Jump to content

Vai banka var noņemt visu naudu ?


Gliemis
 Share

Recommended Posts

Smirnoff

Atmaksas grafiku, pilnīgi mierīgi, var sastādīt arī ar tiesu izpildītāju. Vajag tikai gribēt.

Link to comment
Share on other sites

"ASV zvērināto tiesa kādai amerikānietei par 24 dziesmu nelegālu lejupielādēšanu piespriedusi 1,92 miljonu dolāru (967 680 latu) soda naudu."

Ko darīt tam cilvēkam? Sastādīt atmaksas grafiku :grin: ar banku. Vienīgais variants kravāt čemodānus un doties uz austrāliju vai kur citur.

 

maksātnespējas procedūra un miers mājās pēc dažiem gadiem. Tak šitām prāvām galvenais PR funkcijas veikt, gan pēctam vienosies par nebūt ne tik astranomiskām summām, ka tik citus "lādētājus" pabiedēt

Link to comment
Share on other sites

Ar tiesi izpildītāju gādību, bankai IR tiesības noņemt naudu no konta līdz pēdējam santīmam, arestēt kontu utt.

Tāpat arī tiesi izpildītaji mēdz regulāri pārbaudīt vai pacients nav atvēris vel jaunus kontus citās bankās un uzliek inkaso un arestu arī tiem. Ka arī ar bankas palīdzību var uzlikt kontam mīnusa bilanci. Kas ir muļķīgākais, jo ja pacientam nav kredīt līgums tieši ar šo banku un nav noticis parāda cedējums... hehe.. principā banka atmaksā sava klienta naudiņas.

 

Labak ar kreditoriem vienoties laicīgi, ka arī - tiesas spriedums stājas spēkā 30 dienu laikā, vel pēc 30 dienām lietu nodod tiesu izpildītājiem.. tiešām 60 dienu laikā ne ko nevarēja iemaksāt? Ja tiesu izpildītajs redz, ka cilvēks cenšas - viņi nav drastiski.

Link to comment
Share on other sites

Jeraldino

Animal Tu nu gan zagnul. Gribētos redzēt ar kādiem līdzekļiem parādu piedzinēji var uzlikt kontam mīnus bilanci, ja pat VID netiek konta overdraftam klāt.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag overdraftu :)

Vajag tikai LR Tiesas ieceltu tiesas izpildiitaaju - viss ;)

Gribi dereet? ;)

 

Tu laikam lasīt īsti nemāki... sapratu kādēļ inkasso minēji... bet izlasi kārtīgāk... vai arī pastāstīšu tiem kam nav saprotams uzreiz...

Kad kontam uzliek inkasso bet konta NAV pietiekami daudz naudas, ir klienti, kuriem banka nosacīti nāk pretim un pārskaita visu summu, tādējādi izveidojot kontā mīnusu, kuru piedzīt tālāk no klienta nav likumīga pamata, kā vien tikai paļauties uz klienta godprātību (tā notika manā gadijumā). Parastā prakse tomēr ir inkasso un konta arests.

Labots - Animal
Link to comment
Share on other sites

Jeraldino

Nu tad man ir jautājums ko Tu saproti ar negatīvu bilanci? Ja inkaso, tad to nevar saukt par negatīvu bilanci. Jebkurā gadījumā inkaso nolasa no konta tikai to kas stāv ar + , respektīvi pie overdrafta netiek klāt. Bet ja tā tiešām ir ar to negatīvo bilanci, ka banka aizskaita izpildītājiem kontā neesošu naudu, tad jāspiež roka bankai un jāsaka lielais paldies par sponsorēšanu :)

 

P.s: incatni kura banka piekopj tādu biznesu, cik zinu, tad swensoni nē

Link to comment
Share on other sites

Es overdraftu fispaar nepiemineeju.

Šo praksi piekopj ex Hansa banka, DnB Nord un Nordea. par citaam man zinju nav. Man pašam tas notika ar DnB Nord

Link to comment
Share on other sites

Jeraldino

Nu nez, nez, apjautāšos bankas darboņiem rīt :)

Kā tad īsti ir? Piemēram , ja izpildītāji grib iekasēt no tavis 3000, kontā ir 100, tad vienā jaukā dienā tu pamodies ar konta atlikumu -2900 ?

Link to comment
Share on other sites

Vareetu paraadiit Tev manas lietas leemumu un informatīvo veestuli no tiesu izpildiitaaja, kaa arii sekojoshu skaidrojosho veestuli no bankas kaadeelj taa sanaaca ;)

Bet tad no Tevis pienaaktos kaste ar alu :D

Link to comment
Share on other sites

Jeraldino

Tam ko saka NC es varētu piekrist, jo apenes ir mans īpašums, respektīvi to var atņemt, bet kā var iebombīt kontu ar mīnusu, to gan nesaprotu. Sanāk ka atņēmuši ne manu, bet bankas naudu. Nu ko jāsaka paldies bankai par dzēsto parādu :D

Link to comment
Share on other sites

Neviens tev neko nav atņēmis, izņemot apenes. Tie mīnusi ir kārtējais tava parāda atspoguļojums uz papīra/internetbankā/whatever..parāds nekur nepazūd

Link to comment
Share on other sites

Jeraldino

Es jau arī saku ka kontā nevar būt ar mīnusu ;)

Animal mēģina iegalvot pretējo

Link to comment
Share on other sites

Jeraldino

Iepirkumi ar kartēm tas ir cits case. Bet situācija ka banka izpildot inkaso ielaiž kontu mīnusos nav iespējama. Inkaso pat netiek attiecināts uz overdraftu.

Labots - Jeraldino
Link to comment
Share on other sites

Nē, nē Jeraldino runā par lietu un pareizi.

 

Konts nevar būt mīnusos, atvilkt var tikai no plusā esošās naudas.

 

man kontā rādas -0.03ls :D

 

 

 

Nevienam tas neinteresē, jo tie 3 santīmi mīnusā ir radušies pavisam citādākā situācijā.

 

tādiTiesu izpildītāji mīnusu nevar uztaisīt.

 

nē ar to nepamodīsies

bet pamodīsies ar klauvējumu durvīs aiz kurām būs Ments tiesu Izpildītājs un 2 liecinieki ...

un iznesīs pat tavas apenes ārā ....

 

 

Reāli drīkst, bet ir noteikts, ka pārdošanas izdevumiem ir jābūt samērīgiem attiecībā pret ieguvumu, tātad reāli dzīvē ko par tādiem veciem sūdiem var dabūt? NEKO. Tikai jāmaksā par nešanu % pārdošanas organizēšanu & izsoli utt. rezultātā tas neatmaksājas līdz ar to tādus nenese arā.

 

Izņēmums varētu būt simbolisks pārāds ja prasītājs piekrīt ņemt tās apenes sev :)

 

 

Reāli normālu cilvēku vidē tāds gadījums ir bijis pēdējo gadu laikā?

 

Tad jau nepieciešams deklarēties zem tilta un nekādu problēmu nebūs :D jo loģiski, ka dzīvoklis vai īpašums jau pieder kādam citam ja līdz tam ir sanācis nonākt.

 

KĀ IR?

Link to comment
Share on other sites

Jeraldino

A interesanti kā tad īsti ir ar to maksātnespēju štatos. Nu ok, nodeklarē ka esi bankrotējis, bet līdz ar to tak trāpi visos iespējamos kredītiestāžu šitlistos, attiecīgi kaut kādi aizdevumi nav vairs iespējami, ne tuvākā, ne tālākā nākotnē. Vai ne tā?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
Jebkurš konts var būt mīnusos.

nepareizi...

tikai konts, kuram piesaistiita krediitkarte :) taapeec taa arii ir KREDIITkarte.

 

Bet situācija ka banka izpildot inkaso ielaiž kontu mīnusos nav iespējama. Inkaso pat netiek attiecināts uz overdraftu.

ja lieta nonaak liidz inkaso, tad kaada veel runa var buut par overdraftiem? O_O

kura ir taa daasnaa banka?

Link to comment
Share on other sites

Ķirzak, tehniski mīnusos var būt. Tikai diiiikti maziņos, nu un tāpēc neskaitās :)

Man pašam ir tā bijis - Hansenē kontā bija ap 0 bet vienu piecīti varēju noņemt.

Pēc tam bankā teica, ka tas ir tāds tipo "avārijas NZ" -9.99ls laikam bija tas max mīnuss bez kredītlīnijas.

% par šito gājienu gan nepateikšu, iespējams ka nekādi, pārāk sīka summa.

 

Kredītkartes konts var būt mīnusos. Tikai neiesaku tajos iebraukt... % tādi ka maz neliksies.

Proti, ja iztērēts viss kredītlimits un vēl tiek tērēts.

Arī kontam ar overdraftu vai piesaistītu kredītlīniju var būt mīnusi.

 

Bet "standarta" kontam - bez dažādām kredītfīčām nekādi mīnusi nevar būt.

Nu neskaitot manis pieminēto, bet tā tas ir Hansenē/Swed, par citām bankām nepateikšu.

Link to comment
Share on other sites

Jeraldino

drunk_lizard runa iet par situāciju kad overdrafts bija iedalīts pirms inkaso.

piemēram - Ir komercsabiedrība ar kontu bankā, ar kredītlīniju a.k.a. overdraftu un ar kredītsaistībām pret banku. Vienu jauku dienu atnāk VIDs un uzliek inkaso kontam par nodokļu parādiem. Un tagad seko pats labākais, teorētiski SIA vairs nevar nomaksāt kredītsaistības, jo konts ir bloķēts, bet praksē ir tā, ka banka pasmeļ sev vajadzīgo no overdrafta, kam VIDs netiek klāt. tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos banka ir nodrošinājusies labi:)

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Jeraldino, ir bankas, kas iedala krediitliiniju PEEC konta inkaso ? O_O

vienkaarsji, tiko kaa kontam inkaso, taa klientam tiek aprieztas visas liinijas)

 

bet praksē ir tā, ka banka pasmeļ sev vajadzīgo no overdrafta

banka pasmelj sev procentus no savas naudas?

beidzot utopija ir klaat!

Link to comment
Share on other sites

Jeraldino

Nu beidz, tā ir reāla situācija ar to overdraftu un inkaso. Laiku pa laikam ienāk ieskaitījumi kontā, kapēc lai banka pārtrauktu kredītlīniju? Protams ja ir situācija, kad overdrafts tiek izsmelts līdz maksimumam un netiek papildināts tad savādāk, bet tā, kapēc lai banka slēgtu overdraftu, ja tā tai ir vienīgā iespēja saņemt savu ikmēneša maksājumu no klienta.

 

A par kredītlīniju apgriezšanu pie inkaso nu gan nav taisnība. Kredītlinijas apgriezšanas iemesls var būt pamatsummas un procentu nemaksāšana, bet nekādi ne inkaso.

Labots - Jeraldino
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

atvaino, kaadi maksaajumi laiku pa laikam? kontam inkaso un visa ienaakosjaa nauda nekaveejoties tur arii nonaak...

no kurienes tad tie procenti tiks njemti? O_O

tu biku putrojies :>

Link to comment
Share on other sites

Jeraldino

Ne, putrojies Tu. Inkaso nepārķer ienākošos maksājumus. Ienākošie maksājumi iepil kontā, no sākuma sedzot negatīvo bilanci, a.k.a. overdraftu un kad tas ir piepildīts, tad kontam rodas pozitīvā bilance, uz ko darbojas inkaso. Respektīvi ja kontam ir bilance -1500Ls (darbojas overdrafts) un ienāk maksājums 2000, tad pa inkaso aizskrien tikai 500Ls.

Tas ka SIA nevar neko izskaitīt no konta (arī no overdrafta) tas ir fakts, bet banka savu paņemt var.

Labots - Jeraldino
Link to comment
Share on other sites

Ok jeraldino... ja esi ar mieru sadareet uz mana vecaa paraada apjomu, es Tev nosuutiishu epasta dokumentus - tiesas leemumu, riesu izpildiitaaja informativo veestuli un sekas - bankas konts ar miinusu, lai gan nekad nekaadi krediiti nav pieshkjirti un bankas skaidrojums kaadeelj tas taa - inkasso no tiesu izpildiitaaja. Esi gatavs dereet? Tu tachu esi 100% paarliecinaats par savu taisniibu... veesi uzreiz vineesi

Link to comment
Share on other sites

Jeraldino

Un Tu gribi teikt, ka banka Tev tagad lauž procentus par negatīvu konta bilanci? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ar banku man vispaar sakaraa ar to gadijumu bija ljoti interesanta saruna, jo...

es nelūdzu man naudu aizdot, manaa info raada, ka man nekad nav bijusi piešķirta kredītlīnija vai overdrafts unjoprojam nav. Tb tīri no juridiskā viedokļa, es bankai neko neesmu paradā :D Bet nu es eniivei shad un tad pa sotakam aizskaitu, jo parāda vien biju/esmu, nav ko liegties.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...