Jump to content

Klaviatūrai un pelei aizdomīgi ātri beidzas baterijas


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Man darbā ir Logitech LX 710 wireless desktop. Spriežot pēc reviewiem, bačām vajadzētu vilkt kādus 6 mēnešus pelei un pāri gadam klavierei. Taču es viņas dabonu mainīt gandrīz katru mēnesi, ja ne biežāk. Sāk jau kaitināt. Man galīgi nav pieredzes ar bezvadu klavierēm un pelēm, tāpēc gribētos zināt, vai tas tā ir normāli, vai tomēr kaut kas nav riktīgi. Iespējamie iemesli, kas nāk prātā, ir:

  • Es esmu programmētājs. Klaviatūru lietoju 8h dienā diezgan aktīvi, pele arī tiek izmantota diezgan;
  • Bačas ir kaut kādas defaultās, kuras dod sekretāre. Minu, ka nav gluži tās dārgākās, kas veikalā pieejamas...
  • Pelei ir podziņa "izslēgt", taču es to neizmantoju, un pele stāv ieslēgta visu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Lietoju lēto Logitech bezvadu peli vidēji 2h dienā. Baterijas, ne tās dārgākās, tur šādā režīmā ~2 mēnešus. Domāju, ka 8h dienā aktīvi programmējot darbība 1 mēnesis ir normāla parādība.

 

P.S. man gan pamācībā nebija minēti 6 mēneši...

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

lietoju lētu bezvadnieci par 13 ls .. ķīniešu variants. bateriju maiīšana īsti nekrata, jo peles signala uztvērejā ko kabina pie usb porta klāt iekšā ir lādētājs un lādējaas bacas nāca līdzi 4 gam.. 2 izmantojās un 2 lādējās.. bēdu neiznu jau otro gadu >.<

Link to comment
Share on other sites

versatile

pasīvi lietoju Logitech MX1000 jau kuro gadu.

tur dafiga. Toties, kad nosēžas, tad vienmēr tad, kad nevajag. Pāris stundas uz bāzes un atkal mēnesi - divus rukājam. Moš pat retāk jālādē...

Link to comment
Share on other sites

Uztvērējs praktiski tiešā redzamībā 30cm attālumā turpat uz galda... OK, tad citiem arī iet pa 1-2 mēnešiem. Moš tad nav tik traki man. :p

Link to comment
Share on other sites

Vilx-, welcome to the club! :)

 

Man ir tieši tāda pati klaviatūra un pele. Un baterijas tur tieši necik. Nu tas gan pārspīlēti, bet nekādi 6 vai 3 mēneši nav.

 

Starp citu - manuprāt, ar baterijām tur ilgāk nekā ar akumulatoriem. Kā arī man bija viens turbo vai quick charger akumulatoriem, kas tos nobeidza tā, ka ik pa pāris dienām jālādē no jauna. Tā kā, ja izmanto akumulatorus, tad varbūt tie ir beigti vai tuvojas tādai stadijai.

Link to comment
Share on other sites

Manai Logitech pelei baterijas tur jau 2 nedelas un 2 dienas. Iznemu baterijas no iepakojuma un uzreiz ieliku pelei, neuzladejot. Pagaidam vel nav zinams, cik ilgi tures, jo bezvadu komplekts tikai pirms2,5 nedelam iegadats.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...