Jump to content

Iesakiet spēļu pulti


aywars
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Draugs ir dažādu sporta spēļu cienītājs (uz PC), un vēlos viņam uzdāvināt PC spēļu pulti..

 

Summa, ko esmu gatavs samaksāt ir ~25 Ls.. Būtu baigi labi, ja pults būtu bezvadu + lai strādātu uz Windows XP..

 

Izskatīties varētu apmēram tā: PULTS.. It kā sliecos uz logitech, bet droš ka der arī citi ražotāji..

 

Varbūt kāds var ko ieteikt? Ja pieliktu linku, kur var nopirkt, vispar būtu ideāli..

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Ja tas logitech rumblepad 2 velk pari 30 Ls.. a otrais variants ir vadu, un tie "stiki" kaut kaa jociigi izvietoti.. vai mazs ir eerti, kad abi speles laikaa jalieto?

Link to comment
Share on other sites

aywars tava bildē norādītā pults ir ļoti laba. Man pašam tāda ir jau vairākus gadus un esmu vairāk kā apmierināts - klāt softs ir uzdevumu augstumos, ar to var jebkurai programmai nomapot visas pogas(tās mapo no klaviatūras pogām piem. "M" tagad būs uz pults poga 10).

Link to comment
Share on other sites

(labots)

HOPPER.. Mhm.. paldies par viedokli.. Cik saportu šī pults ir pieejama tikai vadu? Nu ja tā, var jau iztikt.. Vienīgais es te skatos to pulti pa Latvijas veikaliem un gandriiz visam ir ielikts iekavās (REF - refubrished).. Vai tādu nopērkot nevar "iegrābties"?

 

EDIT: Kadam ir viedoklis par ŠO TE? It kaa cenu kategorija iistaa + bezvadu.. tik ražotājs kaut kāds "ļevijs"..

Labots - aywars
Link to comment
Share on other sites

itanium

Nu x360 podģelka, bet nu izskatās daudz maz normāla.

Man jau x360 pultis patīk, ļoti ērtas.

Link to comment
Share on other sites

vienīgais ko varu ieteikt no savas pieredzes, pirkt pulti ar 4 pogām labajā malā. nopirku ar 6 takā segai domāju būs krutāk ka vairāk pogas :< bet nav ērti ja pierasts ar 4 rukāt uz pleiša

Link to comment
Share on other sites

+1 Logitech ražojumiem. Pašam tāds mājās mīt, tikai ar vadu.

Link to comment
Share on other sites

salmons

patiesiba es savu rumble 2 pad wireless varetu notirgot pa cik nelietoju. prince of persija paspeleju un ar to ari viss beidzas. pat garantija vel kadu gadu ir...vizuali ari vinai jabut ka jaunai ar to lietosanas intensitati :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...