Knaabis

Vēl variants - var aizbraukt pie zvejniekiem un kādu zvejniekciemu.

Tiem noteikti ir palicis kāds vecs tīkls.

To mazliet pielāpot, iznāktu labs internets...

 

p.s. Un gandrīz par velti!

Link to comment
Share on other sites

kaspars4life
(labots)
Vēl variants - var aizbraukt pie zvejniekiem un kādu zvejniekciemu.

Tiem noteikti ir palicis kāds vecs tīkls.

To mazliet pielāpot, iznāktu labs internets...

 

p.s. Un gandrīz par velti!

 

ta pa knaabi tik var norauties :D ja nezini kadi ir zvejnieki...protams ja tiklus prasa.

Labots - kaspars4life
Link to comment
Share on other sites

specuks

Katru dienu tur braukaju garam par nelielu samaksu varu pateikt kapec sie negrib slegt inetu. Kura posma maja atrodas Lielvardes-Stirnu vai Stirnu-Bikernieku vai ari talak? Nesi piedavajis kaiminiem uzlikt routeri samesties un padalities ar inetu?

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

nevar tāpec ka nevar,kas tur neskaidrs.

ja būtu uzdevis jautājumu ,,cik jāmaksā lai varētu,,tad varbūt arī būtu saņēmis atbildi.7000Ls jo kabelis jauns jāvelk kilometrus trīs četrus.

pats dzīvoju daudzdzīvokļu mājā kur pieejams lattelekom nets,bet uz visiem astoņpadsmit dzīvokļiem ir pieejami tikai trīs ,,gali,,.

pārējie par štukām pārdesmit varbūt varētu arī dabūt.

Link to comment
Share on other sites

kaspars4life
nevar tāpec ka nevar,kas tur neskaidrs.

ja būtu uzdevis jautājumu ,,cik jāmaksā lai varētu,,tad varbūt arī būtu saņēmis atbildi.7000Ls jo kabelis jauns jāvelk kilometrus trīs četrus.

pats dzīvoju daudzdzīvokļu mājā kur pieejams lattelekom nets,bet uz visiem astoņpadsmit dzīvokļiem ir pieejami tikai trīs ,,gali,,.

pārējie par štukām pārdesmit varbūt varētu arī dabūt.

 

nav divaini, ka viss apkart kaiminos var pieslegt, bet uz manas majas nevar?

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu to, ka viņam ir privātmāja, viņš gana skaidri pateica, gan ne ļoti pamanāmi, bet skaidri gan.

 

Kas attiecas par tēmu - CAT5 kabelis maksā diezgan smiekla naudas, ja attālums ir zem 100 metriem, ievilkšanai nevajadzētu būt problēmai. Ja to negrib darīt provaideris, tiešām ar kaimiņu vari samesties kaut ko. Vienīgais, ko es nezinu, vai nepastāv kaut kādi viltīgie normatīvie akti par ainavas bojāšanu, ka nevarētu pāri pagalmam novilkt vadu pa gaisu. Ja tā, tad tiešām varētu būt problēmas.

 

Ja ir tieša redzamība, parastais bezvadu rūteris ar virzienantenu, ātrums nebūs no mežonīgākajiem, bet .11g standarts savus 20 Mbps stabili dod.

 

Tu runājot ar provaideriem neaizmirsi pateikt, cerams, ka tev kaimiņos viņi ir ievilkuši un cik tas ir tālu ~ un vai ir tiešā redzamība?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...