Jump to content

DM800 klons


KazhaB
 Share

Recommended Posts

Kādu mēnesi atpakaļ sarakstījos ar vienu ķīnišu ražotāju kuri cep dm500 klonus un jautāju kad būs pieejami DM800 kloni un kāda būs cena, toreiz shamais atbildēja ka DM800 ir testa stadijā, vakar saņēmu meilu:

 

Dear Karlis,

How are you!

I am Frank from silica co.,ltd and I'm in charge of the export business here.

DM800 is on sale at present. I want to know whether you are still want to purchase?

I attached the price list for your reference. if you need exact quote please know me the quantity and shipping address.

It's my pleasure you to order some samples for your close inspection and test whether it is suitable for your market.

Here are some info about our cooperation:

-Delivery time: 1-7 work days

-Payment terms: T/T, Paypal, Western union

-Trade terms: FOB/CIF

Hope there would be good cooperation between us.

Best regards,

Frank

Sampļa cena 265$ ja ņem vismaz 100 gb tad cena 230$ bez shiping, tā ka simts punkti ka tuvākajā laikā unisatā parādīsies 800-tie kloni minu ka cena būs apmēram 150-180 Ls

Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Vispaar interesanti! Buss vien jaapagada kameer kaads nopirks un uzrakstiis atsauksmes par klonu.

Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka pašreiz Latvijā varēs savākt 100 interesentus...

Bez tam, tas ir tīrākais kaķis maisā - nav skaidrība vai uz tā iet viss tas pats, kas uz oriģinālā DM-800

Vispirms jāpatestē.

Link to comment
Share on other sites

Sampļa cena 265$ ja ņem vismaz 100 gb tad cena 230$ bez shiping, tā ka simts punkti ka tuvākajā laikā unisatā parādīsies 800-tie kloni minu ka cena būs apmēram 150-180 Ls

[/size][/font]

Es domāju ka 800kloni varētu parādīies unisatā, bet nu cena būs kā par oriģinālo tāds nu ir latviešu bizness

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Ķīnietis labu laiku ir pārdošanā,tikai viņam nav sim kartes iekšā

http://www.sat-digest.com/forum/viewtopic.php?t=31695

Новость с официального сайта (10.06.2009):

 

Цитата:Dream announces launch of new verifcation system

 

Dream-Multimedia has developed an innovative verification system for its customers.

A plugin can be started on the Dreambox, which will display a verifcation number.

This number can then be entered on our website to obtain immediate information about whether or not you have an original Dreambox or a forgery.

 

For this reason, we will forgo the Dream security holograms on our receivers and packaging from now on.

 

With this measure we want to continuously optimize our customer support and avoid uncertainties in the future

 

 

Dream-Мультимедиа разработала инновационную систему проверки для своих клиентов.

Плагин можно будет запустить на Dreambox, который будет отображать проверочный номер.

Этот номер можно будет ввести на нашем веб-сайте для получения оперативной информации о том, стоит у вас оригинальный Dreambox или подделка.

 

По этой причине, мы будем отказываться от Dream security голограмм на наших приемниках и упаковках.

 

Таким путем мы хотим оптимизировать нашу службу поддержки клиентов и избежать непоняток в будущем.

 

За русский перевод - Специальное спасибо - dillinger

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Nu jā varētu jau būt ka shamos paralēli vairākās rūpnīcās cep augšā, acīmredzot tie ar kuriem es sarakstījos, nedaudz tādi lēnīgi :) !!!

 

Par to ka unisats baidītos ņemt 100 gb. tam es pilnīgi nepiekrītu, jo apmēram ir dzirdēti kādos apjomos tiek iepirkti un realizētu 500 kloni (blackbox, optibox, flexbox u.t.t.) tie točna tiek ņemti pa 500 un vairāk vienā partijā!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds paņemtu un patestētu un atsauksmes būtu labas, tad mani varēetu pieksāitīt pie viena no gribētājiem.

Link to comment
Share on other sites

Unisats par 250 Ls jau tirgo klonus. Prasīja kapēc tik lēti, un tie paši pateica ka kitajoza...

Link to comment
Share on other sites

Nemaz tik lēti nav...... :clapping: Izkatās, kad baigi vārās.....

Nav lēti, es domāju ka oriģinālie ir pa lēto, bet nekā, kitajozas. pirkums izpalika, nav vērts riskēt par tādu naudu

Labots - tino
Link to comment
Share on other sites

Nu es vismaz pa 250Ls kiinieti nenemtu un arii pazinjaam neiesaku! Pa 150Ls veel vareetu domaat, bet ne jau par 250! Tad jau labaak veel 70 (tad ja labi meklee) pielieku un nemu originaalo!

Visu laiku dziivot bailees ka kautkas var notikt un baidiities no jauniem imidziem, nu nee!

Uzskatu ka HD uztveereeji pagaidaam eksistee tikai DM8000 un DM800. Citus varu nosaukt tikai par meesliem! Kops esmu notesteejis arii Kathrein tad varu teikt ka es un mani pazinjas taadus muuzaa vairs nepirks! Briesmiigi jau nav, bet visu laiku kautkas notiek un nestraadaa kaa vajag. Ieveeriibas cieniigs dzelzis ir Octagon, bet uzsveru tikai dzelzis! Nelielass ceriibas veel lieku naakotnee uz AZbox, tachu lielas ticiibas tam nav! Ja nemam veco labo DM500 un kiinieti tad protams labaak izveeleetos kiinieti jo tas maksaa tikai 50-70Ls! Bet maksaat 250Ls par nezinaamas izcelsmes DM800 vai veel jo vairaak par DM8000 nu nekad!

Link to comment
Share on other sites

To,ka nezinīši par tādu naudu to klonu pērk ,vēl varētu saprast.

Tomēr cilvēkam ,kurš daudzmaz orientējās tehnikā,vajag sevi ļoti necienīt,lai pēc tā pirkuma čāpotu :-(

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu jūsu viedokļiem. Stulbi, ka mūsu tirgotāji šitā darās... Nu nekas, ir jau vēl eBay... Un Vācijas tirgoņi klonus noteikti netirgos (vai arī...?)

Link to comment
Share on other sites

Jā, vēlreiz atgriežoties pie tām cenām.Vācijas e-shop DM800HD maksā 372 EUR,versand 15 EUR ,tātad kopā 387x0,7 ~270 Ls.Elementāri nopērkot bez VAT būs 270x0,81 ~220 Ls :) -Šķiet vienkārša aritmētika?

P.S. Cik maksā orģināls mūsu bodēs?Par kloniem vispār nerunāsim....Biznesmeņi nedataisītie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
DreamMuca

nu kameer nevar iisti ieskatiities "kas laaciitim veederaa", zinaamas aizdomas gan ir.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Nu pa šo laiku ir kādam sanācis notestēt DM800 HD PVR??? Tagad jau vispār viņi pa 150Ls!!!

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Bruketajs

Teikšu, kā ir - tieši tāpat, kā pirmie dm500, arī šie, ko tirgo vietējie "importētāji" ir draza - karst nemērā (daudz vairāk kā oriģināls, kas jau nav vēsais), beidzas nost bez īpaša iemesla un ar to pašu imidžu strādā lēnāk. Un tas maziņais sīcošais propellerītis ir atsevišķas tēmas vērts...

Pagaidām es pat ienaidniekam neieteiktu klonu, bet arī oriģināls nav gluži pieņemams ārprātīgās cenas un mūsu turīguma dēļ.

Pats skatos uz Coolstream un ākstos ar Āžboksu, kas ir labs dzelzis, bet ar vājprātīgu softu.

Vēl alternatīva - Ipbox910 - lēnām tiek piestrādāts pie Enigma2

Kathrein.... hmm, kā lai pasaka bez rupjībām... no tā man palika tikai rezerves detaļas.

Skumji, ka neviens ražotājs nevar pacelt acis uz tirgu un radīt perfektu Enigma2 kasti, kam pietiktu atmiņas, fleša un būtu normāls korpuss, tā lai necepās - itkā jau nav daudz, bet nu laikam par daudz prasīts.

"Alfa", jeb Mikrotikā, varētu tādu pasākumu uzbliezt - viņiem ir jau pieredze ar Opensource komercializēšanu.

Latvijai tas būs ūberbonuss - nu un mēs jau labāk par fričiem aizsargāsim savu dizainu... ;)

Link to comment
Share on other sites

Es jau pats pret kloniem agrāk noraidoši izturējos un pašam tādu nav,bet nācies citiem palīdzētJa jau tu apzināti(t.i. esi gatavs pārsteigumiem) nopērc to DM800 klonu un pārdevējs garantiju un servisu uztur,samaksā tikai ~180Ls.Piemēri no mana neprofi pieredzes -caur manām rokām vai garām pagājuši pēdējā laikā 5 kloni un 2 orģināli.Viens orģināls atdots atpakaļ kā neremontējams.Divi kloni samainīti(nebūtojās pēc 3 dienu darba viens,otram uztvērējs neņēma DVB-S2).

Vēl vienam atslēdzu trokšņainu ventilatoru,lai gan arī tad tas silst mazāk,kā mans orģināls pirms papildus vetilācijas ierīkošanas,būs vēl imidžs jāpārlej,jo nekorekti strādā shut down arī channel scan.Profi noteikti zin vairāk,ko ieteikt.

Link to comment
Share on other sites

Lūk foto no 800-tā klona iekšām. Pievērst uzmanību uz kondensatoriem - tur kur jābūt lieliem 4 gb kondensatoriem.

Bilde no kaimiņzemes foruma.

Varbūt tas liks pārdomāt vienam otram, kas vēlas klonu iegādāties .

post-69316-127080292659_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu man ar DM800 HD klons, pagaidām kādus 2-vus mēnešus griežās, tik izņēmu to ventilatoru, baigi skaļš. Iekšā bija ALPS tuneris, laikam tāds pats, kā orģinālajiem DM. Un tādi kondensatoru iztrūkumi, kā tajā bildē manējā DM800 HD toč nav, viss ir kā jābūt.

Labots - runner
Link to comment
Share on other sites

Mans klonis ideāli strādā 6 mēnešus. Ventilātoru uzreiz izņēmu ārā, pārāk skaļš likās. Ne reizes nav ne uzkāries ne kā savādāk slikti uzvedies. Kanālus skenē un daiseku pārslēdz lieliski. Iepērkot iekšā bija Gemini 4.4 E2 #75, tagad Gemini 4.7 E2 #75. Attēla kvalitāte un darbības ātrums ne ar ko neatšķiras no mana otra drīma - vācieša. Nekad nemaksātu par vācieti to naudu ko par viņiem prasa, jo atšķirības nav nekādas. ( Savu vācieti dabūju par klona cenu)

 

4 mafijs

Lasu uzmanīgi , taču rakstu tikai to ko pats esmu pieredzējis un pārbaudījis.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

4 jakobs

800 kloniem images var droši ņemt no šī saita: http://www.dm800sim2.com/sim2/gemini/index.html

pārbaudīts uz dažādiem aparātiem, nekādu problēmu.

 

4 mafijs

Stipri vecas pie tam svešas bildītes tiražē. Tādu lažu ķīnas čomi sen jau netaisa.

 

Vai DM800 klonu images no šī saita ir attīrītas no tās saucamā DM bombas, kas nokauj klonus?

Link to comment
Share on other sites

Images no šā saita ir domātas tieši kloniem ar 201 sim karti (skat uzlīmi uz bokša apakšējā vāka). Nekādu bombu E2 imaģēs nav un kloni nevar nokaut ielejot neattīrītu imagi. Ja cilvēks aiz nezināšanas vai eksperimenta nolūkos ( kā es piemēram ) paņem un atjauno imagi no interneta vai ielej parastu imagi no I-HAVE-A-Dreambox ņemtu tad klonis vienkārši nebūtojas līdz galam, (uz ekrāna ir brīdinošs uzraksts par nepareizu procesu). Ņemas null modem kabelis (2Ls datorbodēs) programma Dream Ap (bez maksas velkam no interneta) un image no šī saita( http://www.dm800sim2.com/sim2/content/53/20100102/270.html) vai cita kura ir attīrīta no skriptiem, kuri čeko vai jūsu Drīmā ir oriģinālā vai neoriģinālā SIM karte.( Šie skripti tad arī neļauj boksim ar neoriģinālo SIM karti iebūtoties.)

Pats pāršūšanas proces ne ar ko neatšķiras no jebkura cita drīma pāršušanas un ir šajā forumā iztirzāts un apspriests.

Ja Jūsu klonim nav nobloķēts būtošanās process tad images nomaiņa pret jaunāku, vecāku vai vienkārši citu ir pavisam vienkārša. Izraujam boksi no tikla, Nospiežam vienīgo podziņu uz priekšas paneļa vienlaicīgi iespraužot barošanu. Turam pogu kamēr parādās uz ekrtāna uzraksts STOP un IP adrese. ŠO adresi ierakstam kompjūtera veb brauzera logā, nonākam bokša veb "lapā" Izvēlamies programmatūras atjaunošanas pogu. Mums piedāvā meklēšanas logu. Adrodam kompjūterī iepriekš novilkto pareizo images NFI failu, spiežam ok un gaidam 100% procesa un piedāvājumu pārstartēt boksi. Saprotams ka datoram un boksim jābūt saslēgtam tīklā jebkādā veidā.

Pasvītrošu vēlreiz, 800 klonus images nenokauj. JTAG un citi šamaņu rīki nav nepieciešami.

Labots - Exy
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kas tajā uzlīmē uz apakšējā vāka būtu jāredz?

Labots - Rudiger
pēdējā posta citāts
Link to comment
Share on other sites

1. Nevajag citēt pēdējo postu !

2. Ja jau tu neko neredzi, tev tadas uzlīmes nav. Kāds ir tava 800 bootloader? ( #69,#72,#74?) SIM 201 bootloader uzrādās kā #75. Skatīt pie ielādes pašā sākumā( mazajā ekrāniņā). Var redzēt arī dodot komandu telnetā. (Nez vai tev tā ko līdzēs)

Būtloadera versija informē par to apmēram cik veca ir tava klona SIM karte. Vecs bootloaders nebūt nenozīmē ka tu nevari uzlikt jaunu imagi ar jauniem draiveriem.

Labots - Exy
Link to comment
Share on other sites

Bootloader ir #72 gemini v4.60, vismaz pult.lv tā raksta, tas ir tur kur pirku šo klonu. Es vēl tikai apgūstu kas un kā. Vispirms laikam vajag kaut ko nojaukt, lai labāk saprastu šo lietu :)

Link to comment
Share on other sites

Es pats pagaidīšu,kamēr parādīsies 500HD kloni zem 150 zivtiņām.800 ir baigā garlaicība.Es te par dažām nedēļām pārmētāju visus pieejamos imidžus visādās variācijās.Vispār 800(vācietim) ir tikai kādi 3-4 kaut cik interesanti imidži un arī tikai uz 1.6 Enigmas bāzes.

Tas ir no tiem dampjiem,kam ielej imidžu un aizmirsti,galīgi priekš iesācējiem un skatīties gribētājiem.Salīdzinot ar Kati,bērnu spēlīte.

Exy,man liekas,Tu man piekritīsi šai jautājumā.

Link to comment
Share on other sites

Kāds nav mēģinājis USB puļķi priekš DVB-T piedabūt pie 800 dreama ? Vai varbūt var ieteikt kur pameklēt kādu infu!

Wi-Fi caur USB strādā labi, izmantoju TP-link TL-WN321G. (tas informācijai ja kādam interesē)

Link to comment
Share on other sites

4 Maska

Jā tev taisnība Drīms 800 ir līdz garlaicībai paklausīgs. Ielej imagi un viss iet, nekāda sexxxa. Ar kati bija cita lieta ( laikam pie vainas nosaukums) taisni žēl ka pārdevu. Tagad ņemos ar Cuberevo tur jau tā pati kates enigma. Sagremošu pirmos iespaidus un uzcepšu aprakstu , te par Cuberevo nekā nav.

Labots - Exy
Link to comment
Share on other sites

piedošanu, ja tik interesē imidža ieliešana tad jau citi uztvēreji būs garlaicigi !!!

ka pats teici " vajag tikai sagremot" un 800 ir diezgan daudz gremojama un badā nepaliksi

Labots - maigais
Link to comment
Share on other sites

4 Exy Nu tad jau Tu daudz neesi zaudējis,izprieca nodrošināta.Starp citu,ar Kati jau arī sāk palikt garlaicīgi,ja neskaita dažus sīkumus.

 

Nu ar tiem kloniem jau nekad nevar zināt,tāpat kā ar bitēm.Visprātīgākais jau būtu uzreiz nomainīt elektrolītus vismaz baroklī.

Maigais,kas tur daudz gremojams?Iemet imidžu un uzreiz redzi,vai normāls un derēs paša vajadzībām,jeb baigais širpotrebs (ielej un aizmirsti).

Un visādos forumos vis jau smalki aprakstīts un izzīsts,vajag tikai parakt.Un vislabāk krievu,jo viņiem nav praktiski nekādu tabu,visu sauc īstā vārdā un neraustās,kā Rietumeiropā.

Piedevām jau vēsturiski austrumos ir visvairāk visādu klonu,arī DM800.Un arī kloniem speciāli rakstīti imidži.

 

P.S Mūsu šrota lietotājiem laikam vislabākais būs pats jaunākais Peter Pan Neverland 1.3.2 ,tas gan oriģināliem,jo ir jau iebūvēts lv subtitru atbalsts Siriusam.Es pats nemēģināju,jo šrotu nelietoju.Tas tā,informācijai.

Labots - MaskaV
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...