Jump to content

Overclockings uz Intel E1400


Adihash
 Share

Recommended Posts

Kāds varētu palīdzēt kam ir šāds overklokots procis? (Pašam ir, bet vēlos, lai pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā :D )

 

 

MB / GA - P35 - DQ6

CPU / Intel Celeron Dual Core E1400

RAM / 2GB DDR2 800MhZ

HDD / 320GB

PSU / 400w

Labots - Adihash
Link to comment
Share on other sites

Par kādu palīdzību tu runā?Tu pat savas sistēmas paremetrus neesi nosaucis...

Link to comment
Share on other sites

Adihash
Par kādu palīdzību tu runā?Tu pat savas sistēmas paremetrus neesi nosaucis...

runāju par palīdzību overklokot proci...

Link to comment
Share on other sites

vispirms tev japalasa pamacibas - OC prieksh tejkanaam :D

pec tam kad tev radisies konkreti jautajumi un neskaidribas

tad uzdod uz shejieni

Link to comment
Share on other sites

runāju par palīdzību overklokot proci...

Tad turpini runāt...

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Kāda jēga ko tādu klokot? Uzmounto normālu CPU un kloko, šo klokot nav vērts. Reālu jaudas pieaugumu nesajutīsi. Jo šo tu tik talu nevari uzklokot lai tev būtu voltāžas jāmaina utml.

Link to comment
Share on other sites

Adihash
Kāda jēga ko tādu klokot? Uzmounto normālu CPU un kloko, šo klokot nav vērts. Reālu jaudas pieaugumu nesajutīsi. Jo šo tu tik talu nevari uzklokot lai tev būtu voltāžas jāmaina utml.

nu piemēram daži nevar būt tik bagāti, kā tu, pirkt visu jaunu, ir arī kāds, kas sēž uz kkā veca arī! ;)

Link to comment
Share on other sites

Jo šo tu tik talu nevari uzklokot lai tev būtu voltāžas jāmaina utml.

To tu saki no personīgās pieredzes?

Link to comment
Share on other sites

Edgars15
Kāda jēga ko tādu klokot? Uzmounto normālu CPU un kloko, šo klokot nav vērts. Reālu jaudas pieaugumu nesajutīsi. Jo šo tu tik talu nevari uzklokot lai tev būtu voltāžas jāmaina utml.

 

Jutīs jaudas pieaugumu.

Kas Tavā skatījumā ir normāls CPU?

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator
To tu saki no personīgās pieredzes?

 

Nu as nav no pieredzes, vienkārši nedomāju ka kāds celerons tur drūmo klokošanu. Es savu veco E8200 klokoju līdz 3.2GHz un nekādu papildu iestatījumus nemainiju (By default stāvēja auto režīmā voltāžas) ABit IP35P platei.

 

nu piemēram daži nevar būt tik bagāti, kā tu, pirkt visu jaunu, ir arī kāds, kas sēž uz kkā veca arī! ;)
es neesmu bagāts, vienkārši zinu kur daudz ko daudz lētāk kā latvijā var iegādāties. Datoru kuru lietoju tagad saliku pa 620$ - skatīt signature
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Neapgalvoju ka šo visu var dabūt kā veikalā un vairumā.

 

Normāls CPU? kaut kas kam ir divi kodoli virs 2.33GHz un L2 kešatmiņa 3MB un uz augšu plus FSB 1066MHz un uz augšu.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu as nav no pieredzes, vienkārši nedomāju ka kāds celerons tur drūmo klokošanu. Es savu veco E8200 klokoju līdz 3.2GHz un nekādu papildu iestatījumus nemainiju (By default stāvēja auto režīmā voltāžas) ABit IP35P platei.

Kā tad šo varētu nosaukt?Uz gaisa...

8l4ci6rulsq4dscjte64.jpg

 

Ikdienā tādu var uz 3Ghz kurināt, vai pat vairāk atkarībā no eksemplāra, pārējās sistēmas un roku leņķa..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

man tieshi shitaads ir. vispar diezgan drankjigs prieks overclocka un ne tikai. drankjiigs arii kopumaa. irtieshi taka juzeris DannyDiktator saka. ko var gribet no 512 L2 cache. ofisa luuznis. es dabuju tikai 15% klaat.  tiiklaa diezgan pretruniigas atsauksmes esmu lasijis. vieni saka, ka 3Ghz varot dabut diezgan veesi, un strada stabili. citi saka, ka vins vispar nedzenaas. nu manaa gadiijumaa taa arii ir, jo sistema strada stabili ar max 2.3 Mhz. viss kas ir augstak juuk praataa :lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

 

jocīgs tu esi, ja domā, ka nejutīs jaudas pieaugumu. Nezinu, no kurienes tu tādas muļķības rauj, varbūt vajag vairāk lasīt no tiem, kas kaut ko saprot, nevis runāt. reku E1400 apskats ar visu OC - http://forums.techpowerup.com/showthread.php?t=73342 (un tādu ir ne mazums). Man acis rāda nepareizi, vai tiešām no OC ir kaut kāds jaudas pieaugums? umņiks. Vajadzētu dalīt sodus šitādiem profesoriem.

Labots - Lapelis
Link to comment
Share on other sites

bliezeejs

protams ir juutams pieaugumss. mana gadijuma palaizhot cpumarku tieshi 15% :lol:

 

 

 

Lapelis, nav divu vienadu CPU, 3ghz no tada dabut ir baiga veiksme. un beigas tas CPU tapat ir un paliek celerons, ar savu nozhelojami mazo L2, dzen cik gribi vins tapat buus leens.

 

 

Link to comment
Share on other sites

kam viņš būs lēns? Par spēlēt topikā nekas nav minēts. Savukārt wordam atliektiem galiem.

WPA paroļu laušanai arī serveru klasteris būs kā spļāviens jūrā.

Link to comment
Share on other sites

bliezeejs

kam viņš būs lēns? Par spēlēt topikā nekas nav minēts. Savukārt wordam atliektiem galiem.

WPA paroļu laušanai arī serveru klasteris būs kā spļāviens jūrā.

 

vins ir leens jau darot parastasas lietas uz xp. nemaz nerunaajot par vistu. tici man, man taads ir, es zinu par ko es runaju. vari paskatiities arii benchmarkus tiiklaa. prieks divkodola procesora vienakarshi nozhelojami raditaji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Brainless

Nu es nopirku E1200 ne jau tapēc, lai uz defaultām frekvencēm darbinātu. Ikdienā turu uz 3,11Ghz un jaudas pieaugums pret neOC ir jūtams, kaut vai mērāms 3Dmark'05 punktos. Stalker: Clear Sky uz 1280x1024 gandrīz viss uz max. Ja tai pašai sistēmai ielieku q6600@3.6Ghz, tad pieaugums 3Dmarkās ir apm 6000 markas, var to pašu clear sky spēlēt gandrīz visu uz max ar 1900x1200.

Mans viedoklis, ka ir jēga pirkt lētu CPU, kam var veikt gadrīz 100% OC, price/performance šajā gadījumā ir ļoti laba attiecība.

Link to comment
Share on other sites

Es labāk nopērku labu un vēlāk klokoju kad spēles attīstījušās.

 

Mans E4300 2.33Gzh tagad 3.2GHz katru dienu kurinās, bet man sen jau garantijas laiks garām, kad nokūpēs tad ņemšu iX sērijas proci un supportējošu MOB,.

Link to comment
Share on other sites

Brainless

Es nez, man kaut kā žēl iztērēt pāris simtus Ls par proci, kas pēc 2 gadiem dabonams pa pārdesmit Ls, un spēles tāpat verās... Tas tāpat kā pirkt mobli pa 300Ls un pēc 2 mēn. viņš ir mazcenas un katram skolniekam :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Nu es nopirku E1200 ne jau tapēc, lai uz defaultām frekvencēm darbinātu. Ikdienā turu uz 3,11Ghz un jaudas pieaugums pret neOC ir jūtams, kaut vai mērāms 3Dmark'05 punktos. Stalker: Clear Sky uz 1280x1024 gandrīz viss uz max. Ja tai pašai sistēmai ielieku q6600@3.6Ghz, tad pieaugums 3Dmarkās ir apm 6000 markas, var to pašu clear sky spēlēt gandrīz visu uz max ar 1900x1200.

Mans viedoklis, ka ir jēga pirkt lētu CPU, kam var veikt gadrīz 100% OC, price/performance šajā gadījumā ir ļoti laba attiecība.

 

Ko tu tagad te lej, ja nav high end vga neko tu tur uz max nepaspelesi, lai butu vismaz spelejams fps

Link to comment
Share on other sites

Brainless

Es neteicu, ka man ir iebūvētā VGA :devil: salīdzināju procesorus tikai. Man žēl, ka Tev neiet stalkeris uz max, spēle jau skaista ;) Ar fraps neesmu mērījis, bet, ja fiksi var nomērķēties un iešaut skrienošam pacanam galvā, tad viss ir kārtībā ;)

 

Doma tāda - OC ir OK ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu es nopirku E1200 ne jau tapēc, lai uz defaultām frekvencēm darbinātu. Ikdienā turu uz 3,11Ghz un jaudas pieaugums pret neOC ir jūtams, kaut vai mērāms 3Dmark'05 punktos. Stalker: Clear Sky uz 1280x1024 gandrīz viss uz max. Ja tai pašai sistēmai ielieku q6600@3.6Ghz, tad pieaugums 3Dmarkās ir apm 6000 markas, var to pašu clear sky spēlēt gandrīz visu uz max ar 1900x1200.

Mans viedoklis, ka ir jēga pirkt lētu CPU, kam var veikt gadrīz 100% OC, price/performance šajā gadījumā ir ļoti laba attiecība.

 

Jasaka, ka E1200, kas stabili griezhas uz 3,1 ghz, ir kautkas nereaals. Kadu deeli tu lieto?

Link to comment
Share on other sites

Jasaka, ka E1200, kas stabili griezhas uz 3,1 ghz, ir kautkas nereaals. Kadu deeli tu lieto?

 

3.00Ghz turēja AsRock Turbotwins2000 un Asus P5B-Deluxe, 3.11 tagad ar Asus P5K-E. Iespējams, ka iet arī augstāk, vienkārši man dzese ir stock Q6600 ar vara serdi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...