Jump to content

Becker z098 multimēdija


Inty
 Share

Recommended Posts

Nopirku Becker Z098 ar domu ka varēšu "piemuģīt" multimēdiju no Z201. Ieguvu programmatūru ar visu kas nāk līdz (kartes,spēles) no Z201, idzēsu original (protams backupoju pirmstam) bet diemžēl ierīce neielādējas ar jauno programmatūru. Idzēšot to ārā un ieliekot atpakal original, protams viss atkal OK. Zināmie fakti- abi šie becker dzelži ir identiski, atšķiras ar softiem, kā lai pierunā viņu darboties ar softu kam klāt multimēdija?

 

Tātad viss kārtībā, ieguvu crack un uzliku Z201 programatūru, tagad man klāt nākusi multimēdija, spēles, un daudz papildu "fīčas" tādas kā kalkulators, konvertētājs utt. Ja kādam ir jautājumi šajā sakarā, vai arī vēlas savam Z098 klāt šīs fīčas ar mani var sarunāt ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ZigmarsR

man arī ir tieši šis aparāts.

Noteikti vēlētos izmantot Tavu piedāvāto iespēju.

 

Vēl man ir interese pielikt citu veidotos un savus POI.

ļoti vēlams, lai tas būtu sasaistīts ar maps.google.com.

 

te ir divi servisi pa maksu

www.poicon.com

poiplaza.com

 

varbūt kāds šos vai citus lieto, var komentēt pieredzi.

 

Ja kādam vajadzīgs navigators ar labu Latvijas karti iesaku Becker.

Tom Tom ārpus Rīgas un lielajām pilsētām salīdzinājumā vienkārši nožēlojams.

Testēts 11. - 12. jūlijā Zemgalē, Vidzemē un Igaunijā.

Link to comment
Share on other sites

<br />man arī ir tieši šis aparāts.<br />Noteikti vēlētos izmantot Tavu piedāvāto iespēju.<br /><br />Vēl man ir interese pielikt citu veidotos un savus POI.<br />ļoti vēlams, lai tas būtu sasaistīts ar maps.google.com.<br /><br />te ir divi servisi pa maksu<br />www.poicon.com<br />poiplaza.com<br /><br />varbūt kāds šos vai citus lieto, var komentēt pieredzi.<br /><br />Ja kādam vajadzīgs navigators ar labu Latvijas karti iesaku Becker.<br />Tom Tom ārpus Rīgas un lielajām pilsētām salīdzinājumā vienkārši nožēlojams.<br />Testēts 11. - 12. jūlijā Zemgalē, Vidzemē un Igaunijā.<br />
<br /><br /><br />

 

atsuti savu e-mail, lai varu nosūtīt tev savus kontaktus uz sata@delfi.lv

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ingushelis

Nopirku Becker Z098 ar domu ka varēšu "piemuģīt" multimēdiju no Z201. Ieguvu programmatūru ar visu kas nāk līdz (kartes,spēles) no Z201, idzēsu original (protams backupoju pirmstam) bet diemžēl ierīce neielādējas ar jauno programmatūru. Idzēšot to ārā un ieliekot atpakal original, protams viss atkal OK. Zināmie fakti- abi šie becker dzelži ir identiski, atšķiras ar softiem, kā lai pierunā viņu darboties ar softu kam klāt multimēdija?

 

Tātad viss kārtībā, ieguvu crack un uzliku Z201 programatūru, tagad man klāt nākusi multimēdija, spēles, un daudz papildu "fīčas" tādas kā kalkulators, konvertētājs utt. Ja kādam ir jautājumi šajā sakarā, vai arī vēlas savam Z098 klāt šīs fīčas ar mani var sarunāt ;)

 

 

Man ar vajadzeetu tavus pakalpojumus.. vareetu man luudzu atsuutiit uz epastu savus kontaktus uz ingus999@inbox.lv

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
aigi_nr1

Nopirku Becker Z098 ar domu ka varēšu "piemuģīt" multimēdiju no Z201. Ieguvu programmatūru ar visu kas nāk līdz (kartes,spēles) no Z201, idzēsu original (protams backupoju pirmstam) bet diemžēl ierīce neielādējas ar jauno programmatūru. Idzēšot to ārā un ieliekot atpakal original, protams viss atkal OK. Zināmie fakti- abi šie becker dzelži ir identiski, atšķiras ar softiem, kā lai pierunā viņu darboties ar softu kam klāt multimēdija?

 

Tātad viss kārtībā, ieguvu crack un uzliku Z201 programatūru, tagad man klāt nākusi multimēdija, spēles, un daudz papildu "fīčas" tādas kā kalkulators, konvertētājs utt. Ja kādam ir jautājumi šajā sakarā, vai arī vēlas savam Z098 klāt šīs fīčas ar mani var sarunāt wink.gif

 

Izklausās baigi intriģējoši. Atsūti lūdzu uz shveicars@inbox.lv savus kontaktus. Vēlētos arī savam Z098 uzlikt Z201 visas fīčas.

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Vaitad viņi visi nav ar WIN4;5 ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...