Jump to content

kautkāds sviests ar numura [ne]noteikšanu


Lapais
 Share

Recommended Posts

gļuks sekojošs: dzīvojos pa virtuvi, dzirdu ka istabā 2.stāvā zvana mobilais (kad es mājā, telefonu pie miesas neturu). Rāpjos uz 2.stāvu lai atbildētu pa telefonu, bet nepaspēju, zvanīšana beidzas. Skatos zvanu sarakstā - NEKĀDU zvanu nav! Neviens nav zvanījis, man tikai izklausījās! OK, ja tas 1x, po*** kaut kas nogļukoja, man vai LMT, vai telefonam... Bet tas atkārtojas pa laikam! Ir čomi man teikuši ka es neatbildot uz zvanu... Šķiet, tas sākās kad man bija vēl iepriekšējais telefons (Nokia 6610), tad nomainīju aparātu uz Nokia 6233 un vai sagadīšanās bet kādu laiku piemirsās šī problēma. Un tagad atkal... Varbūt SIM karte jāmaina? Varbūt operators gļuko? Vai citiem arī tā gadās?

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Jep, man ar 6610 tas pats pāris gadus atpakaļ bija... Hm, mājā poltergeists nedzīvo?

Link to comment
Share on other sites

par to operatora stacijas ķibeli: vispār varētu būt... šķiet ka ārpus mājas tāds gļuks nav novērots. Ir gadījies ka telefons bikšu kabatā, braucot pie stūres kamēr izmakarē laukā no kabatas jau vairs nezvana, bet apskatos zvanu sarakstā un redzu kam atzvanīt (vai neatzvanīt ;) . Ir bijis kad es tūlīt pēc tā "spoku zvana" mēģinu zvanīt no cita (BITE vai LTC) telefona uz savu LMT numuru un viss kā vajag: numurs uzrādās un netabildētajos arī paliek...

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers
Hm, mājā poltergeists nedzīvo?

 

Es to biju domājis nopietni... kaut kad nākamajā vīkendā būs "pavediens" (aļa, Artanis, ze latvioskotājs) par šo tēmu...

Link to comment
Share on other sites

nekādus medikamentus izņemot reizēm citramonu (pret galvassāpēm) nelietoju. Numurs darbadevēja, tāpēc SIM kartes vai numura maiņa apgrūtināta. Un numuru mainīt tā kā negribētos, vecie klienti, haltūras, etc...

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Ja baterija švaka , neuzlādēts . Pieņemot zvanu slodze liela , uz mirkli atrubas (daļēji) , nometot zvanu spriegums ceļas , telefons ieslēgts , bet neatbildēto zvanu nav paspējis pierakstīt . Kā variants kamēr nav citu labāku skaidrojumu .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...